• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
ahojte,
lucinda dakujem a teda nevidela som ta. zazrela som tam dadulku.
9. máj 2010 o 13:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, vy nejako stíhate...inak s lukym sa chystáme budúci víkend do smoleníc, dnes asi pôjdeme k váhu nachvílu dufam že bude pekne.len tie prehánky daždové sú otras behám k sušiaku a naspäť...
9. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my sme mali rusny vikend...v sobotu od rana v bojniciach.....a v nedelu u segrankach na birmovke....ale bolo super aj tam aj tam :slight_smile: :slight_smile:

nika.....Vikinke zelame vsetko len to NAJ k meninkam....vela zdravicka a stasticka...:slight_smile:
10. máj 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky ako sa tu mávate? Lusinda zabudla si povedať že aj so mnou si sa stretla :angry: :angry: . Zuzi a vám čo je keď ťa dnes Števon stretol ani som nevedela že máme rovnakú detsku lekárku.
10. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my zelame Viki vsetko naj naj naj..
inak na domose sme boli aj my stretli sme tam Katku a Rastika.. no a Luka nechcel ist zo skakacieho hradu..klasika.. ale nie skakat len tam sedel a natriasal sa...
no a folklor ho dobre zaujal.. tiez,ze ece... a teraz rozprava,ze ujo robil heja hop.. to ked skakali kricali...sranda s snim...
10. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme boli na domose a stretli sme sa iba s Luckou, na Dadulku sme už nemali čas, lebo mám oboch chlapov chorých, tak sme len na chvíľu vybehli a MM išiel k tomu ešte aj na nočnú, tak si chcel na hodinu pospať, čo sa nám aj všetkým podarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deniska,ja som tam stretla veeelmi vela ludí....pomaly polovicu priatelov z Facebooku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru aj teba a tvoju princeznu ružovúúúú som videla :dizzy_face:
nemenovala som koho všetkého,Niku preto že ma nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dakujeme za blahozelanie :slight_smile:
inak aj malu zaujal folklor . ani nemukla :grinning:
11. máj 2010 o 07:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
neviem o akej akcii to hovorite
akosi sa mi chce spat a to som si dneska schrupla na pol hodku
11. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milhaus, v sobotu bol Majáles, ktorý organizoval Domoss
no mne sa tak strašne chcelo spať, keď som zostala tehotná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...že by???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa spýtať či je v piešťanoch dáky veľký obchod kde sa dá kúpiť od kočíka po perinku teda kde nakúpim všetko dakujem
:wink:
12. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kala tak tu toho moc neni. jedine co je sandra a potom take male obchody.
12. máj 2010 o 12:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nika....este ten ,,skvely,,obchod v priori....:wink: :slight_smile:

kala.....v priori hore na poschodi Bambi, vedla Semexu je Adria a potom pod kolonadou ta Sandra....v tychto by mali mat vsetok kojenecky tovar.... ako pise nika....je tu toho dost malo
12. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima v tom priori to uz neni.
12. máj 2010 o 14:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej.. Nika pravdu mas...uz tam je decky zruseny v priore..ze sa niekde na bodonu stahovali udajne.. ale netusim kde.. jeden dobry obchod v .... no co uz klasika piestany....
12. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Nehnevajte sa že sa vám sem miešam ale chcem sa spýtat či tu nie je nejaká mamička ktorá teraz niekedy rodila v Pieštanskej porodnici. Rodila som tam pred 4 rokmi a chystám sa tam aj teraz či su tam nejaké novinky alebo je tam všetko po starom dakujem velmi pekne za odpovede :slight_smile: A ešte či je v PN nejaký obchod s tehu oblečením :wink:
13. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Guli,skoč do temy Piešťanská pôrodnica :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej,lucka, ty si tu?
13. máj 2010 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik :wink:
13. máj 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katik,čau....Guli,neni zač :stuck_out_tongue_closed_eyes: už sa ti to kráti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, a čo mám potom hovoriť ja??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tebe to už kolpe na dvere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chod otvoriť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sranda,obe čakáte Maťkov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťkov to áno, ale neviem, či budú mať aj rovnaké mená. Annase môže mať ešte Mateja :wink:

a vieš o tom, že za tými dverami ešte nikto nestojí? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
potvora,tak na čo klope???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hej Guli bude mať myslím Mateja :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jedno Maťko je peknučké meno :dizzy_face:
13. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, ja ti neviem :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: od zajtra mám na konte 38tt, takže teoreticky môžeme ísť, prakticky to tak nebude. ale veď rozmedzie je veľké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi dám tipovačku :confused: :slight_smile:
13. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočenky a ešte chcem sa spýtať keď idete nakupovať tak kde chodíte či v piešťanoch alebo dakde inde my budeme bývať tiež v piešťanoch tak si robím sondovanie kde je najlepšie nakúpiť každá rada dobrá ďakujem. Inak piešťany sú naj naj najkrajšie mesto na SK že
14. máj 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :slight_smile:

ups,som si najprv myslela,že som v zlej téme :grinning: ....

kala,čo myslíš nakupovať??...tak všeobecne? :slight_smile: ....Tak sú aj krajšie mestá ako Piešťany,ale fajn,že sa ti páčia :wink: :wink: :wink:
14. máj 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok