• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
@granado tak, a bola som s chalanmi u doktorky, táááákýýý sú soplavýýý. Maťo má pamikoin. Preplakal celú noc, čo sa mu nedalo dýchať :frowning2: .
21. sep 2010 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nini78 no ale teda si ma bonzla :angry: :grinning: .idem uhradiť ak najdem listok
:wink: jej a videla si fotku? ake sme krasne? ha ha ha :grinning:
21. sep 2010 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado pekné, ja ešte nemám :angry: , myslíš to d-čko?
21. sep 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nini78 ale d , myslim tvoj nakup :grinning: :wink:
21. sep 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado ja som myslela v čom som ťa bonzla :sunglasses:
21. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nini78 ano to som myslela :angry: . no čo nerozprudime to tu? kde ste mamče z Piešťan a okolia, :confused:
21. sep 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado Túúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning:
Aha, aj ja mám :slight_smile:
21. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nini78 ale tu som už videla na fb :stuck_out_tongue_closed_eyes: , niečo nove hod
21. sep 2010 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado počkaj do zajtra! :grinning: :dizzy_face:
21. sep 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nini78 čo maš zajtra v plane ideme niekam? prida sa tu niekto? :wink:
21. sep 2010 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado jááááááá, uvidíme ako nám bude.
21. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nini78 mysliš že ti môže byť ešte horšie?
21. sep 2010 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado mne snáď nie, ale malím.
21. sep 2010 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nini78 im zajtra už nič nebude nemboj :wink:
21. sep 2010 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado snáď nie :dizzy_face:
21. sep 2010 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado to nie je o veľkých alebo malých deťoch, že tu už nepíšeme..... ale my sme písali, druhé iba čítali, tak sme prestali :grinning: :grinning: :grinning:

22. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado a na fotke ste kočky :wink: kde ste sa boli fotiť? ak to nie je tajné :slight_smile:
22. sep 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte buchty,
my sme vcera mali rozbehany den, doobeda som kmitala doma a poobede sme boli na poradni. A to kym sa dostaneme ku dr., tak to je cely cirkus okolo toho... mala sa mi pred odchodom 3x pokadila, v aute sme ledva vydrzali, v cakarni si uz pytala papu, u doktorky plac a ja cely den migrena... :rolling_eyes:
Ake tablety sa vobec mozu na migrenu, ked dojcim? Dala som si 1,5 paralenu, ale to ako keby som ani nic nevypila...
Pytala som sa aj na ten Vigantol, a vraj nahrada nie je, tak mi bolo doporucene kupit si kvapatko a davat jej ho dalej. Ziadne jednorazove tobolky nespomenula.

Dnes som zacala mojej malej princeznej podavat ovocie, no sranda s nou. Nadrhla som jej jablcko, kazde susto ju triaslo, ale pusinku otvarala aj tak :grinning:

@granado @nini78 kraaaaasne fotecky. Aj my sa strojime na fotenie, uz asi mesiac, a stale nam do toho cosi vypali :angry:
22. sep 2010 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@kluara plný suhlas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: teraz si to s nimi vymeníme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinda7 tuším tu dlho nebola žiadna rebélia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jana17 no mi už dávame aj mäso, ryžovú kašu, ale ja som začínala so zeleninou, lebo my bolo povedané že ak začnem s ovocím ktoré je lepšie, tak zeleninu nebude chcieť. A takto vyzerá keď je hladný :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kluara ok tak už sa napravime aj ty? :grinning: :wink:
22. sep 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kluara ni je a rada poviem lebo som maximalne spokojna aj ked neviem čo ma nezmažu. Foto atelier vedla auparku/vo vyklade maju svadobne šata/.je tam jedna šikovna kočka, ktora sa rada zabava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a takto sa na nas vyšantila a vyšlo jej to či?inak je to segra neakej nini 78 čo sem občas prikvitne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jana17 no aj my sme sa dlho chystali a som rada že sme išli, lebo na buduce kym sa odhodlame tak to bude možno na tablo ha ha ha
22. sep 2010 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinda7 počuj ty zakladatelka čo ma nepodporiš ha? ty takto sa pridaš k rebelom? :angry: :unamused: :sunglasses: :wink: :grinning:
22. sep 2010 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fu a všimli ste si kto sa tu najviac angažuje? halo podporte ma nech si tu nepišem sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@granado to ako ja sem občas prikvitnem? Chceš vidieť čo mám a ty nie? :grinning:
22. sep 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nini78 no ked ma chceš naštvať tak daj
22. sep 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nini78 + @granado tak vás poprosím kontakt na tú milú osôbku :wink:
22. sep 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kluara napiše ti nini ja neviem na spamäť, už som jej aj napisala
22. sep 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok