• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
budu skakat zasa pod sable?
ja tu vyjedam s luckou čokoládu
svagrina nie vždy povie pravdu tak preto si to overujem
14. feb 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Keti,tak presne nad perníkom potretým džemom som dnes rozmýšlala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
asi spravím aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si už chut na sladke zahasila i s luckou
rado neni doma tak nedostane, ma smolu :slight_smile:
14. feb 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinda to je také veľmi rýchle už to je aj v trúbe. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Milka šak pod šable sa tu skáče každý rok to si si ešte nevšimla???

Máš možnosť aspoň si trochu trsnúť, a hneď aj vyvetrať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U vás budú skákať až v pondelok.

Čo si netrsneme ked máme chuť

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak pernik som aj ja spravila :slight_smile:
14. feb 2009 o 17:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale babenky máme rovnaké nápady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ešte povedzte, že ste robyli stratené kura k obedu a je to o.k :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v lopiku budu buduci tyzden skakat pod sable...ale ja to vobec nemusim....

mili sak sa zober s luckou do skolky a popytaj sa na vsetko...to je taky problem?
14. feb 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milka , ale veď si bola na školkárskom maškaráku. Tam bolo učiteliek jedna vedľa druhej čo si sa nepopýtala!!!

Už lepšiu možnosť si nemala.
14. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

Prajem pekný Valentínsky večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: My sme boli s MM v Indianse na večeri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mali sme Valentínske menu :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobré to bolo,aj dobre bolo,len sme ponáhľali domov za deckami/naši nám varovali/ :wink: :slight_smile: tak sme sa moc nezdržali :confused: :sweat_smile:

ešte si dáme na večeru obloženú misu,čo som poobede robila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Tokajské vínko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzidr tu dnes nebola ?? :confused: zaujímavé,že ona stíha skôr cez týždeň ,keď chodí do roboty :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi zasa majú nejakú akction :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,pekná fotka :slight_smile: :dizzy_face: to tie škatuľky tie decká samé robili ?? :confused: :confused: :sweat_smile:

a Maxík aký Superman s dudlom :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..sorry,Batman :slight_smile: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam zaklínača koní
14. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa máš :dizzy_face:
14. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy tak ste si s M užili romantiky troška....my sme si nemohli dať vínko,lebo MM celý víkend slúži....ale od pondelka má celý týžden dovolenkuuuuuuuu.....tak dobehneme zameškané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Andy,hej,sami....ona ich tam učí všeličo.....šikovné ručičky :sunglasses:
15. feb 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
rado sa asi zle vyspal, urobila som mu ranajky, zaniesla a ešte mi nadaval že načo mu to nosím ale zjest to zjedol
15. feb 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.,..

andy tak super vecer :wink:

no ja by som si tiez rada dala trosku vinka...mame toho v bare pozehnane...:slight_smile: ale este kojim takze sa neda...:slight_smile:

aj nas tatik ma pohotovost...takze aj tak by si nemohol dat..

luci ...mrkla som do albumu...tie krabicky co deticky vyrabali su suprove ....sikovnicka mas doma :wink:

mili...co si nesla vcera do lopika so svagrom a jeho zenou na maskarak?
15. feb 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz su u nas
15. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo si ich pozvala na nedelný obed??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetci?????????????????????
15. feb 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto?
15. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja makám na projekte zajtra ráno na mňa myslite, lebo idem presvedčiť vedenie aby to schválili :unamused:
15. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise tak budem držat palce
my sme boli pre zmenu u svagrovcov, lucka sa krmila čipsami a teraz si doma varime klobasky
15. feb 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jumca,ty si jak duch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prídeš a odídeš :dizzy_face:

Lindi,zajtra držíme palčeky....neboj,presadíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty si šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado je strasny nervak, vrieska len zato že mu vadi mala
aj mne vadi ale neriešim to utekom z domu ako on
15. feb 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bože Mili ako mu môže vadiť vlastné dieťa???? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

pre mna je to jeden bezcitný chlap :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

a Lucka pri vás trpí.....a čím bude staršia tým to bude horšie....jeho nezmeníš :cry:

ale to je stará obohratá platna :unamused:
15. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som sa prišla odreagovať na minutku,ale žiadna zmena vo vašich životoch :grinning: :grinning: :grinning:

od štvrtku sme boli u maminy pomáhať s pohrebom a karom :unamused: :frowning2: a už to máme za sebou....

v sobotu sme doobda upratovali a potom som si užívala MM a emmku a o piatej sme sa vybrali všetci traja na valentínsku večeru,dobre sme sa napráskali,o deviatej sme prišli domov,emmka zaspala a my sme pokračovali spoločným kúpelom a potom s vínkom pri krbe......mmmmmmmmmmhhhhhhh :grinning: :grinning: :grinning: super bolo :grinning:

dnes som robila slížikovú polievku,gordonblue a pyré :grinning: potom sme zalahli :slight_smile: poobede zobrali svokrovci emmku na prechádzku a my sme vybehli do tesca :slight_smile: a teraz som sa začala venovať škole,v sobotu mám poslednú skúšku ale aj najťažšiu :angry: :angry: a za dva týždne odovzdávam prácu a ešte mám len minimum :sweat_smile: :confused: :angry:

idem a :slight_smile: hojte
15. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

luci dik za dvd len sa nam neda napalit. :frowning2:

jumca ty si fakt jak duch :grinning:

zuzi dneska som videla tvoju maminu isla smerom na tesco :slight_smile:
15. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte piestanky mozte mi poradit ked v Piestanoch pecu dobre torty alebo vo vrbovom neake pekne rozpravkove a chutne :wink: dakujem
15. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monsalvy ale tie sú drahé :unamused: my sme dali do tt firma tack, chutné pekné cenovo prijateľné a ked sme teraz rozmrazili zbytok tak na nerozoznanie od čerstvej. :wink: ešte robia dobré torty na banke ale cenovo neviem :wink:
15. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok