♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
19. feb 2009

dobre ranko....

no my sme dnes s malou potiahli do tristvrte na 10 🙂 tak sme sa super vybuvali 😀

ja mam tiez od vcera navarene...cesnakovu polievku a francuzske zemiaky s klobaskou....

nika...ta karicka vyzera super...sa mi paci...taku by som aj ja prijala...mne sa este jedna pacila ale neviem ako sa to vola....neviem ci tonie je z niektorej rady Xlanderu...

nika2
19. feb 2009

mima tak to ste dobre potiahli 🙂 mala zaspala terz o pol jedenastej a este stale spi. tak som zvedava ci bude spat v kociku ked pojdeme von. lebo doobeda si vzdy len tak pol hodinu pospi potom sa napapa a ideme von a buva v kociku aj 3 hod.

mimusbe
19. feb 2009

u nas je to presne tak isto...doobeda len pol hodku aj to je maximum....a potom ideme von a spi 3 hodiny...a o 8 zabuva...a spinka do rana do tej 4/5/6....ako kedy

nika2
19. feb 2009

no uz je hore. tak idem jej dat varit obedik a pojdeme von.

jarulai
19. feb 2009

AHOJTE 🙂
nie som síce z Piešťan, ale mám tam gyn. chcem sa vás preto popýtať - nepoznáte dr.Vargu, neviete aké sú na neho ohlasy?nemáte s ním niektorá skúsenosti? vdaka 🙂

mimusbe
19. feb 2009

ahoj jarulai....ja k nemu sice nechodim....ale pocula som na neho zatial len same dobre ohlasy ....takze neviem....

idora
19. feb 2009

Ahoj Jarulai, ja ho nepoznam, ale velmi Ti drzim palce, aby Vase snazilkovanie bolo co najskor uspesne! 😉

lucinda7
autor
19. feb 2009

čaute...
tak my sme imuno úspešne absolvovali....sme boli vnútri vyše hodiny.....sme mali kontrolu všetci traja....no s tým našim malým energizerom Maximkom to bol výkon 😀 😀 😀 😀 😀 😖
ten dr.také hovadiny kecal kým ona písala do papierov 😀 😀 😀 😀 😀
v lekárni sme nechali majland za doplatky 😠 😠 😠 😠 😠 😠
za to by bolo čokoládiek 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
19. feb 2009

Luci načo máte alegrie? 😅

zuzidr
19. feb 2009

nie načo?ale na čo?

lucinda7
autor
19. feb 2009

Zuzi,tiež neviem načo nám sú......hehe....ale my máme pelové+chalani bronchialnu astmu k tomu 😖

a ja mám dnes šťastnýýýýýý den🙂))))práve som sa dozvedela že som v jednom časopise vyhrala preplatenie účtov za 333 eur....no teším sa velmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
19. feb 2009

preplatenie účtov???????????????nechápem 😅 aha,a v akom obcho 😅 de?

lucinda7
autor
19. feb 2009

nie,ty odkladáš všetky účty/nájom,telefony,plyn,elektrika,strava/a oni ti hodnotu 333 eur preplatia 😵

zuzidr
19. feb 2009

to je super,a to cez aký časák...moj dom????????? 😅

lucinda7
autor
19. feb 2009

Chvílka pre Teba 😵

milhaus
19. feb 2009

to mas dobre lucinda
mama už dorazila a doniesla langoše, lucka medzitym vstala a vyžobrala si
to som nemyslela telo ale teplo

idora
19. feb 2009

Vyzobrala si??? 😒 😠 😖 🙄

jarulai
19. feb 2009

mimusbe, idora - dakujem vám 🙂 . viac nikto nič nevie?

idora
19. feb 2009

Lucinda, gratulacia! 🙂

lucinda7
autor
19. feb 2009

Idor,dík...
Jarulai,ja som počula skôr len negatívne na neho...ale tak každému iné vyhovuje 😒

jarulai
19. feb 2009

lucinda a možeš byť trošku konkrétna, please?

elise
19. feb 2009

Čaute kočenky ja dnes po jednom školení ešte ma v pondelok čaká druhé tak makám na organizovaní 😀

jarula ja mám zlé skúsenosti s vargom 😠

lucka gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ak by ti účty chýbali tak ti požičiam aj naše 😀 😀 😀

jarulai
19. feb 2009

elise, zlé? a čo sa stalo, ak sa možem spýtať 😨

lucinda7
autor
19. feb 2009

Lindi,dík 😝
Jarulai,IP 😵

petka015
19. feb 2009

ahojte

jarulai ja som na neho pocula co sa tyka tehotenstva jednej moja kolegyna nemohla dva roky az nie viac otehotniet a zistil jej pricinu aj ked to dlhsie trvalo a zostala tehotna a ja som chcela tiez k nemu prestupit ale nakoniec som uz otehotnela.

MM je napohotovosti nieco si v robote pichol do ruky a ma to hlboko 😢 a pokazila sa nam myska co sme prikupili k nootbooku. 😠 akasi smola sa nam lepi na pety. 😠

elise
19. feb 2009

jarulai IP

jarulai
19. feb 2009

dakujem babenky 🙂 musím končiť, utekám domkov z roboty za mužíkom 😉 pekný zvyšok dna vám všetkým 😉

nika2
19. feb 2009

ahojte,
bola som trosku vonku malu vyvetrat. je tam dobre na slniecku. inak je zima.
mima bola si asi v PN? stretla som tvoju mamu pred lekarnou aj z kocikom. ja som isla akurat domov.

kluara
19. feb 2009

Lucka, gratulácia 😉

petka015
19. feb 2009

a lucka ty mas ale vzdy stastie na vyhry gratulujem. 🙂

a MM prisiel nie je to nic vazne len si nemohol ten kusok vytiahnut z ruky tak mu to narezali a vytiahli nemusi ani marodovat chvalabohu. 🙂

nika ja som uz od nedele nebola s malym vonku 😝 kedze je chory ale zajtra ideme k dokine tak hadam sme uz v poriadku a na chvilocku v sobotu pojdeme. ak nebude velke minus vonku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre