♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzanocka
3. mar 2010

caute 😝

zuzi,

"mozmešťanov" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som si skoro cvrkla od smiechu 😀 😀 😀 😀
aspon trocha si mi zdvihla naladu... inak je naprd - mamina dnes musi na plucne... je jej HROZNE - normalne sa dusi 😢 😢 😢

mati,
ano, odpisala som ti - na novu verziu 😀

inak, za vecernu kulturnu vlozku mozme podakovat luovi - to on vysnoril 😀 😎 😉

lucinda7
autor
3. mar 2010

aaaaHOJTE....
Zuzi,snád sa mamine polepší 😒
a Luovi dakujeme za kulturnu vložku 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
3. mar 2010

diky, luci 🙂
luovi odkazem 😀 😎

kluara
3. mar 2010

Zuzi, mamine skoré uzdravenie, ako jej je? 😕

zuzanocka
3. mar 2010

maťka,
díky... no snad jej zaberu uz lieky... strasne zle sa jej dychalo, na plucnom dostala este nieco na ulahcenie dychania, lieky ze ma nasadene spravne, tak uz len cakat... 😒

andy.a
3. mar 2010

hello 😎 😎 😎

Zuzka,mamine skoré uzdravenie 😉 a je v nemocnici,tu je aj pľúcne ?? 😕 😕
a ty už lepšie ?? a malá ?? 😕 😉

a kam zmizla Emily..nejako som nepochopila,kde a čo robí a prečo ide dávať výpoveď 😕 😕 😕

lucinda7
autor
3. mar 2010

no Mili nakoniec do žiadnej práce nenastupila 😖
ale to nám snád napíše aj sama 😎

zuzanocka
3. mar 2010

andy,

tu je myslim aj plucne (prim. pravdova), ale odtial sa vychadza uz len nohami dopredu 😒
keby ju mali hospitalizovat, iste ju nedam sem, ale aspon do TT, najlepsie do BA 😒
zatial je doma, ale nelepsi sa jej to, lieky zatial nezabrali... uvidime do rana ako bude... tri noci sa len dusila... proste hrozne...
ja uz lepsuie, este trocha nadcha, ale u mna sa potvrdilo - neliecena tyzden, liecena 7 dni 😉

a dakujem za vecicky, su super, mala si hned zobrala tu trigovicku zo supravy a obliekala si ju, ani vyzliect sa vecer nechcela 😉 za rolacik dakujem! idem ti napisat hodnotko na mmb 😉
cokoladka bola pre mna? 😀 taku lubim 😝

luci,
ved nasa mili asi nepotrebuje pracovat.... tak sa hovori, ze: "kto chce, hlada sposoby... kto nechce, hlada priciny..." tak aj mili ma milion pricin, preco nemoze robit... ved ked je ten jej "chlap" doma, moze byt s malou on, ci nie??? jaaaaj ale nejdem sa rozculovat... 😠

andy.a
3. mar 2010

Zuzi/Dr./ mám pre teba tie materiály 😅 😝 😝

zuzanocka
4. mar 2010

dobre rano 🙂

lucinda7
autor
4. mar 2010

ahoj Zuzik,ako mamina???Hviezdica sa kedy vráti??? 😝

kluara
4. mar 2010

dobré ránko

zuzanocka
4. mar 2010

caute kočeny 😀

no mamine je asi o 10% lepsie 😔 uz trocha aj spala v noci 😝
hadam jej uz aj lieky zaberaju...
hviezdica pride asi v sobotu... ani neviem 😕 ze sa maju paradne - perfektne pocasie, mlada vraj lyzuje ako keby sa s lyzami uz narodila 😉

kluara
4. mar 2010

no my padáme na kontrolu, ale nejaké zlepšenie u Lukáška nevidím 😅

zuzanocka
4. mar 2010

co su to za choroby, ze sa tak drzia? hnusoby 😠

mati,
mozno dokina doktorskym okom nejake zlepsenie predsa len uvidi 😉 drzim palce

lucinda7
autor
4. mar 2010

oni majú dokiho 😀 😀 😀 😀 😀 😝

kluara
4. mar 2010

Zuzi, doki zlepšenie videl, ale aj tak ho mám ešte celý budúci týždeň nechať doma, aby sa mu to hneď nevrátilo

zuzanocka
5. mar 2010

cafte!

kde ste?

skoro ma odfuklo, ked som isla do roboty 😕 to co je zasa za pocasie? a vraj v cechach hlasili na vikend 15cm snehu 😅 😠

moj sefisko dnes slavi vyrocie narodenia 😀
a moj ocino zajtra 😉

milhaus
5. mar 2010

dobre ranko
chcem radu ohladne školky
strašne plače a musia k nej davat jej sesternicu ktora chodi medzi predškolákov
mala mi tam už chodi 6 dni, v piatok bola 4 hodiny a tento tyžden je tam do troch, od pondelka si ju zasa budem bravat po štyroch hodinach
rano pred tym ako tam prideme so mnou zjednava že ideme robit to a to len aby sme nešli do školky a ked tam prideme a strčim ju tam učitelke sa vyklzne, objime ma a plače že chce mamu
potom zavolaju ninu a je klud ale tak by to nemalo byt stale, neviem čo s nu, poradte

zuzanocka
5. mar 2010

milka,
neboj sa, lucka si zvykne... myslim, ze skoro vsetky deti plackavaju zo zaciatku. hlavne nemoze na tebe citit nervozitu. mozno jej skus rano povedat, co budete robit, ked po nu prides - ze pojdete na ihrisko, do obchodu... a tak... nech sa ma na co tesit... a u nas pomahalo, ked som sa v skolke prilis nezdrziavalo. obcas som ju musela vyslovene strcit do triedy a "ujst", aj ked mi srdce trhalo, ked som pocula ako placka... ale ucitelka povedala, ze ked sa zavreli za mnou dvere, ze sa upokojila a bolo dobre. ked som zostavala pri nej, lucenie bolo dlhe a s placom... po par tyzdnoch to preslo 😉
neboj sa, zvyknete si 🙂

mati,
lukymu davas aj nieco na imunitu? u nas sa osvedcil imunal, teraz davam cebion kvapky 😉
no vidis, pan doktor ma lepsie oko 😵
tak ma napadlo:
strasne sa mi lubi, ked nase mrne chce povedat, ze sa ide na nieco pozriet, alebo chce nieco vidiet, povie nam: "JA - OKOM" 😀

zuzanocka
5. mar 2010

baby, neviete, kolko trva, ked poslem postou peniaze na ucet? pred dvoma dnami som posielala jednej kocke peniaze (mmb 😝 ) a zatial sa neozyva. ale asi som netrpezliva, ze? 😉

milhaus
5. mar 2010

podla posty to ma byt dostupne už v ten den ale na druhy by to mala mat určite, ja som to už tak posielala a teraz nie je blizko sviatok že by nestíhali

milhaus
5. mar 2010

a tie stranky pisal rado a nedal mi skontrolovať pravopis a robi vo vrbovom od utorka

lucinda7
autor
5. mar 2010

Mili,neboj,malá si musí len zvyknuť 😝 a to chce len čas....a radovi sa ako páči v práci??? 😝
Zuzi,podla mna by to malo prísť za 2 dni.....mamine už je lepšie dúfam 😎

zuzanocka
5. mar 2010

luci,
diky, je jej uz trocha (ale len trocha 😅 ) lepsie....
uz som jej pisala, ze uz mam balicek na ceste... no mohladat vediet, ze prisli tie prachy 😝

kluara
5. mar 2010

čaute!

Zuzi, tiež mám doma niečo na imunitu, tak mu dávam 😉 a dnes je Lukáš už úplne iný - žiaden kašeľ, žiaden sopeľ, nič 😨 .... a včera ho ešte riadne dusilo 😅 od zajtra má zase na 3 dni ATB, tak hádam sa úplne prelieči a bude fit.... aj tak si ho nechám celý týždeň doma a bude mi pomáhať chystať veci pre Maťka 😵

Milhaus, presne ako radia baby, strčiť do škôlky a rýchlo odísť.... mne si Lukáš veľmi rýchlo zvykol na škôlku, kritický bol tretí a štvrtý deň.... a po víkende sa sám pýtal do škôlky a odvtedy problém nemá 🙂

milhaus
5. mar 2010

po ceste zo školky ma najedovala, kričim ide auto, na chodnik a ona ide najprv ku chodniku a v strede si to rozmyslela a pod ju naspäť, skočila som za nu ale to auto nastastie zastavilo skoro uplne, našťastie nešlo rychlo

apoloma
5. mar 2010

AHOJTE BABY TROSKU SA PRIPLETIEM DO VASEJ TEMY A BOLA BY SOM RADA KEBY STE PORADILI 🙂 TAKZE PRISTAHOVALI SMEE SA DO JEDNEJ DEDINKY 15KM OD PN A CHCEM SA VAS OPYTTAT ZE CI JE NIEKDE BLIZKO AUTOBUSOVEJ STANICE V PN NEJAKE ZDRAVOTNE STREDISKO KDE JE NEJAKY DETSKY LEKAR ALE CO NAJBLIZSIE K AUTOBUSOVEJ STANICI,SMEROM NA PRIOR. DAKUJEM 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre