♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

blcha
15. feb 2009

elisa dik prave ma napadlo ze mama robila vo velkopeku a tam tiez robili torty a velmi chutne tak sa skusim spytat aj tam

lucinda7
autor
15. feb 2009

Blška,nám robí jedna milá tetula každý rok..... 😝 urobí čo ťa napadne....ked budeš chcieť hodím ti kontakt do Ip 😵 😝

dadulka19
15. feb 2009

ahojte 😉

emily,byť vaša rodina,Lucku vám zoberiem 😠 ...chúďa malé,má 2 roky a vadí svojim rodičom 😠 ....a napcháva sa čipsami 😠 😠 😠 ..des,toľko humusu v nich je 😠 😠 😠

nerobte chute s tortami 😀 ...prvé,čo spravím,keď zapnem pc,pozriem nové receptíky na mmb 😀 a už len slincem...a tie torty tam...neskutočné 😎

milhaus
16. feb 2009

dobre rano
dadulka ja jej čipsy nedavam stale, doma ich nekupujeme
ti si nemala niekedy chut byt len sama? a radovi vadi že stale po nom lozi
aj teraz šiel už radšej preč, vyprava že sa obesi, mal to spravit pred tym ako sa narodila lucka ked chcel a nie teraz
vadi mu že nema robotu, preto je taky

zuzidr
16. feb 2009

mili hlavne že ste si nové auto kúpili jak herci.......nuž 😅 😕

inak ahojte,už zarezávam 🙂

lucinda7
autor
16. feb 2009

no možno by to vela vecí vyriešilo 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
16. feb 2009

dobre ranko vsetkym 😉

luci..ja si myslim ze ani nie.... 😖

milhaus
16. feb 2009

ja som ho neobjednala navtedy, chcela som až na jar ale niekto iny sa nevedel asi dočkat

zuzidr
16. feb 2009

mili a na jar by ste na to auto peniaze mali a bolo by všetko v pohode? 😅 😕

mili my robíme obaja,nebudem sa chváliť ale finančne sme na tom trošku inak ako vy,a dva roky sme sa zmáhali na auto,a aj to sme velmi rozmýšlali či ho zoberieme,a už sa neviem dočkať keday nám skončí leasing 😖 ☹ 😒 😀

ale vy ste ešte deti nezrelé na život,nevedeli ste sa postaviť k životu ako dospelí ludia a vychovávať dieťa a starať sa o domácnosť....deti mali deti...................... 😠 😕

milhaus
16. feb 2009

zuzidr .............................................

milhaus
16. feb 2009

elise ako dopadol ten projekt?

zuzidr
16. feb 2009

mili nemáš na mna slov? 😅 😕

nika2
16. feb 2009

ahojte,
pozeram, ze sa tu riesi stale to iste 🙂

vcera sme boli vonku a tusim mam zase defekt na kociku na zadnom kolese. no super 😒 uz viem aka je vyhoda mat umele kolecka 🙂

mimusbe
16. feb 2009

mili...ak sa ti nepaci ze ti niekto napise na tvoje prispevky nejaky koment k tomu...tak tu take veci nepis...

lebo to niekedy az zo stolicky dviha....a neda sa na to nereagovat :-I

aj MM zaraba dobre ...a tiez sa nechcem chvalit....ale aj napriek tomu si nedovolime kupovat hluposti bez rozmyslu....

ved v prvom rade je to aby clovek mal z coho zit, poplatil veci aby sa nedostal do problemov a az potom su ostatne veci....

ale kazdy ma vlastnu predstavu a nazor o zivote.... 😖

a uplne suhlasim so Zuzkou....

mimusbe
16. feb 2009

nika...my mame aj aj 😀 😀 😀 😀

milhaus
16. feb 2009

teraz nemam naladu na nič

petka015
16. feb 2009

ahojte

my sme chory bola som s malym u doktorky esteze MM nechal auto doma mame bronchitidu a to mu vcera nic nebolo. nestastie tam nebolo vela ludi su prazdniny nebolo symulantov. a maly my uz spi dve a pol hodiny 😕 🙂 😀 neskutocne ale musela som si aj ja lahnut lebo sme od pol piatej hore. 😖

aaaaaaaaaaa videli sme dadulku s babami boli tiez u dokiny len oni nas nevideli lebo linduska plackala tak isli von.

😀

petka015
16. feb 2009

zuzi vcera som videla tvoju maminu 🙂 isla niekam smer tesco pesi.

zuzidr
16. feb 2009

peťa mamina bola na cintoríne,potom u galovích a potom išla peši na stamicu na vlak 🙂
Kubkovi skoré uzdravenie prajeme 🙂

petka015
16. feb 2009

jaaaj to ma nenapadlo ze na stanicu my sme isli akurat na trajan mame.

dik za kubka chudatko malinke ale to dostal odo mna ja som nachcipana a este spi somnou tak som to cakala 😝

dadulka19
16. feb 2009

ahojte 🙂

peťkaaaa,fákt??..áno,ona mi plakala potom aj vonku,že Kukaaaaa(rozumej Luckaaaa)....potom v čakárni padla a buchla si hlavu,v ordinácii napálila zase hlavou do stola...no pohroma...dlho sme čakali.Lucka je chorá,Linda zatiaľ nie..,ale môžem čakať.. 😠 😠 😠 Lucka už druhú noc teplotovala 38,7 a nie a nie zraziť.Potom sa dogrcala 😖 ,tak sme spali v obývačke 😝 ..no spali...asi tak 2 hodky,kým išiel MM do práce a nabehlo za nami tornádo Linda 😀

emily,ty si málo sama???...keď ti Lucka spí,máš čas pre seba,len ho treba dobre využiť 🙂 ....

dadulka19
16. feb 2009

peti a aké lieky Kubko dostal?...idete aj na kontrolu?

milhaus
16. feb 2009

nespava viac ako hodinku

dadulka19
16. feb 2009

hodinka ti nestačí?

idora
16. feb 2009

Ahojte Piestanky, prepacte ze Vam sem leziem, ale uz dlhsi cas Vas citam, len som nebola registrovana, tak som neprispievala, ale dnes som to uz nevydrzala a musim reagovat na milhaus. Ako napisala mimusbe, neda sa nereagovat! 😒
Milhaus Tvoj pristup k zivotu, k dceru, k manzelstvu je fakt divny. 😠 Nie kazdemu to v manzelstve klape ako ma, ale da sa to riesit, ak sa chce a je zaujem, ale ked niekomu vadi vlastne dieta, tak je to uz o niecom inom! 😠 😠 😠
Stale sa stazujes na M, ale ved podla Tvojich pisomnych vyjadrejeni si taka ista, ak nie este horsia!
Ak sa Ti nepaci, co Ti pisem, je mi to uplne fuk, pretoze uz asi nikto sem nemoze pisat vacsie bludy ako Ty. 😒
Skoro vsetky baby, co sem prispievaju Ti radia, snazia usmernit, ale odozva: ako do duba. Skoda casu a rad.
Kazdy sme si strojcom vlastneho stastia. My dospeli. Ale co deti? Preco by mali trpiet za blbost svojich rodicov?
Mne je Lucky fakt luto a zelam jej, aby si sa spamätala a nakopla sa. Podla mna si strasne zabudnuta, mozno leniva a totalne nesamostatna. Tak sa zobud! Chces stale menit M, ale zmen sa v prvom rade Ty! Venuj sa dcere ako najlepsie vies a nahradzaj jej aj lasku, ktoru nedostava od otca. Nehladaj stale chyby na inych, napravaj tie svoje a myslim, ze mas co robit! 😒

Ostatnym sa ospravedlnujem, za moj kriticky prispevok, ale fakt som to potrebovala dat zo seba von!
Aj kvoli tej malej. Prajem pekny den! 🙂

dadulka19
16. feb 2009

idora vitaj 🙂 ...a v pohode prilez aj inokedy 😉 , nečítaj len 😉 ...súhlas s príspevkom 🙂

petka015
16. feb 2009

dada no chcela som ti aj zakricat len my sme isli do lekarne a vy an opacnu stranu.

dala mu nurofen potom tussin na kasel a peritol na spanie a ja som mu dokupila mar nosny sprej a samoska sebe panadol a olynt do nosa a 15 eur vcudu 😠

ale neva nech sme uz zdravy maly spal skoro tri hodky som bola v soku. teraz tu deddka somnou je jak medik ale ma teplotu 38,2 😖 ale nevyzera ze by mal teplotu hra sa a vymysla 🙂

petka015
16. feb 2009

a na kontrolu nejdeme mam jej v stredu volat dufam ze sa to zlepsi lebo nemam potom uz auto a to by MM musel odbehnut z prace a to nechcem aby mu hodiny nechybali.

zuzanocka
16. feb 2009

cafte hviezdy! 🙂 🙂

na skok som u maminy, tak som prisla aspon pozdravit 😉

mili,
co si zase vyviedla? 😝 ci klasika? 🤐

nadulka je na cele prazdniny na lyzovacke, lu pojde do ITA, tak budem slamenna, ale aspon si oddychnem - teda ak sa da pri tom malom sidle oddychnut... 😅

dadulik,
citam, ze mas maroda, tak snad vam to rychlo prejde
😔

petka015
16. feb 2009

a vam co je co jej dala? aj antibiotika?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre