♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
19. máj 2009

ja som preventívne povyťahovala zo zástrčiek všetko ked sme išli spať 😝

mimusbe
19. máj 2009

ja som vcera pozerala pocasie a hlasili az 30 stupnov.... 😕 😕

nika....moze sa stat ze sa to teraz v maji ,,vyblazni,, na teplotach a leto bude take mierne....ved uz to tak parkrat bolo...

miruss...moji rodicia sice byvaju len v PN...cca 35min. cesty odtialto...ale tiez by som prijala keby byvame blizsie...

stanka26
19. máj 2009

ahojte...

ako vás tu čítam tak vás každú tá búrka zobudila.Aj u nás v HC pršalo,ale ja neviem ani moje deti nevedia o ničom. 😉 tak tuho sme spali.

náš drobec už spí,lebo ráno skoro vstával.a Sabínka práve papá výživu.To nočné pršanie nám úplne pokazilo dnešné doobedné plány.Chceli sme ísť na detské ihrisko,ale kedže je tam mokro a blato tak sme doma. ☹

zuzanocka
19. máj 2009

caute, caute!

ja len na skok, svokra mi vozi malu, ja som dala piect stehna, dusi sa ryza, polievocku uz mam pre malu hotovu - taku dietnu, hnacka nas este neopustila, uz mam o malu strach; v pondelok sme boli na vyter, vysledky budu AZ V PIATOK - sila - tyzden cakat... zatial mame davat smectu a davam biogaia probiotika... no a dietka 😒 - uz ma take tenke nozicky...babadlo moje male... a aby toho nebolo malo, chytila som to asi od nej 😝 takze bojujeme...

lucinda7
autor
19. máj 2009

Zuzi,,,,fúúúúha,ja že ste z toho už vonku....som včera na vás myslela....
tak rýchle uzdravenie.... 😒 snád nemáte nejakú salmonelu alebo campyla 😒

miruss
19. máj 2009

Zuzi tak držím palce, aby ste boli čo najskôr fit. 😒
Moji drobci spia. 🙂

keti
19. máj 2009

ej babule dnes je ale horko vonku 😉 😉 😕

môj drobček už spinká. Do obeda sme boli u naších pozreť Sofinho Jarka.Chlapci sa trošku pohrali.
Potom sme zobrali jarka, a išli sme svokrovcom pozrieť zvieratká. rastík samozrejme zbadal, že má dedko vonku auto tak hneď sa tam šrotil. Tak dedko musel ísť s Ratíkom schovať brm brm 😀 😀 😀 nech má chlapec dušu na mieste. 🙂

idem rýchlo ešte povašať prádlo a hodiť ďalšie. A ako každý deň rýchlo poupratovať, lebo je tu zas bordel. ☹

stanka26
19. máj 2009

ahoj keti. moji drobci už nespia.
Teda lepšie povedané že Sabínka je už vyspaná.išla spať o desiatej sa sama pýtala, a toho mojho drobca idem uspať von.
Pojdem zobrať fotky a potom popridávam. 🙂

keti
19. máj 2009

stanka práve keď som vešala prádlo tak som videla tvoju maminu, ako umýva rolety, a zrejme aj okná.

počkaj bude prekvapená, keď jej budeš volať, a povieš či má už poumývané. Sa bude čudovať. 😀 😀 😀

zuzanocka
19. máj 2009

mirka, lucka,
dakujeme 🙂

luci,
pri salme by aj vrackala, nie? ☹
to druhe nepoznam 😒

lucinda7
autor
19. máj 2009

Zuzi,nie stačí ked hnačkuje 😝
drruhé je campylobacter.....podobné salmonele.....hnačky a teplota.....mne to dostal Maximko v 6 mesiacoch z Hippky 😠 bolo to otrasné 😠 😠 😠 😠 😠 😠 až krv kakal 😠

stanka26
19. máj 2009

ahojte.

pridala som pár fotiek,len tie ktoré som chcela dať nevošli,lebo mali viac kb, tak mrknite.

zabkatt
19. máj 2009

jéj krásne fotečky🙂)) No áno malý je lenivec po tatinkovi chi chi🙂)) Ale neva aspon za ním nemusím lietať. Máte pravdu až budem asi šedivá ked začne, dnes som strázila takú 13mesačnú a veru že som si ani kávu nevypila🙂))
Ozik babule, už som otvorila živnosť s detským tovarom, väčšinou hračky, trojkolky, odrážadlá, kojenecké vankúše, mám aj nejaké bodinká veľkosť 86 a 92, ale ak by ste niečo potrebovali zohnať, nieje problém ked pôjdem na tovar. Stačí napísať a ja na sklade pozriem či nieje a donesiem. Poviete si cenu do koľko a ked to tak bude vychádzať zoberiem a v okolí PN aj doveziem🙂)) Momentálne mi aj nejaké dáždniky na kočík ostali ak by ste potrebovali, dve trojkolky, modrá a oranžová, hrazdička jedna, nejaké dupačky a capačky. Kľudne napíšte ak by ste niečo potrebovali🙂))

loryana
19. máj 2009

Stani krasne fotky....mas pekne deticky.Sabinka je uz hotova slecna.Nechystate sa do Pn na otvorenie kupelnej sezony???Uz by som chcela vidiet tvojich drobcov.

stanka26
19. máj 2009

a to je teraz cez víkend.no mama by možno aj išla.dám ty vedieť cez víkend ideme k našim

elise
19. máj 2009

ahojte 😉
otvorenie kupelnej sezony v piešťanoch je až posledný májový víkend 😀
ja po starom zhánam prácu......manžel ide zajta na pohovor tak dufam že uspeje 😉

mimusbe
19. máj 2009

ahojte...

my sme dnes pockali kym pride tatino z prace a isli sme spolu na prechadzku....aj sme boli na kofolke so svagrom....

teraz uz buvame...okupkani a napapkani...

stanka...pekne fotecky 😉

a ako pise elise....otvorenie je az posledny tyzden....uz som aj keti posielala link

http://www.piestany.sk/fileadmin/media/PLAGAT_O...

zuzanocka....dufam ze to nebude nic vazne....prajeme skore uzdravenie... 🙂

miruss
19. máj 2009

Stanka pekné fotky. Najmä tá na posteli, kde sú obaja na brušku. Zlatí sú. 🙂

lucinda7
autor
20. máj 2009

dobrééé rááánko....
dnes to vyzerá na pekný slniečkový dník 😝

Stanka,pekné fotečky... 😝 mne sa páči najviac tá s Rastikom na hupačke 😝

na otvorenie sezony tu nie sme 😒 oni to posunuli kvôli eurovolbám 😒

mimusbe
20. máj 2009

dobre ranko...

veru dnes vyzera ze bude pekne....

luci a kedy to malo povodne byt?neskor?

mne sa dnes mala prevalila zo sedu na brusko.... 😕 😅 😅 ani neviem ako....len sedela a znicoho nic uz bola na brusku a svistovala 😀 😀

a vcera sa jej podarilo uchmatnut mi mobil ktory som mala pri sebe a ,,vytukala,,moju mamu 😀 😀 😀 ...

my ideme teraz do obchodiku na rozteky a chlebik a budem tajne dufat ze zabuva.... 😅 lebo poslednu dobu sa akosi velmi pokazila v spani...
za cely den ledva hodinku...aj to dakedy nie a vecer uz je jak maly cert co od unavy ani zaspat nevie... 😖

ozik keti....nevies co je s gabikou?nemam na nu kontakt takze ani neviem co a ako.... 😒

lucinda7
autor
20. máj 2009

Mima,býva vždy prvý junový víkend.... 😝

a Sabinka je zlatá,že chcela volať babine 😀 😀 😀 😀 😀

keti
20. máj 2009

dobré ránko

mima včera sme boli v Lopašove. A išli sme pozrieť, kde to bývate no, ale asi som si to pomýlila, lebo sme to ani nenašli 😀

Vôbec neviem čo je s nimi.

nika2
20. máj 2009

dobre ranko,
dnes ozaj vyzera , ze bude krasne.
mima Sabinka je sikovna.

mimusbe
20. máj 2009

keti a kade ste isli? 😀

keti
20. máj 2009

mima no najskôr sme išli k Šimnovi, a potom sme sa dali na opačnú stranu kde je kostol. 😀 😀 😀
lebo som bola v tom, že tam máte postavený domček 😀 😀 😀
Ale aspoň sme pozreli Gabikinho brata domček. Ozaj som počula, že je na predaj. ☹

zuzanocka
20. máj 2009

ahojte!

luci,
ked ona nem,a teplotu... mala len 2 dni asi pred tyzdnom... ani ju neprehana... v podstate kaka normalka - 2x za den, ale redsie a tmavozelene...a ten smrad... ☹
sorry inak za detaily. 😝

mozno uz dnes budu vysledky... alebo az v piatok... tak sa neviem dockat desiatej hodiny, nech volam dokine...
ani nezijem...iba stale trpnem, co s nou bude ☹ ☹

neviete, ci uz su na trhu ceresne? 😉

miruss
20. máj 2009

Ahojte.
Mima Sabinka je veru šikovná. 🙂

mimusbe
20. máj 2009

keti....no ved my byvame na tej ulici a aj na tej strane ako Simna....je nas dom a potom ale cca 8/10 domov a potom byva Simna.... 🙂
my mame este neohadzany dom..tehlovy....nezatepleny...to by sme chceli teraz dakedy zacat ....

ten dom je na predaj? 😕 😕 😕 tak to som netusila...no viem ze tam vselico bolo aj je.... 😖 😖 ale toto som fakt netusila...
pocuj...sak ty toho vies viac ako ja a ja tu byvam 😀 😀 😀

no...viem ze predava auto...toho bavoraka...ale hento...to je sok..fakt... 😒

lucinda7
autor
20. máj 2009

Zuzi,no u nás tá kaka bola vtedy detto....tmavozelná hlienovitá a krvavé žilky....

no držím palce nech sa u vás nič také nepotvrdí....my sme to zdolali až po 2 várkach ATB 😖

zuzanocka
20. máj 2009

tak vieme vysledky...resp. nevieme...ale vieme, ze nema ziadnu hrozu... vraj prekonala nejaku infekciu, ma tam slaby nalez e.coli, ale ze to je bezne, mam davat probiotika a na 1-2 tyzdne vysadit mlieko (ja som intuitivne vysadila uz pred par dnami a veruze mam pocit, akoby sa drobcovi trocha polepsilo)
luc, hlieny ani krv tam nie su 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre