Pôrod v januári/lednu 2011

miyya
30. apr 2010

Krásne vítam nové tehulky, s ktorými do Nového roku prinesieme krásne bábätká. 😵 😵

kvietok23
25. jún 2012

ahojte, je to niektora z vas, ktora ma dcerku a predava po nej vecicky? ja mam dcerku narodenu v decembri 2011, takze aby to sedelo - mam zaujem o vecicky vo velmi dobrom stave, a najlepsie znackove . teda ziadny kik, lild a pod... ak je tu nejaka z vas, prosim ozvite sa mi cez ip.
😉

cufinka
30. júl 2012

@lavazza jojo máme už bez 4 zubů všechny 😀

luuca1
27. aug 2012

ahojte baby chcem sa spýtať mala ma už takmer všetky zúbky ale zdá sa mi že spodné má viac dopredu ako horne, nemáte niektorá tiež taký problém, ako ste to riešili??,

ivkaj
29. aug 2012

@luuca1 ahoj, nevím jestli malá nemá dudlík. Kamarádka byla s malou na preventivní prohlídce u zubaře a tam jim zakázali používat dudlík, protože se malé začly zuby křivit.

luuca1
30. aug 2012

Mame dudlik ale iba na spanie a tiez sme boli na prvej preventivkev ale nic nam nepovedala iba ze jej mam zakazovat davat jazyk von. Mala ho toriz stalee tak predsuva

157misicka
6. sep 2012

ahojte mamicky...moj Nicolasko je tiez januar 2011....ake pokroky robia vase deticky????pozeram ze riesite zubky moj ma teraz 13 zubkov prave mu rastu ocne zubky...no ide to celkom lachko predstavovala som si to ovela horsie.....
uz chodi po dome aj pekne na nocnik..dari sa nam uz 3 dni vsetko tam urobit 😀 aj rozprava pekne uz sklada aj kratke vety...a co ako ste na tom vy?????? 🙂

mandragora22
19. sep 2012

ahojte zienky, chcem vam dat do pozornosti jednu z mojich ponuk, kedze sa toho potrebujem rychlo zbavit, mozno vas to zaujme, v pripade rychleho jednania postovne zdarma:
https://www.modrykonik.sk/bazar/baliky-obleceni...

ospravedlnujem sa, ze to davam tu do temy, ale rada by som to co najskor posunula dalej a akosi sa "stracam" v bazare, kedze nemam to plus, nevyplati sa mi to kvoli mojim nizkym cenam. dakujem za pochopenie!

cufinka
23. okt 2012

Nelinka byla strašnej závislák na dudel! a ted 28.9.jsem jí ho nastřihla a ona ho strčila do pusy a hned vyndala a říká rozbitý! a už ho nechtěla 🙂 i usínání bylo hned super

cufinka
23. okt 2012

holky kdo je tady těhu? 🙂

cufinka
23. okt 2012

@157misicka ahojík noččník u nás nehrozí ☹ ona pěkně mluví ,chápe ,poslechne.,. ale nočník prostě ne ☹(

157misicka
23. okt 2012

@cufinka no vsak to pride casom..na kazde dietatko inak..moj plienky nema rad na sebe..on sa odplienkoval v podstate sam..ale ako som pisala stale len cez den okrem spanku..a kratke prechadzky sa bojim nechat bez plienky lebo je uz chladno.... 🙂 a dudku moj tiez mal ale iba na spanie a teraz od nedele sme uz bez nej..ako sme boli na prechadzky moj mm ju akoze odhodil do parku kde boli PIPI (vtaciky) lebo maly zboznuje zvieratka, vysvetlili sme mu ze akoze plakali..tak im dal dudku...a maly nic..myslela som ze bude plac pred spanim no vobec ..aj ked si spomenul tak povedal ze dudka je prec pre PIPI..a bolo to ok 🙂

inak tu som zalozila temu o nasich detickach tak mozes kuk aj tam..https://www.modrykonik.sk/forum/ma-1-az-3-roky/co-dokazu-nase-20-mesacne-deticky-2/

albao
24. okt 2012

@cufinka tehulka som napriklad ja 😀 A vy sa chystate na dalsie? 😉
Ale inak pozeram, ze nie sme jediny, kde nocnik nehrozi 😅 😝

cufinka
25. okt 2012

@albao jjéééé kratulace veliká!! 😀 no my by sme chtěli ted zadělávat 😀 a v jakým tt jsi? a jak se daří?

albao
25. okt 2012

@cufinka no ja uz som vcera zbalila tasku do porodnice 😝 😀 My sme planovali druhe ked bude mat dcerka 2, ale tak no, podarilo sa skor 😅 😀 😀 Tak ale drzim palce do skoreho stehulkovania 😵 😝

cufinka
25. okt 2012

@albao jako fakt ? kdy máš termín ? 😀

ivkaj
25. okt 2012

@cufinka tak já už druhého prcka doma mám ;o)

albao
25. okt 2012

@cufinka termin mam o mesiac, takze periem, zehlim a balim 😝 A som rada, ze mala cim dalej viac chodi, ze nebudeme pottrebovat surodenecky kocik, co bola moja nocna mora, lebo ho nemam ako dostat do vytahu (ani pozdlzny, ani ten kde su deti vedla seba) a kocikaren tu nie je. Takze som dnes vydrhla hlboky kocik a coskoro zacnem prerabat buginu na hlboky 😵

cufinka
26. okt 2012

@ivkaj tak to gratulace veliká 😀 co tak rychle?? 😀

andysek111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkaj
26. okt 2012

@cufinka to víš, člověk míní a příroda mění ;o)

misumich
28. okt 2012

Baby, ste tu niektora, co esten emate druhe babo, ale rozmyslate nad nim? 😉
Zienky, ktore uz mate 2. babatko, ako to zvladate? 🙂

luuca1
7. nov 2012

ahojte baby chcem sa spýtať mala bude mať za chvílu teda presne 13. januára 2 ročky a ešte sme neni zaočkovaný proti žltačke, vadí to???

albao
9. nov 2012

@luuca1 zltacke? Myslis hepatittidu typu B? Ta sa ickuje v hexe, mate hexu? Ostatne zltackove injekcie su dobrovolne, tak neviem ktoru myslis.

@misumich no nam pribudne druhe uz coskoro a urcite, ze sa obavam ako to stihnem. Ale ako sa len dalo, tak som malu osamostatnila, takze vela veci uz zvlada sama, hlavne teda papanie, skusa sa obuvat, ciapku zvlada, umyje si rucky, zaspava sama a pod. Zial plienky sa nam nepodarilo odstranit zatial. Ale neboj, na osamostatnovanie mas 9 mesiacov, sup na to 😀 😝

ivkaj
9. nov 2012

@luuca1 náš mrňous má zatím jen žlouteknu, která je v Hexa vakcíně. Tu další mu nechám naočkovat než půjde do školky. Dr. mi říkala, že vždycky před létem bývá akce, takže někdy příští rok.

ivkaj
9. nov 2012

@albao já se na odbourávání plínek před narozením malé ani nezkoušela. Kryštof už se sice vyčůrá na záchod (nočník ho nějak nebral), ale ještě si neřekne, tak to nechávám asi na jaro.
Co se nám ale hrozně zhoršilo, je usínání. Normálně sme ho dali do postýlky, popřáli dobrou noc a nebyl problém. Teď bez pláče usne jedině když tam s ním sedíme dokud neusne :-/
Ale tím tě nechci strašit 😉

albao
9. nov 2012

@ivkaj joj nestras 😀 😝 Ale ono sa nam to zaspavanie tiez zhorsilo podstatne, takze sme to museli vypilovat teraz odznovu. Tak mozno je to take obdobie? Vylieza totiz z postielky, a je jedno ako vysokej, takze sme uz dali uplne dole bocne mreze. Ale aj tak chodi este von a vykrykuje po nas 😝 😀 A ked niekedy zaspala do 10 minut, teraz sme radi ak do pol hodiny 😒 Ale to sa jej cele takto pokazio koncom leta, akoby jed to vsetko vonku prislo take vzrusujuce, ze nechce o nic prist. Ale dosla som k tomu, ze ked to dobre nacasujem, tak zaspi do tych 10 minut, inak skace v posteli este neraz aj 2 hodiny 😠 No proste batola 😀 😝
Jejda, takze plienky tiez nic? U nas je nocnik super-sterilny, neposkvrneny a sluzi ako auticko 😀 😝

zuzik28
14. nov 2012

Ahoj holky,
teď jsem zjistila, že diskuze pořád běží...chodila jsem za vámi, když jsem byla těhu a když byla Kika malinká 🙂
Doufám, že se máte všechny dobře a vaši drobečci také.
Všem co čekají druhé mimi, nebo ho už mají, moc gratuluji a přeji jen to dobré.
My máme děti od sebe rok a půl a nemůžu si to vynachválit. Samozřejmě že někdy je to trochu nahlavu, ale v podstatě v tom vidím jen samá pozitiva. Teď už si krásně vyhrají, Ondrášek má Kiku hrozně rád, pořád ji pusinkuje, vodí za ruku, něco ukazuje, vysvětluje....jsou to takoví parťáci...takže všem doporučuju 😀

lusindata2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cufinka
6. dec 2012

tak // se včera kázaly 😀

ivkaj
6. dec 2012

@cufinka tak to gratuluju;o) já je našla loni touhle dobou taky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre