Pôrod v novembri 2012 v Trenčianskej pôrodnici

alyze
26. aug 2012

Ahojte budúce mamičky 😉 , je tu niektorá s termínom pôrodu v novembri a bude rodit v Trenčíne ? Boli ste sa pozrieť na pôrodnicu ? A aký mate dojem ? Ďakujem vám za príspevky 🙂 😉

olivka84
18. okt 2012

@weissrose to vazne? fuj este ze k nemu nechodim.

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivka84
18. okt 2012

@weissrose boze a ja som aj rozmyslala ze by som k nemu isla tak ani nahodou. ved sa na to pozera cely den a to ho to este bavi brrr

alyze
autor
18. okt 2012

@weissrose ahoj, no to dúfam myslíš zo srandy, ja tam chodím a to by ma teda nasralo, keby niečo také robil, odkiaľ to máš ? 😲

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_lady
18. okt 2012

@weissrose fuuuha tak toto je silna kafe alebo dost vazne obvinenie, ktore by bolo v pripade pravdivosti hadam aj na basu 😕
ale v poslednej dobe pocut na neho kadeco a staci si pozret jeho profil na facebooku a clovek ma z toho taky cudny pocit 😖

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_lady
18. okt 2012

@weissrose no aj v porodke jedna hovorila co hovoril ked bol vraj pripity 😒 ale radsej budem 🤐 este ze som neni tak chuda pekna ze by si odfotil aj mna 😀

katren
18. okt 2012

A preco svoje skusenosti nenapisete aj do stale aktualnej diskusie o TN porodnici???a nie len tu v novozalozenej?
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/ake-mate-skusenosti-s-porodnicou-v-trencine/
vacsinou pisu mamicky tam, tak aj aby o tom to vedeli....ja som sa tu tiez len nahodou pozrela, pisala som si s maminkami v danej diskusii, vsetky odporucaju, tak nech vedia aj tam, co a ako....

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
18. okt 2012

@weissrose preco by si mala mat kvoli tomu problemy??? a co tie ostatne zeny????nemaju pravo vediet, aky pristup tam je???? no a co, ze im das chrobaka do hlavy.......

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivka84
19. okt 2012

@katren weissrose ma pravdu a navysse tam chodia buduce mamicky a zbytocne by ich strasila , myslim ze aj bez tak sa uz niektore boja dost
@weissrose

alyze
autor
19. okt 2012

@weissrose Ahoj, no ale vieš koľko žien je takých, ktoré kôli nemu dochádzajúcu aj 35 km lebo si myslia aký je to skveli lekár a nemajú šancu sa dozvedieť niečo také o nom...

mirka1308
19. okt 2012

S tým cisárskym máte pravdu!! 😖 V TN ti ho urobia ozaj výnimočne!! Vôbec neberú ohľad, či je nejaký problém, vyšší vek, neotváranie sa a pod. Najprv ťa nechajú potrápiť sa a potom sa uvidí. 😝 Mne ho robili až potom, keď sa začal chlapec dusiť a to vám boli fofry!!! Som sa nestačila diviť. 😕 😨 Ale to im zrejme už dochádzalo, že inak to nebude. Primár je v tomto obmedzený(neviem či sa jedná o prachy alebo známosti či čo??) 😠 Našťastie malinký je v poriadku 😵 😉

molka
19. okt 2012

@mirka1308 no vidíš, a ja som sa zase kvôli tomuto prístupu primára rozhodla rodiť v TN, pretože nechcem automaticky cisársky, až podľa toho, ako bude pôrod postupovať.

@weissrose ak je to pravda, treba to zverejniť, pretože je to vážna vec. Ale ak je to len niekoho výmysel, lekárovi tým môže veľmi ublížiť, aj jeho rodine.

monika_nm
19. okt 2012

Ahojte vsetky co ste tu, som presvedcena,ze tieto informacie o Dr.Jankovskom su absolutne nezmysly a napisat nieco take o niekom takto verejne a nebyt osobne pri tom to chce dost odvahy, ja chodim k Dr.Jankovskemu uz dost rokov na to aby som si urobila nazor a sama za seba musim povedat, ze je to lekar, ktory je velmi sikovny, je profesional a nikdy som ho nezazila inak ako slusneho, usmiateho, pohodoveho, urobil mi vzdy vysetrenie ake bolo treba, vzdy mi vsetko vysvetlil aj mojmu manzelovi, aj ked sme potrebovali aj po telefone kedykolvek nam poradil, vzdy bolo vsetko v poriadku a chodim castejsie ako raz za rok, kvoli otehotneniu a nikdy som si nic nevsimla ani od nikoho nic nepocula a myslim, ze o tom aky je lekar svedci aj jeho vecne preplnena ambulancia, ja som tiez len jedna z jeho mnohych pacientiek, ziadna znama keby si to chcel niekto mysliet a som velmi rad, ze k nemu chodim a mozem to porovnat s inymi lekarmico som chodila, je to jeden velmi fajn a profesionalny lekar, hned by bolo lepsie keby boli viaceri ako on. Preto si myslim, ze su to len vymysli, kde jeden nieco pocul a povedal to dalej, zeby zo zavisti? Pretoze ma peknu ambulanciu, vela pacientiek a jednodnovku? Ale myslite si, ze to je vsetko zadarmo? Lebo urcite nie, ved je tam cele dni. Preco niekto z Vas take nieco pise a pritom tam nebol, pretoze keby tam bol tak to uz riesi, no nie? A si myslim, ze ako napisala molka moze to ublizit jeho rodine, pretoze som presvedcena, ze to nie je pravda, ved aj uvazujte kedy by si Vas asi tak fotil, myslite tak, ze ked ste na vysetrovacom stole a sestricka mu akoze donesie mini kameru, alebo ked am robi ultrazvuk a pozera na jednu obrazovku a Vy na druhu a vsetko Vam hovori, co vidi? Ved je to smiesne, som presvedcena, ze na taketo hluposti nie je odkazany, ma svoju rodinu. A este nieco predstavte si, ze niekto by o Vas alebo o Vasom manzelovi,ci partnerovi taketo vypisoval, ako by ste sa citili? A keby bol k tomu este gynekolog,tak neviem ako by sa Vam to pacilo. Lebo mne nie keby ma takto niekto ohovaral a pritom tu vypisuje, ze by ho mal niekto prichytit pri cine, ved je to cele na smiech. A este raz sa opakujem vidim u neho kopu spokojnych pacientiek ked tam idem, kazda ide odtial usmiata a ja sama som tiez na tom tak isto, ja mu verim a som s nim velmi spokojna a ja ho budem len odporucat. Takze si baby zvazte co sem pisete ked nemate priame dokazy. Ahojte

monika_nm
19. okt 2012

@weissrose no mna velmi poburilo co si sem napisala, lebo ja neviem ako to mozes len tak nieco napisat, ze si pocula od niekoho, tak upozornujes aj inych, nech vedia a pristom verim, ze je nas strasne vela pacientiek ktore su s nim velmi spokojne, on je lekar, ktory si pacientku vazi, slusne v pohode s usmevom sa rozprava, vzdy poradi, vysetruje uplne super, clovek nema stres ist k nemu na vysetrenie, vsetko povysvetluje, je ozaj dost sikovny a ja neviem ci k nemu chodis, alebo si chodila, lebo ja som presvedcena, ze toto cele je len hlupost a cista zavist na lekara, on vobec nie je na taketo nieco odkazany, ma doma zenu a rodinu a aby mal co ma? Ved aj vela pracuje, lebo neviem ci tam chodis, lebo ja ci pridem rano alebo podvecer vzdy je tam kopa pacientiek a to skor svedci o tom, ze je to dobry lekar, sikovny a pohodovy, ustretovy nie, ze je to niaky uchyl, toto je a som presvedcena, ze len jedna velka nechutnost ako ho mozno zdiskreditovat? A ked mate niekto niake dokazy, preco to neriesite inak? Lebo take,ze mi niekto povedal, vezmem dnu a von a neriesim pokial nie som presvedcena a nie som pri tom, inak si myslim, ze toto su dost nebezpecne veci takto ohovarat, ked nie je priamy dokaz a ani neverim, ze by sa niaky nasiel, ved na co by mu to bolo.Takze radim opatrne a ja by som sa napriklad dost bala take nieco povedat a napisat keby som nebola priamo pri tom a to by si musela vidiet praimo v ambulancii a este k tomu ako sa tu pise, ze na web kameru, tu moze mat tak na pocitaci a veru som si nevsimla, ze by pocitac drzal pri sebe pri vysetrovani a nemaju ani na to monitore co robi ultrazvuk, tak sem nepis taketo veci, lebo Ty si mozno s nim nespokojna ale my mnohe sme s nim spokojne a urcite to tak zostane a oaptovne upozornujem, ze nie som ani sestricka, ani ziadna jeho znama, som len jedna z kopy pacientiek, ktore k nemu chodia su spokojne s nim. ahoj

mata_ba
19. okt 2012

@weissrose @olivka84 @pink_lady @alyze @katren baby,baby...to sa nehanbite rozsirovat taketo reci stylom"pocula som a zevraj?"..jedna babka povedala...ach..
takisto som jedna z jeho pacientiek,ziadna znamost..este som sa nestretla s takym uzasnym pristupom ako u neho (a mam s cim porovnat)..tiez som potratila...a bolo mi vysvetlene vsetko a dokonale..dokonca mi pan doktor kreslil na papier,co a ako...Pan doktor jankovsky je typ,ktory sice vela nerozprava,ale vzdy k veci...a cokolvek som sa opytala,nad ramec,co nebolo povedane,vzdy mi vsetko dopodrobna povysvetloval...dokonca mi ponukol,ci chcem ist na kyret alebo pockat..dnesni lekari automaticky posielaju do nemocnice na kyret,lebo je to biznis...maloktory sa stara aj o skutocne zdravie a co je vhodnejsie pre zenu...a neuveritelne,ale ponukol sa,ze v pripade akychkolvek problemov mozem volat aj o polnoci...to je uplne bezne,ze?za mojou sestrou chodil v porodnici denne,pozriet ju ako sa ma,ci je vsetko v poriadku..hoci ju ani nerodil,prosim pekne...bola len jeho pacientkou...
k tym fotkam..a kedy si tie baby akoze fotil?ked robil sono,kde vidno akurat maternicu?alebo ked vysetroval,tak mal pri nastrojoch aj fotak?a cez webku?hlavne,ze ma pocitac a vsetko prislusenstvo otocene na druhu stranu..alebo sestricka to chodi nafotit?ktora riesi za stolom papiere?prosim vas,nebudte take hlupe a neublizujte niekomu,kto si to nezasluzi!
a mimochodom..to co robite,bez podlozenych faktov,je ohovaranie,osocovanie a kazenie reputacie resp.dobreho mena...a dnes je uz naozaj najmenej si zistit informacie a zazalovat..to vas nenapadlo??
suhlasim s @monika_nm ..to,aky je lekar,poukazuje aj jeho cakaren..vecne plna spokojnych pacientok...
a na zaver..doktor Jankovsky je jeden vecne usmiaty,mily,ochotny a profesionalny lekar!!!
a to, co tu rozsirujete, je evidentne len hnusna ziarlivost alebo nahananie pacientok k inemu lekarovi...?!
to,ze ma peniaze a jednodnovu chirurgiu je dokazom,ze si vedel zarobit peniaze a vie,co s nimi..je jednoducho sikovny...a ocividne to vela ludi nevie prehltnut...

pink_lady
19. okt 2012

@mata_ba mna z toho vynechaj, 🙄 ja to o nom nerozsirujem, a nenapisala som ani "co" som ja pocula ...Takze 😅 2. prajem ti aby ti ten optimizmus a dobre skusenosti s nim vydrzali co najdlhsie, aj aby bol pri tebe co najdlhsie "vecne usmiaty" 😉
...ak si to pozorne preecitala ja som napisala ze to je velmi vazne obvinenie ...ja osobne tomuto neverim aj ked ho poznam za tie roky uz prilis dobre a viem ze nie je az taky najsamplepsi a najgenialnejsi doktor na svete ale to rovnako nie som ani ja pacientka 😝 :D

mata_ba
19. okt 2012

@pink_lady nebolo to obvinenie priamo na teba..pisala som to vam,ktore ste to tu rozoberali..ak sa ta to dotklo,ospravedlnujem sa... 😔 nehovorim,ze je genialny a bez chyby..ale hovorim,ze co sa tykalo mojho pripadu resp.mojich skusenosti s nim,nemozem si vynachvalit...

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika_nm
19. okt 2012

@pink_lady no ja si myslim, ze je velmi slusny a sikovny lekar aj usmiaty a pohodovy a ved nemam pocit, ze by sme tu s Mata_ba tvrdili, ze je najgenialnejsi, urcite je velmi vela doktorov ktori su ako on, ale teraz nie je rec o inych ale o nom, tie ohovaracky, ze jedna pocula a dala dalej, ved toto su velmi vazne veci skutocne a ja by som teda keby som nemala priamy dokaz nic take nenapisala, zeby som po tom po sudoch musela chodit, lebo to by mohlo byt povazovane ako urazka na cti, ja osobne by som to tak brala a si myslim, ze ked nie som spokojna, tak idem inde a nie takto to robit pisat tu taketo veci, lebo stale budem tvrdit, ze je to velmi zodpovedny, slusny, sikovny a pohodovy lekar a verim, ze taky aj ostane, lebo ja si to myslim stale rovnako, ze je super a to chodim uz roky k nemu a ako som uz napisala nie som jeho znama ani rodina a ako si napisala mozno sa Ti nejavi ako naj lekar, ale ved sama sa rozhodujes kam budes chodit, takze kazda ktorej sa nepaci moze ist od neho prec a to este ked si pomyslim ake su niektore pacientky nezodpovedne a on je aj tak v pohode, no mna by take pacosky dost vytacali, ale jeho evidentne nie, on je stale rovnaky pohodak

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_lady
19. okt 2012

@monika_nm 😀 5 prispevkov na fore hovori za vsetko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_lady
19. okt 2012

@weissrose kasli na to napisala si co si pocula, a ci je to pravda alebo nie, to vedia len vyvoleni. Najviac sa mi rataju hlaholiace prispevky od osobiek ktore tu dokopy maju 1-2 prispevky a zrovna sa zapoja do diskusie ked je rec o nom 😅 🤐

mata_ba
19. okt 2012

@weissrose modry konik je skoro ako rozhlas 😀 netreba bez dovodu ublizovat a rozsirovat hluposti - do buducna...

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre