• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

21. októbra 2016 
autor
... budem tešiť na fotečky :wink:
pa
17. jan 2009 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už máme album urobený :sweat_smile:
yravas kuk na fotky, nemám ešte najnovšie, ale priebežne doplním :sunglasses:
to ak som si urobila album mi ho hneď dalo aj na hlavnú stránku? bez toho sa to nedá? :wink:
17. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.... zuzi, mám taký pocit, že nie - stačí že doplníš foto a tiež ho tam hodí - všimla som si pri ostatných albumoch :dizzy_face:
.... malý je zlatunký :grinning:
pa
18. jan 2009 o 11:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halloooóóó maminky sninčanky, kde ste????? :confused:
20. jan 2009 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som tu :wink: a kde sú ostatné :grinning:
20. jan 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.... asi sme tu len my dve :unamused:
20. jan 2009 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiež budem rodiť v Snine a vôbec nemám zlé skúsenosti so sninskou nemocnicou, počas tehotenstva som už bola hospitalizovaná 3 krát a bola som spokojná, už ma tam aj poznajú a prístup je tam v celku dobrý, no veď to poznáte, známosti a táááák...
22. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO BABY,TAKZE V STREDU IDEM NA PREDPORODNU PRIPRAVU... :wink: tak drzte palce..prida sa niekto?
23. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dicinka .... potom daj vedieť, že čo sa tam robí, hovorí :grinning: ja som na PP nechodila, tak ma to zaujíma, že či som o niečo prišla :confused: pa :wink:
24. jan 2009 o 09:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ze dam vediet... :wink:
24. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dicinka aj ja som zvedavá aké to je a čo sa robí na tej predp.príprave :dizzy_face: , musela si sa tam objednať? Daj potom vedieť ako bolo :wink:
24. jan 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ja som iba zavolala ci to je dnes..ako to bolo vo stvrtok..a ona mi povedala ze nie...chodi vraj zatial iba jedna zena..s nou bolo 3 tyzdne...ze na to chodi velmi malo zien..ale ze mam prist v stredu.. :wink:
24. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici - moja kolegyna tam bola asi 2-krat, vravela, ze keby chodilo viac zien, urcite by to bolo veselsie, tak prestala, lebo ju nebavilo samu :unamused: jedna az nich stale ponahlala na bus, dalsiu cakal manzelik niekde tam v cakarni... no vraj to bolo celkom ok :wink:
25. jan 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka,a ty nebudes chodit? :confused:
25. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici - nie, moja, ja uz mam jeden porod za sebou, takze si viem predstavit, do coho idem :dizzy_face:
25. jan 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..tak nic...
25. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
dicinka kde si? :grinning: Ako bolo na tej predpôrodnej príprave? :grinning:
a kde ste všetky? :grinning:
29. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana tu som..ja som na to uplne zabudla..bola som v humennom...a az o 16-tej som si spomenula,ze som mala byt v snine na tej predp. priprave... :sweat_smile: ja trubka...az sa tam bojim zavolat...a ospravedlnit sa..ze som sa zabudla... :sweat_smile:
29. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dicinka :grinning:
ty si na to zabudla :dizzy_face: , to nevadí určite ti nič neppovedia, veď mohlo ti do toho hocičo prísť, možnože na budúce tam pôjdeš :wink:
určite by bolo dobré keby človek mal s kým ísť že :wink:
30. jan 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana..no presne..keby sme boli 2 tak nepoviem...ale zavolam piatok,ze pridem v stredu..aj s muzikom :wink: aby to uz mal za sebou..vraj ked chce byt pri porode,tak tam musi aspon raz ist so mnou...kto vie,ci mu vyjde,ze bude akurat vtedy doma.. :frowning2:
2. feb 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka ahoj asi ta jedna žena čo chodi na pred.pripravu je moja sestra. :wink:
3. feb 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
... dicinka, zuzana ako sa mávate??? :sunglasses: som tu už dlho nebola :unamused:
3. feb 2009 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá :slight_smile:
yravas :slight_smile: my sa máme celkom dobre :wink: , a Ty ako? :dizzy_face: a čo malý? :sunglasses:
3. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj :grinning: ja osobne sa mám dobre :wink: len malý bol dnes celý deň zlý, uplakaný a nič nechcel papať :frowning2: mal trošku zvýšenú teplotu :frowning2: uvidíme, ako bude zajtra - dúfam len, že nebude chorý :unamused:
3. feb 2009 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..ja sa mam tiez fajn..dnes sa nam nas milacik nechcel ukazat..teda on hej..ale to co ma medzi nozkami tak nie..tak zase cakat...

katarinka?vazne?v kolkom tt je ona?skoda ze nebudem chodit s tebou... :frowning2: rada by som...
5. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dicinka, tak čo bola si na tej príprave? Alebo si zase zabudla :grinning:
Držím Ti prsty, aby sa už malinké na budúcej poradni ukázalo, a aby si sa už dozvedela či to bude dievčatko alebo chlapček :slight_smile: , daj potom vedieť :wink:
5. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre..dam vediet..na priprave som zase nebola..nemam teraz cas na to...stale niekde som..len nie tam kde mam byt :grinning:
5. feb 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dicinka sestra je v 34tyz.myslim a tiez niekedy prisla niekedy nie raz chodili po nakupoch raz mala nadchu.a tam si trosku pocvicis na lopte ukazu ti porodnu salu a tak.
takze babetko sa vam nechce ukazat ze ci je dievcatko alebo chlapcek.sestra tiez nevie ale mi typujeme na chlapceka
7. feb 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koho ma doktora tvoja segra? :confused:

dufam,ze ja budem vedie uz buducu poradnu..aj tak mam vsetko nakupene vacsinou v pistaciovo zelenej farbe... :wink:
7. feb 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dicinka ja aj sestra mame Kubalika.
8. feb 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok