Pôrodnica Snina. Máte niektorá skúsenosti?

yravas
26. nov 2008

Ahojte maminky .... ak máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Snine, šup sem s názormi ... prvého chrobáčika som rodila v BA na Antolskej a teraz by sme chceli malú princeznú 😀 a rodiť budem v Snine, tak chcem počuť Vaše skúsenosti ..... môj gynekológ Dr. Magdolinič ma síce informoval, ale názor pacientky ma zaujíma viac 😉
ďakujem za každé info 🙂

yravas
autor
17. jan 2009

... budem tešiť na fotečky 😉
pa

zuzana17
17. jan 2009

tak už máme album urobený 😅
yravas kuk na fotky, nemám ešte najnovšie, ale priebežne doplním 😎
to ak som si urobila album mi ho hneď dalo aj na hlavnú stránku? bez toho sa to nedá? 😉

yravas
autor
18. jan 2009

.... zuzi, mám taký pocit, že nie - stačí že doplníš foto a tiež ho tam hodí - všimla som si pri ostatných albumoch 😵
.... malý je zlatunký 😀
pa

yravas
autor
20. jan 2009

halloooóóó maminky sninčanky, kde ste????? 😕

zuzana17
20. jan 2009

ahoj ja som tu 😉 a kde sú ostatné 😀

yravas
autor
20. jan 2009

.... asi sme tu len my dve 😒

daarius
22. jan 2009

Ahojte, tiež budem rodiť v Snine a vôbec nemám zlé skúsenosti so sninskou nemocnicou, počas tehotenstva som už bola hospitalizovaná 3 krát a bola som spokojná, už ma tam aj poznajú a prístup je tam v celku dobrý, no veď to poznáte, známosti a táááák...

dicinka1
23. jan 2009

NO BABY,TAKZE V STREDU IDEM NA PREDPORODNU PRIPRAVU... 😉 tak drzte palce..prida sa niekto?

yravas
autor
24. jan 2009

dicinka .... potom daj vedieť, že čo sa tam robí, hovorí 😀 ja som na PP nechodila, tak ma to zaujíma, že či som o niečo prišla 😕 pa 😉

dicinka1
24. jan 2009

jasne,ze dam vediet... 😉

zuzana17
24. jan 2009

ahojte,
dicinka aj ja som zvedavá aké to je a čo sa robí na tej predp.príprave 😵 , musela si sa tam objednať? Daj potom vedieť ako bolo 😉

dicinka1
24. jan 2009

nie,ja som iba zavolala ci to je dnes..ako to bolo vo stvrtok..a ona mi povedala ze nie...chodi vraj zatial iba jedna zena..s nou bolo 3 tyzdne...ze na to chodi velmi malo zien..ale ze mam prist v stredu.. 😉

lasenka
25. jan 2009

dici - moja kolegyna tam bola asi 2-krat, vravela, ze keby chodilo viac zien, urcite by to bolo veselsie, tak prestala, lebo ju nebavilo samu 😒 jedna az nich stale ponahlala na bus, dalsiu cakal manzelik niekde tam v cakarni... no vraj to bolo celkom ok 😉

dicinka1
25. jan 2009

lasenka,a ty nebudes chodit? 😕

lasenka
25. jan 2009

dici - nie, moja, ja uz mam jeden porod za sebou, takze si viem predstavit, do coho idem 😵

dicinka1
25. jan 2009

aha..tak nic...

zuzana17
29. jan 2009

ahojte 😉
dicinka kde si? 😀 Ako bolo na tej predpôrodnej príprave? 😀
a kde ste všetky? 😀

dicinka1
29. jan 2009

zuzana tu som..ja som na to uplne zabudla..bola som v humennom...a az o 16-tej som si spomenula,ze som mala byt v snine na tej predp. priprave... 😅 ja trubka...az sa tam bojim zavolat...a ospravedlnit sa..ze som sa zabudla... 😅

zuzana17
30. jan 2009

ahoj dicinka 😀
ty si na to zabudla 😵 , to nevadí určite ti nič neppovedia, veď mohlo ti do toho hocičo prísť, možnože na budúce tam pôjdeš 😉
určite by bolo dobré keby človek mal s kým ísť že 😉

dicinka1
2. feb 2009

zuzana..no presne..keby sme boli 2 tak nepoviem...ale zavolam piatok,ze pridem v stredu..aj s muzikom 😉 aby to uz mal za sebou..vraj ked chce byt pri porode,tak tam musi aspon raz ist so mnou...kto vie,ci mu vyjde,ze bude akurat vtedy doma.. ☹

katarina822
3. feb 2009

dicinka ahoj asi ta jedna žena čo chodi na pred.pripravu je moja sestra. 😉

yravas
autor
3. feb 2009

... dicinka, zuzana ako sa mávate??? 😎 som tu už dlho nebola 😒

zuzana17
3. feb 2009

Ahojte dievčatá 🙂
yravas 🙂 my sa máme celkom dobre 😉 , a Ty ako? 😵 a čo malý? 😎

yravas
autor
3. feb 2009

ahoj 😀 ja osobne sa mám dobre 😉 len malý bol dnes celý deň zlý, uplakaný a nič nechcel papať ☹ mal trošku zvýšenú teplotu ☹ uvidíme, ako bude zajtra - dúfam len, že nebude chorý 😒

dicinka1
5. feb 2009

ajojte..ja sa mam tiez fajn..dnes sa nam nas milacik nechcel ukazat..teda on hej..ale to co ma medzi nozkami tak nie..tak zase cakat...

katarinka?vazne?v kolkom tt je ona?skoda ze nebudem chodit s tebou... ☹ rada by som...

zuzana17
5. feb 2009

Ahoj dicinka, tak čo bola si na tej príprave? Alebo si zase zabudla 😀
Držím Ti prsty, aby sa už malinké na budúcej poradni ukázalo, a aby si sa už dozvedela či to bude dievčatko alebo chlapček 🙂 , daj potom vedieť 😉

dicinka1
5. feb 2009

dobre..dam vediet..na priprave som zase nebola..nemam teraz cas na to...stale niekde som..len nie tam kde mam byt 😀

katarina822
7. feb 2009

ahoj dicinka sestra je v 34tyz.myslim a tiez niekedy prisla niekedy nie raz chodili po nakupoch raz mala nadchu.a tam si trosku pocvicis na lopte ukazu ti porodnu salu a tak.
takze babetko sa vam nechce ukazat ze ci je dievcatko alebo chlapcek.sestra tiez nevie ale mi typujeme na chlapceka

dicinka1
7. feb 2009

a koho ma doktora tvoja segra? 😕

dufam,ze ja budem vedie uz buducu poradnu..aj tak mam vsetko nakupene vacsinou v pistaciovo zelenej farbe... 😉

katarina822
8. feb 2009

ahoj dicinka ja aj sestra mame Kubalika.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre