Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

klobucik
26. feb 2009

Dani kedykolvek kdekolvek akokolvek a s kymkolvek 😀

danielkapo
26. feb 2009

no super teda 😎

mozme ist do cukrarne napriklad....kym je vonku takto nijako

ivana82
26. feb 2009

Mali sme, teda este mame, kolienka s kuracim maskom na stavicke... mnamky, mnamky ... este som sice neobedovala, ale asi si uz idem dat ... takze kedy???

klobucik
26. feb 2009

takze aj cez vikend. Ale v cukrarni niekde v meste? Inak ale baby mne moja neposedi n a rituske ani 5 minut takze upozornujem dopredu 😀 😀 😀 😀 Ja len aby ste neboli potom prekvapkane 😀 😀 😀

danielkapo
26. feb 2009

no nam to jedno....ked bude mala oki, tak v pondelok mozme prechadzku a cukraren, pripadne ine stretko mozme ked bude kazdemu vyhovovat

danielkapo
26. feb 2009

no ja som myslela napriklad v maxe? je tam celkom mila cukraren...hm? nevadi, ze neobsedi....moja v kuse na mne nalepena:D

danielkapo
26. feb 2009

prida sa este niekto? presovcania....adriana, jozino aj ostatni hm?

ivana82
26. feb 2009

Noooo, k stretku, my sme s malym v meste este neboli, takze to bude premiera a uz vobec nie v cukrarni ... skusime, uvidime ... a keby sme ho dali v maxe? asi nie, co???

klobucik
26. feb 2009

Vy ste v prevahe . No takto baby. Ja som to vymyslela. 😉 Na buduci tyzden by mal manzel ist papa. Takze ja by som to hned aj vyuzila kedze budem mat auto lebo on nebude doma 😎 Tak na buduci tyzden by som za vami aj dosla no na ten sekcof. Lebo ste v prevahe ☹

danielkapo
26. feb 2009

no mame rovnake myslienky ivi 😎

klobucik
26. feb 2009

a je tam aj nejka herna pre deti alebo nieco pri tej cukrarni?

danielkapo
26. feb 2009

nooo ta, ktoru myslim ja, nie je...ale hore kde je ta predajna pre deti, tam je a tam sa tierz da posediet

ivana82
26. feb 2009

Skvele... miesto mame 😀 uz len den a cas ... dajte navrhy ...my mozeme okrem 5.3. 10:00 vtedy ideme na rehabku cvicit 😢 😢 😢 zas bude plakat chudacik moj malicky ... takze cakam ...

ivana82
26. feb 2009

Dani, viem co myslis a aj mne to napadlo, ...

klobucik
26. feb 2009

hej ale tam m a inka zarazilo ze tam maju oznam nacapeny ze sa postaraju len o zdrave deticky. A to ma troska zarazilo lebo kazdy si to vysvetli po svojom . Co to znamena zdrave ? Bez soplikov a bez horuciek alebo zdravotne nepostihnute? ☹

danielkapo
26. feb 2009

no neviem, klobucik mala do skolky chodi, nie?

klobucik
26. feb 2009

ano preco?

ivana82
26. feb 2009

Ja si myslim, ze to bolo pre zdrave deticky - myslene chripka, angina, kasel a pod. - nasho tam nedam, pretoze ten musi byt nalepeny na mojom kolene ... 😀

klobucik
26. feb 2009

nasa by tam ani nesla. najprv by nemala odvahu ona a potom by som nemala odvahu ja ju tam pustit co by tam s tymi detmi porobila 😀 😀

danielkapo
26. feb 2009

tiez si myslim, ze je to myslene zdrave ako nie chore (kasel, nadcha) a nie handicapovane...a je to tusim od 2 rokov, takze ani pre simku, budu dvaja nalepenci 😉

klobucik len preto, aby sme vedeli ako zorg., teda cas kedze predpokladam, ze mala je doobedu v skolke...

danielkapo
26. feb 2009

no mne sa zda, ze az tak vela deciek tam nebyva....no ale ved uvidime, popripade mozme len na kolacik a uvidime ako deticky zvladnu

klobucik
26. feb 2009

v ten den by som ju nedala. Vacsinou ked som sama doma z e manzel odchadza na cely den alebo aj na noc tak vtedy ju do skolky nedavam vtedy si cavargujeme. 😉

ivana82
26. feb 2009

Baby, teraz uvazujem ... pustia nas tam s tolkymi kociarikmi? 😖

klobucik
26. feb 2009

Ivi my sme uz bez kociara 😉 MI uz mame na buduci mesiac 4 🙂

ivana82
26. feb 2009

To bolo skor pre Danku ... Simku ma este v kociariku ... 🙂

klobucik
26. feb 2009

no ved ja viem. ved len 2 kociare budu .Tak preco by nepustili?

ivana82
26. feb 2009

Mozno sa este niekto prida ... ci ideme len my tri???

danielkapo
26. feb 2009

no ivi kociariky aj minule tam boli dva...v tej cukrarni dole hned pri vchode....a myslim, ze aj keby sli aj ini presovcania (jozi, adka,...) tak deticky maju vacsie 😉

ivana82
26. feb 2009

Tak fajn ... cas - navrhy?

jozino24
26. feb 2009

nooo ja by siel... a aj bez kociarika... my uz sme velky my nepotrebujeme....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre