• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
danielka a simonke uz preslo je zdrava???
26. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za pokus to stoji ... skus ... mozno otvorime... :wink:
26. feb 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocula som o tom ale nedavala,som
radsej by som isla k nasmu doktorovi rano....
skusit???to narezat na kolieska?ci ako?
dakujem klobucku :wink:
26. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem zvonit,buchat... :wink: :wink:
26. feb 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, ved vyskusaj ten zemiacik a ked to nezaberie a teplotka Amke neklesne, tak potom skocte na pohotovost ...
26. feb 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej adi normalne jak mas cely zemiak ta ho zacni krajat na take asi 1cm platky no kolieska. a daj n a zapesta z vnutornej strany a na clenky tiez z vnutornej strany. To v podstate tam ja citis tep. No a s niecim je to tam previaz . Obvazom alebo co doma mas. A nech to tam ma az dokial nepojde spinkat.
26. feb 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adi takže ste choručké :cry: nám pomáha nechať ju vo vlažnej vode kuščik vo vytopenej kupelke nech sa ochladzuje a paralen čípok a ten diazepan je tiež dobrý kôli krčom z vysokej horúčky
26. feb 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono by jej teplotka mala klesnut tak do hodinky. Ale pre istotu nechaj az do vecera. V noci ak jej znova vystupi tak daj znova alebo tie co jej das jej nechaj aj cez noc. :wink: Nech jej pomoze anjelikovi.
26. feb 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dali sme si prestavku alebo co??? :grinning:
26. feb 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi ešte Ti nejde Skype?
26. feb 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte uz som s5
26. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huraaaaaaaaa, aspon niekto ... ako dopadol pohovor? :slight_smile:
26. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
defcata ja uz hned hned som pri vas. Uz len kuchyna mi ostala. Ale tam len poprekladam veci. :slight_smile:
26. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zavislacky :grinning:
Adi,malej uz celkom ok,este taky den,dva a bude zdrava..nam dr.najma capiky odporucala na teplotu,to najskor zaberie.nemas doma?skus u susedov nejakych,by som ti aj doniesla keby si nebyvala na druhom konci..tak drzime palce
26. feb 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivana neviem, ale asi vyberu nejaku skusenejsiu, neva, sak ja som len tak isla vyskusat, ja čakam aj tak na inu robotku :wink:
ahoj dani
26. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani hovoris jakeby sme v blave byvali, ze na druhom konci mesta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no defcata uz som tu. Bola suseda sme kuli pikle na suseda. :grinning:
26. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobu a ake pikle ste ukuli? :grinning:
26. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale vies co mame takeho pribiteho suseda ze konec . Jeho deti nam provokuju psa hadzu po nas papieriky ci chleba z okna a navyse vrchol bol ked nam nechali na poschodi macacie hov.. a sacok od macacieho zradla. No a niesu schopny raz z a mesiac umyt schody a namiesto toho mi svoju spinu zmetaju pod rohozku a pred dvere. Inak ten dotycny je domovnik ktroy berie zo spravbytu mesacne 10 000 na udrzbu vchodu a nam uz asi 5 mesiac nesveti na poschodi svetlo. Nieje totizto schopny kupit ziarovku z a 15sk. By ma zaujimalo kde tioe peniaze pcha. :rolling_eyes:
26. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, tak co? co je nove? a klobuciku ukuli ste kvalitne pikle, ved ked nie ste spokojne s domovnikom zvolajte schodzu a odvolajte ho, pred porodom sa domovnikom stal muzicek a viem, co to je za otravu, ale ked sa na to dal, tak nech bojuje... klobucik, ale jeho honorar za to urcite nie je taky vysoky ... ani zdaleka ...
26. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som,tak predsa len sme boli na pohotovosti...ze zaciname anginu.
obklady si neda...plac krik,strhovala si to,
a zacala vrackat....napinalo ju azaz...joj :frowning2: ,
hovorim ze nech cu sidla,ako najviac vedia,len nech su zdrave vsteky deti :frowning2: :slight_smile:
26. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobu tak to ti nezavidim, vedla nas byva taka dobra babka, pod nami prazdy byt, a susedia, čo som nemusela ale zvykli sme si a dole dve rodiny v pohode.
26. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska aj tebe dik,za radu :wink:
26. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, nezavidim Ti, v noci Ti prajem vela sil, aby si sa aspon trosku vyspali a malej klesla teplota :slight_smile:
26. feb 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved dobre ivi ale on to robi naschval chapes? on je neskutocny provokater. A zvolat schodzu v nasom vchode je nemozne :grinning: :grinning: Byvame tu dokopy 5 a s toho jedneho nevidime vobec druha je stara babka a treti ten primitiv, a co ja so susedou dve zmozeme? :unamused:
Adi takze nedala si zemiacky co? No tak len nech jej lieciky pomozu a nech je cim skor fit. :slight_smile:
26. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak a keby ste sa skusili stazovat na spravbyte? :unamused:
26. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale aj to uz bolo. No nic budeme to musiet nejako inak riesit. A aky je honorar domovnika? :grinning: :grinning: Ci sa nato nedam ja :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To zalezi od toho, ako ste to schvalili na predchadzajucich schodzach, vacsinou sa to pohybuje 8 - 12 Sk/m2 aspon tak nejako, je to individualne, naozaj ako ste to schvalili, ale to je pre bytove druzstvo na Bajkalskej, neviem ako to ma spravbyt komfort ...
26. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..mala spi,konecne..ale kvalitne sme sa pomojkali,joj buchta zlata je to moja,len by cuckala a nechala sa skrabkat,heh som si ju naucila:grinning:
Tinika,presov lepsi ako BA no a niekedy sa dostat z 1konca na druhy ojoj..
Susedia,vdacna tema,mne prekaza jedine suseda,ktora je naruziva fajciarka a najma v lete,to ani balkon nemozme otvorit aby nam potom komplet byt nesmrdel..a najlepsie ked vyvesis v lete malej satocky,smrdia akoby z krcmy prisla..no co uz,panelaky..macacie hovienko by ma ale asi fakt dorazilo..klobucik,ale vy mate psa,tak sa inspiruj..:wink:
Adi,drzte sa v noci,amke pusu posielame
26. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani mi hovor, suseda z jednej strany fajci, a jej muz z druhej na balkone a ma ide poraziť ked v lete v tych horučavach mam otvorene okno, idem spať a všetok dym ide do spalne :angry:
26. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok