Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
26. feb 2009

Dani, aj nas malicky uz spinka, ale po dlhptrvajucom asi 10 - 12 minutovom strasnom placi ho Tono uspal, lebo to je jeho parketa 🙂 my sme sa mojkali cez den asi na 5 krat, smejo nas ... 😀 keby mal zubky, tak ich ukazuje jednu radost
...k stretku - mozem kazdy den okrem stvrtka doobedu, lebo ideme cvicit na rehabku, ale to uz som spominala 🙂

klobucik
26. feb 2009

Ivi sa plati nejak 200alebo 300 na mesiac. nechcem kecat. Ale urcite okolo 200
Dani to by ma ani nenapadlo im to takto vratit uz len koli tomu z e vo vchode ziju deti.
Inak baby ja som si dnes tak dzubla do nechtu ze mi praskol n a polovicu cely nech na palci ta teraz mam palec zafacovany 😀 😀 😀

klobucik
26. feb 2009

nam na silvestra ty dotycny ked sme stali na balkone a pozerali o polnoci na ohnostroj hodili petardu asi pol metra od nas. A to podotykam byvaju nad nami uplne na kraji a mi byvame pod nimi ale na pravo cize kludne mohli hadzat na lavo kde nic nieje iba trava no nie skoro nam n a balkon a to videli ze stojime aj s malou na tom balkone a dement hodil najsilnesiu petaru 😀 😀 Keby ste zeny videli jak som mojho muza krotila 🙂

danielkapo
26. feb 2009

tinika ved to,v byte dusno a este si predstav k tomu male babo..no nepomozes si,tetuska priamo pod nami zapaluje jednu od druhej..joj
Klobucik,ved srandujem,radsej kujte ine pikle😀
Ivi tak fajne,tono sa ani nezdal a pozri aky je supertato..ze pozdravujem.

klobucik
26. feb 2009

aaale kaslat na nich na hovada. babyyy ja som uz videla nase autickooooo. AJ som si do neho sadla. POviem vam ze aaaaaaa. Ale citila som sa ako keby som n a zemi sedela, 😀 😀 😀 😀

ivana82
26. feb 2009

Dani, Tono je najsuper tato akeho som si mohla pre nasho malickeho predstavit 🙂

Klobucik - vykasli sa na neho, a ako povedala Danka, mate psika, skuste nieco podobne ako oni vam ... alebo nieco inteligentnejsie, takito ludia vacsinou su primitivni ... aj my mame nieco podobne, ale nie az take zle 🙂

ivana82
26. feb 2009

Kde ste baby? Spite alebo ordinujete v zahrade?

tinika
26. feb 2009

ivi ja pracujem

ivana82
26. feb 2009

ou, aj takto neskoro? ak mozem vediet, v akej oblasti pracujes?

tinika
26. feb 2009

ivi ekonomika 😉 robim uctovníctvo

ivana82
26. feb 2009

tak teraz mas akurat dobre obdobie plne prace, horsi bude asi buduci mesiac, co? tak nerusim, pracuj 🙂

tinika
26. feb 2009

ivi mas pravdu, ale ja si tu aj tak najdem čas prist 😀

jozino24
26. feb 2009

tinka... ved ze by si si nenasla... 😠

tinika
26. feb 2009

jozi !!!! 😀 😝 😝 😝 a just si najdem 😉

jozino24
26. feb 2009

ved tak som to aj myslel ...ze skusila by si si nenajst... hlavne na IPcka... hihi

tinika
26. feb 2009

No ved vravim ze som dnes nejak mimo 😀 😝

jozino24
26. feb 2009

tinka... ani by som nepovedal ze si mimo...

tinika
26. feb 2009

no sak som uz minimalne dve veci nepochopila

adrianamickova
26. feb 2009

😕 tak konecne som docitala,dnes ste riadne spisovatelky...to sa mi paci
zaspali moje kofy,amalka sa prebrala o 20.30a hrat sa 😕 ked jedna ,ta aj druha....
pomohol jej cipok,teplota klesla,a teraz som jej dala sirup,
dufam ze nebudeme v noci bojovat 😨

adrianamickova
26. feb 2009

ak budeme lepsie zdravotne,tak sa niekedy pripojime k vam na cavargy a posezeni 😀
klobucik,davala som zemiacky,len sa este viac bala ze co ju obvazujem....a strhavala si to a potom to zvracanie
☹ rano este skocime za nasim doktorom
napodiv na pohotovosti nebol nikto...iba my 😕 😕 😕

adrianamickova
26. feb 2009

idem zapnut pracku este

adrianamickova
26. feb 2009

klobucik..........ze nove auto???
tak si ho uzite a vela km...bez nehody prajem 🙂

tinika
27. feb 2009

Prva prva 😀

ivana82
27. feb 2009

takk aj ja hlasim bre ranko 🙂 🙂

klobucik
27. feb 2009

dobreee raanko defcatka. 🙂 Idem nahnat muz a nech umyje riad lebo dnes cakame vodara. Takze idem zapnut umyvacku 😀 😀 😀

ivana82
27. feb 2009

Bre klobucik 🙂 bola si uz vyskusat nove auticko??? Uz si robila frajerku na perfektne udrziavanych presovskych cestach ??? 😎 😀 😀

klobucik
27. feb 2009

Ahoj Ivi . nebola som skusat len mi ho prisli ukazat ked sa vecer vratili. A odskusala som si iba tak z e som pokukala sedela. 😉 Dnes ide afticko so kosic do opravy nech ho daju komplet dokopy a v pondelok do takej specialnej umyvraky kde ti tak vycistia kozu ze vyzera jak nova ta mozno niekedy v tsredu uz ho budeme mat na 100%. 😒 Apropooo k tym nasim cestam : V srbsku maju lepsie cesty ako u nas. 😀 😀 😀 A to nesrandujem .

ivana82
27. feb 2009

Viem, ze nesrandujes ... 🙂

klobucik
27. feb 2009

idem trosku upratat lebo ma prist vodar t a nech ho netrafi. 😉

adrianamickova
27. feb 2009

hlasim sa do sluzby 🙂
pomerne pokokna noc 🤐
ale idem k nasemu dr,opat teplota...
to vonku cooo???? 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre