Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
5. mar 2009

Krasne ranko 🙂

Vyspinkane? Mamicky, ocko, deticky? My celkom, soplikov uz menej, skoda toho pocasia....

klobucik
5. mar 2009

dobre ranko. dne stiez n a nic pocasie a j a musim skrinu ete upratat . ☹ mame zabavu n a cely den . 🙂

danielkapo
5. mar 2009

tak to hej....aj mne treba malej veci poukladat....uz od utorka sa chystam na to.... 😅
dnes ma 10 mesiacov moja laska 😵

tinika
5. mar 2009

ahojte, no ja nie som mamicka ani otecko, ani deticko a nie som vyspata 😀 😀

danielkapo
5. mar 2009

ty si potencialna mamicka 😉

danielkapo
5. mar 2009

teda ahoj🙂 uzb v praci?

tinika
5. mar 2009

ahojte, no ja som nakoniec ponocovala do pol druhej a rano sa mi nechcelo vstavat hihi

danielkapo
5. mar 2009

oh tinika, o pol druhej my uz takmer vstavame 😅 minimalne tristvrte noci za nami 😀
niekto zacal prave vrtat a mala uz hore s placom 😠 ach tie byty

klobucik
5. mar 2009

FIN telenovelka senorita Maria Teresa Montiova 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danielkapo
5. mar 2009

klobucik 😀 ved bude dalsia.... 😅

klobucik
5. mar 2009

MI pukli nervy mala dostala p riti 😒 . Ked ja uz nevladzem vkuse sa jej venujem sama a este do toho som ja chora. nechce ma pocuvat robi bordel a provokuje psa ktory ju potom ako hrave stena kuse a ona potom vrieska ze ju to boli. Uz ma nebavi ju vkuse na nieco upozornovat. A ked dostane tak este zacne do toho neskutocne hnusneho revu kricat z e ona chce tatkaaaaa a mna to neskutocne hecuje este viac. Booooze co mam robit,

klobucik
5. mar 2009

Ked ona je chvilku dobra a potom neskutocne zla cely den. Vcera bola taka zlatucka tak asi si to dnes vynahradza. 🙄

adrianamickova
5. mar 2009

ahojte

danielkapo
5. mar 2009

klobucik, neporadim...moja este bobo je male....skus sa upokojit...predychaj, este deculo je male, mozno sa aj nudi... 😅 pevne nervy 😉

adrianamickova
5. mar 2009

klobucik...aj moje su tatovine....tatik moj tatik
a k tomu choroba, 😖
amka...spi...ale uz asi bude lepsie,sonka vcera zase ku babke isla...ju babinka vylieci,tak povedala 😵

klobucik
5. mar 2009

Dani nudi sa? Sak ona mi to naschval robi rozhadzuje hracky ked jej daco vravim tak ma nepocuva ani neregistruje kym nezvysim hlas. teraz dostala po zadku a auz nici v izbe hracky. Rozbija trha , bucha nimi .Akurat mi muz oznamil ze odchadza teraz do Ba tak si len pride pre veci . No nema ma porazit,?

danielkapo
5. mar 2009

klobucik....mozno ma to obdobie vzdoru alebo co.... 😖 tak vies, ale aspon toho muzicka mas....

adrianamickova
5. mar 2009

klobucku...nic si z toho nerob,pod sa pozriet k nam,toto iste..

klobucik
5. mar 2009

Dani niekedy sa citim ako keby s nami ani nebol. A v poslednej dobe je to dost intenzivny pocit....
Adi 😀 Urcite to nieje to iste ako u nas. Mi nemame jednu jedinu hracku znicenu . ☹

klobucik
5. mar 2009

defcata co dnes varime? Alebo objendvame? 😀 😀 😀

petkapo
5. mar 2009

Ahojte dievcata!

Tak mam za sebou to prve ctg - samozrejme, ze bolo hned zle. Maly mal tep 190, takze som tam musela sediet hodinu a robili kontrolne. To uz bolo lepsie,ale aj tak mu dost rychlo bilo srdiecko - okolo tych 170. Norma je vraj niekde medzi 140 - 160 😒 Merali aj mne pulz, ci nahodou nestresujem, ale mala som 74,co je uplna pohodka.

adrianamickova
5. mar 2009

petka...opatrujte sa,

danielkapo
5. mar 2009

peti no tak nejak som to mala aj ja.... 😒 a tiez minimalne na 2x....ale nic neboj, bude dobre 😉

ludia ja som hotova....simke vyvaram hodinu a pol a ona nechce....5 lyziciek spapala....potvorka 😠

klobucik
5. mar 2009

tak hlasim sa do sluzby. Byt upratany , dieta najedene nasilu strcene do postele ( zatial tam aspon lezi ked uz nespi) Mozem uradovat. 😉

ivana82
5. mar 2009

Ahojte, tak hlasim poslusne prichod 😀 My sme dnes boli cvicit s drobcekom, tak ho to zmohlo, ze uz na druhykrat spinka, ale dostali sme pochvalu obaja, ze maly pekne cvici, urobil velky pokrok a ja ze mam dobru techniku cvicenia (az na to ze vieme len jeden cvik a ten cvicime), ale to neva... pochvala potesi...
Uff, trvalo mi kym som vas docitala ... konecne som docitala a mozem kecat... ci uradovat 😉

yukki
5. mar 2009

klobucik máš skvelé heslo.
A neboj-všade, kde je dvojtrojročné dieťa to asi vyzerá podobne. U nás čo nie je vyložené vo výške 1,5m tak tiež je roztrieskané a roztrhané. A o zem sa hádže ten moj zázrak a vreští denne, a psy keď nevydurím von alebo do inej izby tak bude provokovať vkuse. Trpezlivosť!

adrianamickova
5. mar 2009

pekne ze si prisla na navstevu k nam...
mozes aj castejsie 😀 😵

klobucik
5. mar 2009

Chlapci a defcata som dostala teraz taku silnu potrebu si urobit radost. 😵 😵 😵 Rozmyslam ze by som si aj rada nieco na seba kupila. Co vy nato? Mam v sebe potlacit to nutkanie alebo oznamit mnagelovi z e si beriem prachy a idem? 😀 😀 😀

ivana82
5. mar 2009

hehe, klobucik, ja som sa nepytala a rovno som si dnes kupila ... 😀 😀 😀

klobucik
5. mar 2009

A co si si kupila Ivi? Ked mne sa aj chce aj nechce. z jednej stranky sa mi chce ze by som dala malu k mame a ja by som si sla aj oddychnut ale zasa na druhej strane sa mi neeeechce obliekat. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre