• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
baaaars cistotne dieta mam :grinning:
dala si dole ponozky a vybera si spomedzi prstov ten moch z ponoziek :grinning: :grinning:
10. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik nitka, povedala by som ze vyzeram skor ako dievcatko :grinning: :grinning: :grinning: vraj dost mladsie :wink:
10. máj 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri ta ja neznam,ze kde..nemas modry kocik??? :pensive:
nitka ta budu ix kupovat iba deti zbohatlikov :angry:

my uz z nakupox doma...len v DM som nexala tisicku :unamused: to uz nenormalne :frowning2: mala mi spi a ja idem este vyprazit syr..nerobim nic,bo ma poctila svojoou navstevou cetka..som myslela,ze ci nepride az zajtra,ked je uz ten den matiek..ale ta ne :grinning: akurat dam este prat...
10. máj 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla mi nemame sviatok kedze sme nezodpovedne matky :grinning: :grinning:
ja sa pustila do upratovania ale to ma prinutili okolnosti lebo pride kamoska na navstevu dam malu spat a pojdem este navarit
capri daj pozor zeby ti socialka nezobrala maleho,ked vyzeras jak dievcatko :grinning:
vcera moja sprosta svekra povedala mojmu staremu ze na nas zavola socialku ze nam zoberu malu ta asi viee jak mi je od vcera :cry:
10. máj 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej zuzla mam modry kocik :wink: ta ty si ma fakt videla :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla mi povedz koho ty nepoznas :grinning: :grinning:
ona sebe take veci dokaze vsimnuc :grinning: ...keby mi povedala ze okolo nas isla ťava ta sa jej opytam ze dze bo ja taka nevsimava :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafce baby :dizzy_face: Ta ja som v robote, ale sa mi baaars nechce nic robit, tak beham po MK.
Capricieux hovoris francuzky? Inak pristane ti ten uces :wink:
Nitka ta super ze Viktor este nema tetovanie, ale ta mozno to este do odchodu stihne :confounded: :angry:
10. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaji ee nestihne viky tetovaie je objednany az na oktober ukazoval mi...
ta pekne v robote a beha po MK :grinning: :grinning:
10. máj 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ta to super sprava sluchaj :grinning: Bo ja som mu uz minule do telefonu hovorila, ta sa nechcel dat odhovorit. Ta co ho presvedcilo. No ja som teda rada :dizzy_face:
10. máj 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ten co ho mal tetovat tak musi 10 kdesi cestovat a nestihol by mu to natetovat tak ho objednal na ten oktober...snad to viktora dovtedy prejde... :grinning:
no idem dozametat chodbu a varit
10. máj 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta chod sak aj ja musim ist kusa robit :grinning: bolo by na case :sweat_smile:
10. máj 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri ta ja neznam,ze ci to naisto ty..ja len videla modry quinny pri kostole :grinning:
nitka to len nahoda..a znas dobre,ze ja si vsimam kociky a popritom obcas i ludi :grinning:
kaji ta to co za robota,ze konikujes??? :wink:

ja mam free,bo som obidve deti vyprevadila von...normalne neznam,co od radosci robic...keby ma nebolelo brucho,ta asi skacem po plafone :grinning:
10. máj 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
karolin ahoj, nie nehovorim :slight_smile: kolegyne v praci na francuzskom oddeleni hovoria, sa mi to pacilo :wink: som to obkukala

zuzla ale bolo to uz skor ne? a bola som s takou tiez malou cicou s ofinou? aj ty mas trojkolku?
10. máj 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri ne tota pani bola s kociarom a muzom,asi tak 2-3tyzdne dozadu...ja mam trojkolku..ale uz sluzi doma len ako inventar...

moje deti uz z prexadzky doma...mala nespala ani minutu :unamused:
10. máj 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bola som tam raz s muzom boli sme na zmrzku dole, a si pamatas jak vyzeral on? :sunglasses: identifikujeme to podla neho :grinning: :grinning: :grinning: inak ma este jedna holka v PO taky isty kocik ale ona je taka viac blond :wink:
10. máj 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak holky ake mate skusenosti zo zubkami? cely den ma maly teplotu :unamused: dala som mu cipok no nabehla zas, zubok ale nevidim, inak je uplne normalny ako vzdy :unamused:
10. máj 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ma 38
10. máj 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri chlapa si nepamatam..a to bolo pri kostole tu na Sekcove v nedelu :grinning: asi si to nebola ty...
nam ked isiel dolny, prava jednotka tak tiez sme jeden den teplotovali...bolo to v piatok alebo sobotu (presne si uz nepamatam) na Velku noc..a zub sme jej objavili az v pondelok..takze musis vyckat..a 38nie je nic strasne, neboj :wink:
10. máj 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla ta ja sa tu "staram" o jednu turisticku rezidenciu, ci jak to nazvat. No su tu take chatky a ja prijimam ludi, berem prachy, tak ich odprevadzam a tiez ked treba tak upratam. No a dnes prave na jednych cakam a kedze neviem kedy pridu ta tu sedim jak fras cely den. A hej, tiez robim v kancliku, faktury, objednavy..... no proste holka na vsetko :sweat_smile: teda skoro..... :grinning:
Capri mozem sa opytat co robis ty? ked mate francuzke oddelenie. To kebyze sa jedneho dna vratim, ze kde si mam hladat robotu :grinning:
10. máj 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik zuzla :wink: dufam ze to prejde, inak v nedelu sme to urcite neboli my, to mame navsetvny den, chodime k rodicom a ku svokrovcom na obedy :grinning:
karolin robim v tlaciarni, na obchode - taka ina praca ako bezne :wink:
10. máj 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri ahoj ..
:grinning:
10. máj 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj zijes :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri jasne .. boli sme na zahradke .. dneska ..
:grinning:
10. máj 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my dnes nikde lebo mame cely den teplotu :frowning2:
10. máj 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Capri tak vam je fajne, ze v nedelu chodite na obedy :wink: To je fakt "sviatocna" nedela, lebo nemusis varit :dizzy_face: A to tam v tlaciarni mate fr. oddelenie? :sweat_smile:
10. máj 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hladas pracu karolin? vies dobre po francuzsky? no mame tam francuzky obchod, pracuje sa tam s fr. zakaznikmi a fr. knihami :wink:
10. máj 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri cital som.. zubky trapia drobca ..
10. máj 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj velmi sa trapime :frowning2: noc bude tazka :frowning2:
10. máj 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Capri tak ja pracu zatial nehladam, len sa informujem, ze co keby nahodou sa vratim do Presova - co by som aj rada :sweat_smile: Ja som totizto vo FR (na korzike, nitka uz informovala :grinning: ) takze si myslim, ze francuzky viem slusne :sweat_smile: no aspon dufam
10. máj 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha :slight_smile: no vies ako to je, ludi ktori hovoria francuzsky je malo, ak by si sa rozhodla vratit urcite to skus :wink:
10. máj 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok