Prešovčanky II

Baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎
tinika
7. mar 2009
no vidis jak si sikovna a este aj usmev si hodila
tinika
7. mar 2009
klobu 😃 😃 😃 😃
adrianamickova
7. mar 2009
na krasnom modrom dunaji,......ano to som videla...
mam ten film rada
klobucik
7. mar 2009
Mi pripadas jak Milka Zimkova ked hrala v pasla kone na betone . Tiez mala take pozy. 😃 😃 😃
klobucik
7. mar 2009
Ale nieje to vysmech to je kompliment. A ani herecka nesi a jake pozy hadzes. 🙂 😉
klobucik
7. mar 2009
No co Tini mi to neslo slusmnejsie napisat lebo by to nevyznelo tak dobre. 😃 😃 😃
tinika
7. mar 2009
tak tak
tinika
7. mar 2009
sak ja nic
adrianamickova
7. mar 2009
herecka hovoris?....no diki
ja najprv citala ze kozy,ale pozy....aj kone mam rada 100x videne ale kukam ak ide 101repriza 😃
klobucik
7. mar 2009
ADi ja som to nedopozerala lebo vecer som zaspala( to j e u mna bezne zvykom z e po 10 minutach je zo mna doska) a dnes poobede jak som to zacala pozerat tak mala zacala strajkovat a som musela vypnut... Predsa to nieje film pre deti....
adrianamickova
7. mar 2009
tolko mojeho dievcata...aj ked no v skole som akoze modelku robila pre prior 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
klobucik
7. mar 2009
😃 😃 😃 Adaaaa 😃 😃 😃 Som si aj myslela ze to tak dakto precita.... 😃 😃 😃 Bo aj j a ked som to citala posebe ta som si najprv ze kozy precitala.... 😃 😃 😃
Ale ci mas aj kozy rovnake tak to neviem posudit. 😃 😃 😃
tinika
7. mar 2009
no si predstavte baby, adka nam modelka je ,ta mi klobu sa mozme schovat hihii
adrianamickova
7. mar 2009
cakam na reakciu...ako sa teraz rehocete 😕
adrianamickova
7. mar 2009
asi mam...take jak ona 😃
tinika
7. mar 2009
ja sa nerehocem, ja mam respekt a obdivujem ta, ja tak maximalne sportovala, na modelku som nemala nikdy ani postavu ani kila hihi a uz ani vek a stav
adrianamickova
7. mar 2009
nie je.......bola ....uz davno ked som este ako tak vyzerala,aj ked
to nam vzdy nachystali saty....leziaky v dobe sociku...viete si prestavit mooooodu 80.rokov
minuleho storocia???
adrianamickova
7. mar 2009
pre bacule.....jaka postava 😃 😃 😃
klobucik
7. mar 2009
Ani ja sa nesmejem . Preco by som sa ja mala? 😉 SAk keby modelky neboli ta jak by sme si potom mohli hovorit z e ach mario to zo za renty? To by som si v zivote neobliekla. To de vytiahli? 😃 😃 Ne ne fakt nesmejem sa...
klobucik
7. mar 2009
ta ked pre bacule ta ja mozem aj teraz tu modelku pre prior robit ... Ze Tini? 😃 😃 😃
klobucik
7. mar 2009
Inak a ta casnicka co nas obsluhovala ta by mohla reklamu n a Gillette ze Tini 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
klobucik
7. mar 2009
Moje monology vedu 😃 😃 😃 Zas tu sama so sebou pisem =-)
tinika
7. mar 2009
jojo gillet ale to by bola negativna reklama 😃 sak ona za to nemoze

klobu sak aj ja hihi
jozino24
7. mar 2009
pozeram ze sa idete dat na modeling... hihi... ta ja potom idem za mmodela... 😃
adrianamickova
7. mar 2009
z regalov...z damskej konfekcie,co sa predavalo...vtedy....ja som vyucena predavacka ....
tinika
7. mar 2009
jozino ta len sa smejeme bo vies jak vyzerame
adrianamickova
7. mar 2009
to bolo ako rozkaz...toto toto toto,ach tie casy... 😃
jozino24
7. mar 2009
nooo jak by ste vyzerali... kazdy sme nejaky... aj preto pisem ze potom idem za modela aj ja
adrianamickova
7. mar 2009
jozino...to by ta nebavilo,ani mna uz nie
tinika
7. mar 2009
ani mna nie