Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
8. mar 2009

vy musite,zasadanie rodinnej rady....a trvat na krokoch co dalej,pohovorit si
trvat na poziadavkach......chceme chceme..... 😉

adrianamickova
8. mar 2009

majte sa vsetci...zajtra ma caka perny den....
urady 😠 lekar ☹ navsteva 😨 ja sama a dve sidla 😝 😝 😀
dobru noc 😔

klobucik
9. mar 2009

dobre rano krasny vili 🙂

danielkapo
9. mar 2009

Ahojte.....
tak my dnes na obed ockovat ideme......dufam, ze to zvladne tak ako naposledy,.... 😅
a to pocsie.....bez komentara 😠

co mate nove?

tinika
9. mar 2009

ahojte ja nemam nove nič hihi. ale predsta včera sme s neterkou pozerali knižku o zvieratkach a naučila som ju ako robi kengura hihi veľmi rychlo sa naučila a taka zlata pri tom bola 😀 🙂

danielkapo
9. mar 2009

tini....ako robi kengura???? 😕

tinika
9. mar 2009

hihi som čakala kto sa to spýta, ja som jej ale neukazoavala zvuky, bo fakt neviem ako robi kengura, tak ako aj jezko a ine zvieratka. No som jej ukazala ako skače kengura tak s rukou potom ukazovala ako skače hihi si to mala vidieť jaka zlata bola. Psa a mačku, kona uz vie, este aj zabku sme sa naučili včera.

klobucik
9. mar 2009

Tni mozes aj ku mne prist moju malu naucit ako sa nerobi boredel v izbe alebo ako sa upratuje ten bordel co narobi. 😀 😀 😀 😀 SI pripadam jak papagaj co hadze hrach na stenu 😀 😀 😀 😀 Ja furt len opakujem to iste a ona furt nic ani nepocuva. 😀 😀 😀

adrianamickova
9. mar 2009

no tak ako robi kengura my tiez nevieme 🙂
ahojte kocky 🙂 ....uz citam....take exoticke... 🙂

klobucik
9. mar 2009

hej adi sak uz pozeram ze si aj v teme vietnam. 😀 😀

jozino24
9. mar 2009

ahojte... tak my sme mali dnes nastupit do skolky, ale zasa nic z toho... riaditelka sa vyjadrila ze este nedstala povolenie od mesta aby ju mohla prijat v priebehu roka. Tak este musime pockat. Vyjadrila sa asi tak ze sa to bude snazit vybavit co najskor... Tak som na to strasne zvedavy.. aj moj sef uz zacina mat toho plne zuby.. ale co narobim...

tinika
9. mar 2009

Klobučik neries, ja svojho muza učim uz 4 roky niektore veci a nič z toho. Takže s tym ti asi nepomozem hihi
Adi no šak kengura skače ne? 😀

klobucik
9. mar 2009

Taaa mi prid upratat. Ty urobim kavu zato 😀 😀

tinika
9. mar 2009

hihi klobučik a ty prides za mna učtovat? Uz stresujem ze nestiham 😀 😀 😀

tinika
9. mar 2009

a ja kavu velmi nepijem, hiihi ale čajik, alebo ine. no tak v aprili ti mozem dojst poprata, ked do vtedy vas nezasype ten bordel hihi

klobucik
9. mar 2009

No nist s teba. Idem ja upratovat a ty chod uctovat piseme si . 🙂

tinika
9. mar 2009

jojo idem ale este som v robote, este pomukarim dajaku polhodu a ducham domov

ivana82
9. mar 2009

Ahojte vsetci 🙂 tak my uz s manzelom mame dnes za sebou cestu presov - kosice, tam a spat, nakup v tescu a urad pra v presove, nakrmila som aj maleho a uz pol hodinku sa hrajeme ... takze po nahackach rano, mame konecne pokojny cas obeda ... a vy co? ako sa mate? ako trvite dnik???

danielkapo
9. mar 2009

tini sak som si ahj myslela, ze skackali ste....ale tak nedalo mi nespytat sa.... 😅 ci nahodou....

ivik sikovni ste.... 😉 a uz vybavene vsetko?

klobucik prijemne upratovanie....

adi, jozi pekny den

klobucik
9. mar 2009

No tak defcata nam doteraz nesiel net ... 😒 By sa daco muselo stat keby isiel cely tyzden vkuse. 😀 😀 😀 Ale aspon som si vypucovala byt. No teraz ked mi treba este podlahu umyt a kupelku dokoncit tak som musela tu sasdnnut a skusat . 😀 😝 A uz sa mi tak neechceeeeee 😀

ivana82
9. mar 2009

Klobu, nie si sama, komu sa nic nechce...som na tom podobne ... vobec nic sa mi nechce, a moj maly by sa len na rukach nosil a chodil po byte, uz ma bolia ruky, nohy a ked ho polozim rev ako by sme ho rezali ... pomaly odpadnem ...

klobucik
9. mar 2009

Ivi a mas vajicko? tak ho tam daj a hojdaj . A mozno aj zaspi. 😀 😀

ivana82
9. mar 2009

nezaspi, skusala som fakt vsetko, aleon ma taketo chvilky ...jednoducho, musi sa uplakat k spanku ...so mnou takto cvici doobeda a s manzelom vecer pred vecernym spankom ...

klobucik
9. mar 2009

Musite mat veselo. No ja uz mam finish .Vsetko urobene. mala isla spat . 😉

ivana82
9. mar 2009

Tak asi pred desiatimi minutami zaspal, dala som mu cajik ma hned bol pokojnejsi aj si odgrgol, takze apson viem, kde bol problem ... uvidim kolko bude spat ... 🙂

tinika
9. mar 2009

dani ani sme neskackali to tak som dala ruku jak akoze je kengura a skakala som jej po ruke smerom k ramenu, velmi sa jej to pačila a potom skala s rukou ona po svojej, po mojej a sa pri tom rehotala

danielkapo
9. mar 2009

Ahojte...tak sme doma, mala spinka....celkom fajn to zvladla, trosku poplackala ked ju pichla ale potom oki...a sme vysli do cakarne kde som jej obliekala bundicku a pytam sa jej "simka boli ta nozicka?" a sima "g" 😀 a uz je hore....

tini....super 😅

klobucik
9. mar 2009

AHOJ AHOJ AHOOOOJ. baby dnes som si usetrila penaaaze za pokutu. debili mestsky, striehnu n a kazdom rohu ale pre moje pekne oci si len opisali moje udaje s obcanaku a znacku auta. 😀 😀

jozino24
9. mar 2009

klubucik... len aby ti neposlali pokutu domov... hihi 😀

klobucik
9. mar 2009

Neposlu namaj strach. Naco maju podla teba pokutove bloky pri sebe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre