Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

karolinkafe
10. máj 2008

Ta to hej 😀 je toho kopec : kuko, quix a quixina, vecernicky...

karolinkafe
10. máj 2008

Idem ja uz spat, zajtra volno konecne. Skusim sa ozvat, podla toho co budeme robit 😉

karolinkafe
10. máj 2008

Dobruuuuuuuuuuu noc 😵 😵 😵

nitka
10. máj 2008

bruuuu ok tak zajtra

nitka
11. máj 2008

cafte mamicky prajem vam vsetko naj k dnesnemu sviatku 😉

zuzla2
11. máj 2008

cafce.l.
ste sa vcera este rozpisali..ja isla spat,bo som nevladala...a rano nas zobudili ti nad nami,bo premiestnovali skrine ci jaky fras..toti ani v nedelu nemaju pokoja a nedaju nam pospat 😠
i ja sa pridavam a prajem vsetko naj k nasmu sviatku...som zvedava,ze ci sa muz spamata 😀

karolinkafe
11. máj 2008

Ahojte baby 😉 Prajeeeeeem vam vsetko najlepsie k dnesnemu krasnemu sviatku 😵
Zuzla, ta su ludia co nikdy nemaju pokoja 😠
My ideme teraz jest a potom mozno dojdem 😉

nitka
11. máj 2008

idem uvarit polievku a pojdem do mesta mam sa stretnut so segrou pri tescu,ideme kupit mamci dajaky darcek

gabrielkabj
11. máj 2008

čawte samozrejme všetko naj prajem nám všetkým mamičkám. Včera som bola na nakupoch ale nič som nekupila mala bola taká zla že to až nechápem nič nechcela ani len odskušat tak som aspon ušetrila hi hi 😀

gabrielkabj
11. máj 2008

zuzla tvoja tetka sa volá Mudra? Pýtala som sa otca ta že pozna tvoju mamu ale pítal sa ma na krsne meno bo že tvoja mamča ma aj sestru nie?

nitka
11. máj 2008

no dovarene,vlasy umyte idem este vyfukat pokusim zrobit kucery ale chcelo by to fen s difuzerom kotry nemam takze zase budem jak strasidlo
mala sa zobudi a parem do mesta kym fajne teplo
kaji uz sa da kupat v mori?este asi ee,ze?studena voda 😀

nitka
11. máj 2008

gabi take nakupi mam rada,nic neminiem alebo nakupim tolko sprostosti co mi ani netreba 😀

gabrielkabj
11. máj 2008

no hej ma to aj vyhodu. Nitka maju v Maxe nejaky butik v ktorom by mali nejake pekne a jednoduche čierne šaty? Sestra ma promocie a v Bj nič nenašla a ja zas chodim viac po športovych obchodoch. 😕

gabrielkabj
11. máj 2008

baby neviete nejaky trik aby mi tie male škrekajuce lastovičky nerobili hniezda v kutiku okien? Už nepomahaju ani sačky na oknách prv sa toho báli lebo to šuštalo ale už si zvykli potvory popozerajte ked pojdete na prechadzku čo maju ludia v oknách. Už mam na to nerv. 😝

karolinkafe
11. máj 2008

Nitka ta ja sa este nekupem bo pre mna studena voda, ale su uz ludia co sa kupu. Ale to zevraj len sa treba premoct vojst a potom ked plaves tak je fajn 😅 Ta ja som neskusala, sak nechcem ochoric ne? 😀 Si pockam na leto 😉
Gabi ta ja ti neporadim. Ja som byvala na 7. poschodi ale som z tym problem nikdy nemala 😵 Ale sa vravi, ze lastovicky si stavaju hniezda u dobrych ludi. Ja asi dajaka plana, ta pochopili 😀

zuzla2
11. máj 2008

gabi hej teta sa tak vola 😉
s tymi lastovickami neporadim..ale ked kajka napisala,ze si stavaju u dobry ludi,ta my asi budeme tiez zli 😀
a tie saty..no podla mna v Maxe vela toho nenajde,kedze tam vacsinou sportove obxody..ale mozno by len bolo treba poxodit a nieco by nasla...podla mna by mala skusit mesto..tam skor 😉

si predstavte co to mam za dieta...tak ked spadne a treba pofukat alebo ked xce jest,ta dobra mama..ale ked pusu dat,ta da iba tatinovi...na mna vtedy ani nekuka 😠 srajda mala 😀

karolinkafe
11. máj 2008

Ta sak dievcata take tatkovske casto su. Mama na prezitie a tato na mojkanie 😀

gabrielkabj
11. máj 2008

to aj Sara sa rada mazna s tatikom a ked vystrajaju ta ich treba až hamovat. S tými lastovičkami ste my velmi nepomohli ale zato potešili ja byvam na 6 poschodi a nalpi mi nedaju spat škrekaju jak ... 😉

nitka
11. máj 2008

cafce ja uz doma ty kokso cele mesto od tesca az po sabinovsku na peso a so sabinovskej az k opalu na peso to kus velo na mne 😀 ale vyborne som sa presla
zuzla dnes pred zmrzkou ti poviem ze bol 30 metrovy rad a to neprehanam
gabi d Maxu ani nechod kupovat bo tam nechas calu muzovu vyplatu 😀 😀 na take spolocenske su tam iba predrazene butiky ked tam vobec nieco take predavaju
ta i ja plana bo ku nam nechodza lastovicky 😅 😀
ja uz musim zavolat drobcekovi bo ona sa nic neozyva,zuzla ty sis nou nevolala?

gabrielkabj
11. máj 2008

ta len zas ja tu som najlepšia ta še mušim pohoršic hi hi tu trocha sprchlo aj v po? Jej karolinkafe aj ja by som išla na Korziku nepostiedame sa ale manžela ti nepožičiam chi chi 😀

nitka
11. máj 2008

v po bolo na slnku tak horuco jak v lete ziadny dazd

gabrielkabj
11. máj 2008

idem dat malu spat ak nezaspím aj ja ešte sa sem vratim zatial pa pa

nitka
11. máj 2008

baby kto vlastne vypadol z Lets dance?iba markovic?

capricieux
autor
11. máj 2008

vsetko najlepsie maminam 🙂

endrixa
11. máj 2008

capri aj tebe ..

nitka
11. máj 2008

capri zmen si foto lebo v pase mozes mat iba svoju fotku a nie fotku baba mne tak vymazali foto

zuzla2
11. máj 2008

nitka nevolala..asi telo maka,ze nema cas..ale budze mac velo loooove 😀
na korziku by aj ja isla,bo ja more mozem 😉
jo a v lets dance zatial iba markovic...

capricieux
autor
11. máj 2008

faaakt nitka? ta to co za somarina? sak to je realne foto mojho drobca, ja nie som taka rozkosna 😀 😀 😀

nitka
11. máj 2008

ja viem ale v pravidlach mas napisane ze na foto mozes byt ty ale ty s babom ale same babo nie ja som tiez mala v pase foto malej ako sa spare v nose 😀 a vymazali mi ho ze tam dieta nemoze byt

nitka
11. máj 2008

zuzla prepadneme ju? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre