• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
no fakt su zlate....keby som taku babiku mala,chodila by som ju kocikovat :grinning: :grinning: :grinning: ....ja velky kociar
a moje kofy male kociare...
19. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem hm to mi prislo do mailu.. ale u nas to isto nepredavaju :sunglasses:
19. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...niekedy ich ponukaju na MMB, ale su fest drahe :confounded:
19. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to je MMB?
19. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimibazar :slight_smile:
19. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su v cene od 3000 Sk .....aj za 6000 sa najde
19. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nechcem nausnice,ale babatko :grinning: :grinning: :grinning:
ja tiez len ten konikovsky bazar poznam,fatk to take drahe :frowning2:
ale ociam som radost urobila.... :dizzy_face:
19. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi uz od 19 spi....aj cerstvy vzduch,aj rana na brade....
pozerala som spravy.....tak dvojcata z hniezda su definitivne u svojej mamy :confounded: ...
a na joj....taky malilinky psik amalka sa volal... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: volala asi je to ona ale mini :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zocit dalsi diel ordinacie.....a prilozit drevo do pece....
zima,zima tu je snezik poletuje :angry: :angry: :angry:
19. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idem spat s kurami....uz aj teraz
dobru noc :pensive:
19. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ADi my sme si s muzom robili srandu lebo ja uz by som strasne druhe babo ale on este chce pockat . No a zhodou okolnmosti som natrafila na mmb na tieto zive babiky, tak som mu ukazala a mi opvedal ze mi kupi aj taku babiku aj kociar a ze sa mozem chodit prechadzat s kocikom. :grinning: :grinning: Ze mi kupi maleho cernoska a pojdeme spolu kocikovat. A ked niekoho stretneme kkukne do kocika a smiat sa jak budu ludia reagovat. :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobučik :grinning: :grinning: :grinning:
sak mu povedz ze teraz este babo a potom uz praca, sak načo si budes hladat pracu, mozno dobru a potom o nu prides
20. mar 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kto povedal ze si ju hladat budem? :grinning: :grinning: :grinning: ne mi sme sa tak dohodli ze najprv si dame vsetko dokopy a potom tak o 2 roky ked mala pojde do skoly. :wink:
20. mar 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,tini :slight_smile: klobucik :wink:
ked je rec o detoch ja by tiez chcela...este ja by necakala... :wink:
nikto by na to neprisiel ze ne zive...a jake dobre krasne a neplace :grinning: to kedy sme tie babiky vozili :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Adi a kolko by sme usetrili na mlieku a na plienkach :grinning: :grinning: :grinning:

_Som cela natesena, lebo sme boli s malym na kontrole na ortopedii a uz konecne nemusi nosit ortopedicke nohavicky ... takze huraaaaaaaaaa :slight_smile: aj ked je pravda, ze posledne dni som mu ich uz nedavala :slight_smile:
20. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tesime aj my ivana....
to si ho tak na siroko balila? :confused:
20. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmenila som si fotku podla najnovsej podoby....ze na pase...
ale co obciansky,a vodicak...tam mam fotku spred 18rokov,sak ked ma zastavia policajti....
:grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočica si ....kočica.... sa nezdas :grinning:
20. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to ze sa nezdam.... :wink:
:wink:
20. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dakujem monky :slight_smile:
20. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zase tuto fotku este zaslobodna, haha
20. mar 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
futr...uladam periem ukladam....
som tak veci tlacila do skrine,az daco...puklo v zamku...odletela pruzinka...a skrina sa mi neda zamknut....
sikovna som ...ze aj toto sa da pokazit,som nevedela :confounded:
20. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi spi,tak chcem rychlo rychlo...a tak to dopadne :grinning:
20. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
adi kocka :sunglasses:

monky ale stale si rovnako pekna, aj ked uz neslobodna :wink:

ivi tak sa tesime s tebou, ze tonko ma nozicky ok, ja som mala tiez radost, ked som uz nemusela balit nasiroko :grinning:
20. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis, ja som si lahla k malemu, no po 20 minutach zavolal manzel, tak som sa zobudila a po dalsich 30 minutach sa zobudil s revom maly, lebo nacikal do plienky a ta mu nestihla sat, take mam nervy, tak som nevyspata, ze by som asi vrazdila... normalne som sa vcera kamosky pytala, ze ci nechce brigadu (a pritom chuderka, sama je tehotna) - uz mi asi preskakuje z toho spanku a rozhodeneho syastemu, co si maly nahodil...

Adi - hej balila som ho nasiroko (abdukcne balenie) do ortopedicykch nohaviciek, ale dnes konecne povedal, ze je vsetko ok, staci jednorazova plienka a ziadne kontroly netreba... tak sa este vytesujem...

- inac ta moja fotka v pase, urcite ste uhadli, ze je z maturitneho tabla, inu krajsiu nemam, teda taku, ze ktoru by som sa nehanbila, ale skusim pohladat a dam aj s malym ...
20. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlakla som sa ze som zle tukla do ineho mesta....na ivanu z tabla som zvyknuta :dizzy_face:
a zas pozeram mata a s babatkom.....no ja vas musim zoznamit :grinning: ,aj ked som matu dlhsie nevidela
minule sme si kyvali na krizovatke,my v aute oni v druhom pruhu...tak to bolo skor ako vystupenie mima :grinning:
ale zlati ste :slight_smile:
20. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :grinning: budeme sa cervenat ... :grinning: vas neboli hlava, lebo mne ide prasknut od rana a to manzel pride az o dve hodiny, aj som si s malym pospala, ale nic moc, mam v sebe dve kavy, slabve, ale su ... :unamused: a nic... stale nic...
20. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som lahla,urcite zaspim...
u nas rozvoniavaju...nie fialky :grinning:,ale pecene zemiaky...teraz som vypila grepovu mineralku,co ???
dat na to kavu :confounded:
20. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,len sa chcem spýtať ako upravujete fotky aby nemali viac ako tých požadovaných 700 mb.Zdravím Aďu už sa teším na utorok do Srdiečka. :slight_smile:
20. mar 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka.....ty si... :grinning: :grinning: :grinning: super
orezat....treba.... :slight_smile:
20. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok