• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
dobru aj tebe... aj vsetkym...aj to uz balim :pensive:
20. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte uź ste prišli z tej zabíjačky?
21. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den....dada...no hej len son vcera ani na mysli nemala ze zapnem....vybalili sme,
a okamzite postel....dnes pokracujeme, :slight_smile:
22. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piste piste...a nic?baby vcera ste mali dovolenku??? :slight_smile:
ved pockajte... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svina statocne,bojovala...daco nove pre nasu Sonku,videla vsetko bola ako pozorovatelka...
22. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ako sa mate? my sme vcera oddychovali, trosku upratali a hlavne sme sa salili s drobcom a premyslali nad jednou vecou od piatku ... co planujete dnes? adi - pre Sonku to musel byt zazitok - videla naozaj vsetko? aj ako ju odstrelili alebo inym sposom zabili??? neviem, ci by som to ja prezila a nie to este take male dievcatko :grinning: :grinning:

teraz som sa dozvedela super spravu, ze sa kamaratke narodil v noci syncek tak sa z toho vytesujem :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zabíjaćke som uź dávno nebola :slight_smile: Ináč Jožino sa dnes sťahuje na Sekćov ,lebo mu zdvihol nájom z 200 na 450 eur,včera som od neho kúpila koćiar,tak uź iśiel manžel na prechádzku a ja varím obed a pečiem koláčik.
22. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooo,to su novoty :confused: nevedela som,aj ja varim...take co najrychlejsie
ryza masko polievocka....sme len dve...tata nam volali do prace...
tak rozmyslame co s nacatym dnom?sonke sa zapacilo divadlo...moznoze pojdeme aj dnes
vonku vyzera krasne....presne ako pred tyzdnom :slight_smile:
22. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka ano jak ju strelili...ako opalovali,cistili...
ja som uz bola nevesta tam a nemala som to rada..ona ma zazitok,teraz sa ma pyta ci masko je z tej svini
aj neno..jej tak uz po vsetkom dala....ze svinka justinka :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram o volbach.....lebo sme neboli....vy ano?
22. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,ći by sa mi dobre jedlo mäsko zo svinky ,ktorá má meno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bavilo ju sobota na dedine...zabijacka,nove prostredie...jarok pred domom,psy na dvore
nase uz pozna...ale tie boli akoze nove....motorka auta nechodia...mala miesto...
teta co sa snou salila.....spala 12 hodin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to stare zasoby....su dnes na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teta ma velky dom s balkonom....a my nie,tak sa jej pacilo pozerat a ku veceru ulica prazdna
ta sa pytala kde su vsetci ci uz tu nikto nebyva :dizzy_face:
22. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne cerstvy vzduch pod lesom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babenky

adi, ked mas ty dovolenku, vsetci maju dovolenku....este si na to neprisla? ty to tu drzis pokope :grinning: :grinning: :grinning:

aj my dnes chystame take rychle jedlo, lebo vonku je nadherne a planujeme nieco podniknut, len este nevieme co :frowning2: ......my dnes varime perkelt na smotane z kuracich prsicok s kolienkami, polievocka mame odvcera - morcaci vyvar....akosi som si tak zvykla robit polievku uz v sobotu k obedu a mame aj na nedelu. Este takych 20 minut a s obedom finisujeme :sweat_smile:
22. mar 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj dada aj ivana rovnake pozy s dietatkom... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky..... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme voliť,ale to bolo samozrejme ,źe bude aj druhé kolo.Človek ani nevie koho má voliť,keď prezident má tak málo pravomocí. :slight_smile:
22. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim,ze nech bude ktokolvek...my sa budeme mat rovnako
vychod je zabudnuty :confounded:
22. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musime sa spolahnut sami na seba, :wink:
22. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,takze jozino v utorok nepride...?
nasiel si tak rychlo podnajom?
22. mar 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este prazim skvarky a mast...
a uz sa tesim na skvarkovu pomazanku...ale to az zajtra..alebo cez tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jozino príde
22. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajeme vam peknu nedelu... :grinning:
22. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, neviete, kde sa da v PO kupit bananove Granko?
Nasa Hana mala pocas choroby, ked bola dehydrovana naordinovany Elektrolyt - to je prasok, co sa rozpusti vo vode a ma to bananovu prichut - podla mna strasne umele, ale jej to nesmierne chuti a pyta to stale aj teraz....ale je to drahe jak slak a tiez neviem, ci to moze pit hocikedy...lebo akosi mi nechce pit caj ani vodu - ani osladene a na dzusiky ju nechcem ucit (aspon nie teraz)...a ked jej dam toto, tak stiahne naraz aj 3 dcl a stale opakuje, ze chce pit tu fajnu bananovu vodicku......ale spät k tomu Granku - len tak mi to napadlo, ze som ho uz davno nevidela
22. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv sa mal sťahova´t niekde ku Kauflandu ,ale potom si našiel lacnejšie za Hypernovou
22. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niečo podobné ako Granko je Frapko a predávajú to v rôznych príchutiach
22. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky to krásne video si robila v akom programe je to nádherné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to kupujem v kauflande....
:grinning:
22. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok