Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
28. mar 2009

dakujeme kamaratky 😀 😀 😀
len nedavno mala meniny a zase?rychlo to leti..pred rokom chcela tortu....mala...
a teraz chce ist na kolotoc....tak uz ju utesujem ze bude bude,na velkonocny pondelok,chodime
na kolotoc ku kauflandu...

adrianamickova
28. mar 2009

monky ....
dobre....heslo 😝
a dobre stare casy 😀

adrianamickova
28. mar 2009

danielka aj na svaboch byva kolotoc na velku noc...nie?
tak zavitame aj tam....urcite 🙂

monky1
28. mar 2009

konecne mame obed za sebou, riad umyty...dnes to bol nekonecny prubeh......hovadzia polievka a z maska potom svieckova na smotane, ale mala som pocit, ze to maso je z nejakej starej vykopavky...nie a nie aby zmaklo

danielkapo
28. mar 2009

adi ano aj my mame 😵 potom mozme ist spolu 😅 simka bude kyvat dievcatam

monky1
28. mar 2009

dani, nechystate sa na trojku? nemame s kym ist na loges 😀

monky1
28. mar 2009

hlasim prichod ..... sme uzimene, oslahane vetrom, ale spokojne, lebo aj dnes sme videli parik kačurikov 😵

idem si dat kavejo a drobec caj 🙂

dada27
28. mar 2009

Ahojte a my sme zase neboli vonku,pustila som sa do jarného upratovania 😀 a Danielka je zase nachladená tak sa liečime.Neviem prečo sa nám stále opakuje tá choroba 😒 Ináć aj u nás v potoku vidno sem tam kaćičky a niekedy máme šťastie aj na uja čo chová ovečky,majú aj malé jahniatka. 🙂

danielkapo
28. mar 2009

juuuj monky...ta to daleko pre nas, kym take pocasie....ale ked uz bude pekne teplo tak sadame na 39 alebio 34 a vozime sa 😀 pojdeme na cavargy 😉
dnes sme boli len tu na svaboch dat par koleciek....dost fukalo, ale teplo...
adi uz stavaju kolotoce 😅

monky1
28. mar 2009

ja viem, dani, ved to ja len tak....pockame, kym sa otepli....
ale....mozno my prideme sa kolotočnut 😀

adrianamickova
28. mar 2009

vazne....tak to musime poslat tatka dakde na fusku
kde su tie casy ked listok na ruske kolo a labute stal 5sk 😀 😀 😀
dakujeme za informaciu danielka
aj my sa pridame.. ked je teplo chodime na dopravne ihrisko...aj ked je zima
kedy to boli take mrazy minus...dakolko...a uz sme nevedeli kam tak tam....same ako prsty,ale boli sme 😀 😀

adrianamickova
28. mar 2009

tak bude stretko....juchuuuu
na kolotococh 😀 😵 🙂 😅

adrianamickova
28. mar 2009

dnes som bola na dvore 18hod,este vidno a pomerne teplo...
dockame sa ?asi sa to blizi... 😝

adrianamickova
28. mar 2009

matozim zas,mala by som zalahnut...hodina spanku bude chybat..
ale to potrva den dva tri,kym nabehneme....
vy ako?

adrianamickova
29. mar 2009

sladke spinknie...vam prajem 😔
normalne som sa zaregistrovala,na ten babybazar...a 136stran same saty som pozerala,a to este nebolo vsetko
zase som daco nasla...no vyzera to ze budeme kocky na svadbe 😀 😀 😀
a saty sa budu tociiiiit 😅

adrianamickova
29. mar 2009

oci moje chodte spat....idem,idem
pa rano 😎

zade
29. mar 2009

jej, vy ste take vytrvale... ja som vcera odpadla uz o 20.00
Boli sme na "maskovych" nakupoch v Polsku. Dieta ovrackalo auto, potom nespalo cely den, no bol to narocny den. Ked nespi pocas dna, je velmi mrzuta. Place, udiera sa, pada, proste tak. Inak Monky, sla nam spinkat uz o 19.00. Ale musela som ju i napriek celodnovej unave dlho presviedcat, ze treba spinkat.

Takze... krasnu nedelu 🙂

adrianamickova
29. mar 2009

dakujem ...zade
aj vy si to uzite 🙂

dada27
29. mar 2009

Ahojte aj my sme včera odpadli už o deviatej,ani nebolo ,čo pozerať v tej telke 🙂 a ráno sme mali budíček uź o šiestej,super.Chystáte sa dnes niekam vonku?

monky1
29. mar 2009

ahojte, my asi nie 🤐 , nejak sa mi dnes nechce 😒 poobede si urobime kokteil, mozno nieco upecieme....musim sa krtotit, lebo sme len dve, vlastne 1 a pol a potom je to cele na mne 😀 ....tak este uvidime. Ale obed uz mame hotovy.....uz len lenosime 😀

danielkapo
29. mar 2009

ahojte
Mna dnes tak boli hlava..brutal..cudne vonku,uvidime ci sa niekam vyberieme,ale skor nie😅
Monky aky koktail si urobite😉?
Adi nie je zac,sestra vravela,ze vecer uz aj isli kolotoce..heh 5 korun,no jo to boli casy,ja sa tesim na vatu cukrovu😀 potom pofot kocky..v satach co sa tocia😉
Krasnu nedelu zelame

monky1
29. mar 2009

dani, len jahodovy - klasika, ale vecer si mozno dam aj cokoladovo-rumovy 😀 , aby som lepsie spala 😀 😀 😀

inak ani mne sa dnes nic nechce....ja som prave "v kaviarni" a jedna mala sympaticka servirka mi serviruje kavu, slahacku, zakusky.......a co ja viem co este, co jej pride na um 😵 a tak len ochutnavam, papam a pijem.....esteze sa z tychto chutoviek nepribera 🙂

danielkapo
29. mar 2009

monky takze si v interneovej kaviarni 😀 😀 ty sa maaas, 😅

monky1
29. mar 2009

danielka 😀 😀 😀

dada27
30. mar 2009

Ahojte dievčatá,aj vám sa tak dobre spalo ako nám? 😀 Dnes asi bude taký upršaný deň,že sa nám nič nebude chcieť robiť,aspoň sa môžem vyhovoriť,že prší a nemusím umývať okná 🙂

ivana82
30. mar 2009

Dobre ranko, my sme umyli okienka v celom bytiku v sobotu, tkaze ako naschval zacalo dnes prsat 🙂 nam sa spalo fajn, ale drobcekovi nasmu ais nie, lebo skoro kazdu hodinu bol hore, raz cajik, mliecko, perbalit, potulkat a pod. a o 5:50 uz bol hore...dnes vonku na prechadzku...nehrozi, tak asi supnem drobca do kociara a sup-sup na balkon snad zaspi ...nech je aspon trosku na cerstvom vzduchu

danielkapo
30. mar 2009

Ahojky

nam sa spalo uzasne...a simka sa naranajkovala, pohrala a spi dalej 😵 paraaada
dnes prelenosime cely den (opat) 😀
ale ma byt uz krajsie vraj....cosi som zacula o 20 stupnoch a slnecnom pocasi....dufam, ze som nesnivala 😝

ivana82
30. mar 2009

Danka, dufam, ze si nesnivala, lebo ja by som sa uz rada zbavila vsetkych vetroviek a hlavne maleho overalu a fusaku, viem, ze sice postupne, ale aspon by to cosi znamenalo ...

danielkapo
30. mar 2009

ivi nic neboj....uz bude teplo, krasne 😵

monky1
30. mar 2009

joj, dievcata, len privolavajte, privolavajte...lebo aj my uz chceme jar 🙂

my sme nedavno vstali, ale to preto, ze sme mali nocnu...asi hodku a pol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre