Prešovčanky II

Baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎
dioliana1
30. mar 2009
cawte
adrianamickova
31. mar 2009
obre rano...
caw dioliana 🙂
monky1
31. mar 2009
Pekne slnieckove ranko celemu Presovu.

Viete o tom, ze v telke chodi BAMBULKAAAAA!!!!!!!!
STV2 - pond. az piatok - 9.45 ......ide aj skoro rano, ale neviem o kolkej.....dnes isla 2. cast
adky
31. mar 2009
Ahojte 🙂
Neviete prosim vas niekto kde sa v Presove (v ktorom laboratoriu) robi glukozovy tolerancny test na zistenie tehotenskej cukrovky?
Dakujem velmi pekne za odpoved 😎
adrianamickova
31. mar 2009
adky
ja neviem isto,ale v MUCI,tam snad by mali...tam su aj gynekologicke ambulancie...
adrianamickova
31. mar 2009
dada vam kocky dakujeme za spolocnost...
🙂 dnes sa mi pacilo....viac deti viac hluku, 😃
danielkapo
31. mar 2009
adky, robi sa ten test aj v tej budove, kde sa nachadza aj interne oddelenie - taka starsia budova v komplexe budov v areali nemocnice, oproti infekcnemu....aspon mne tam robili
Cauky, ideme prechadzkovat, pekny den
tinika
31. mar 2009
ahojte čaje, ako sa mate čo mate nove?? Ja uz mam konecne klud, danove sa skončilo
dada27
31. mar 2009
dky,ten test robia aj vna Sekčove v tejj poliklinike Reimanus ,ja som bola tam 3 hodiny,dajú ti vypiť takú hnusnú cukrovú vodu a každú hodinu ti berú krv z prsta 😃
dada27
31. mar 2009
Aj mne sa veľmi páčilo idem posťahovať fotky 🙂
tinika
31. mar 2009
dada ja som bola na laktozovy test a tiez mi dali vypiť pol litra laktozoveho humusu skoro som sa tam poo jak ma prehanalo a 4 hodky som tam sedela, nikde som nemohla ist a kazdu polhodku mi brali krv z prsta hihi uz sa tesim na glukozove testy a tiez som blola tam kde danka
dada27
31. mar 2009
fakt hnus :-p
dada27
31. mar 2009
dievčatá chceme u nás v Srdiečku po Veľej noci zorganizovať bazár detských vecí bližšie v téme /mama,oco,rodina - bazár detských vecí v Prešove/
adrianamickova
31. mar 2009
ahoj tinika,kade chodis?ako zijes?
fuuuuj.....to fakt tolko krat beru krv?necudujem sa detom raz by som zvladla ale viac krat za sebou :-S
adky.....tak vydrzat,kvoli babatku....ze tehotenska cukrovka 🙂
tinika
31. mar 2009
ahoj adi hihi mam sa supeeeeeer
danielkapo
31. mar 2009
Ahojky
no ja si uz na ten test ani nespominam velmi, len viem, ze to bolo nechutne sladke :-S
tinika ahoj 😉
tinika
31. mar 2009
ahoj dani ako sa mas?
tinika
31. mar 2009
No tak to sa tesim, mne dvihalo zaludok uz len pri laktozovom teste a to nebol taky sladky
danielkapo
31. mar 2009
tinika x-) x-) x-)
pozrela som album,cek a co nevidim....dve ciarocky? x-) x-) x-)
gratulujem 🙂
Ja sa mam fajne,
no az budes absolvovat ten test, tak nic prijemne necakaj,....zaludok dvihalo aj mne, ale to uz to najmenej 😉
tinika
31. mar 2009
dani dakujem
tinika
31. mar 2009
dani aspon viem ze si mam zobrať vreckovky a časopis, aby som sa ne... a neunudila hihihi
monky1
31. mar 2009
ahojte, ale vam je veselo 😃
monky1
31. mar 2009
to bude asi tym pocasim...
... a tini, tebe je asi z nas vsetkych najveselsie, ze? Aj my blahozelame a tesime sa s tebou!!!!! x-) x-) x-) x-) x-)
danielkapo
31. mar 2009
Monky veselo, preveselo 😉
Tini tak tak, zopar casopisov 😉
Joooj ja som taka trubka...bola som s malou vonku cez obed a mama mi kazala kupit chlieb.....aj som kupila....pekne do kosika pod kociarik som ho ulozila v tasticke....a kocik nechala v pivnici :-N a sestra sa cuduje ci nemame chlieb, ze je hladna...tak som trielila do pivnice pon pred chvilkou 😃 esteze bol zabaleny a mysi ho neochutnali 😃 😃 😃
adky
31. mar 2009
Dakujem velmi pekne za odpovede.Neviete ci sa za ten test nieco plati?A ak mam vymenny list tak sa tam treba aj objednat? 🙂
adrianamickova
31. mar 2009
tinika x-) x-) x-) x-) x-) x-)
tak to prislo,hovorila som ze na jar bociany lietaju 😃
gratulujem....tesim sa s tebou 😃 s vami 😃
adrianamickova
31. mar 2009
adky si nasa presovcanka?
😕
adrianamickova
31. mar 2009
ja som take neabsolvovala,skus zavolat ked vies kde pojdes....
adrianamickova
31. mar 2009
dnes som zacala pracovat a zahradnicek,travnicek...aj kocky
od17.30 do 19.45 sme boli vonku....a je to tu....jar 😃
ideme popozerat ordinaciu,aj vy nastavajuce mamicky pozerajte 😃
monky1
31. mar 2009
adky, ak ta posiela lekar pocas tehu, tak myslim ze nie. Ja som neplatila.....