• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
u nas sa uz zvara ... brrrrrr
1. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu je ale rusno,len som odskocila....
zahradka pocka...prisla kamaratka s malou dievcata sa akoze hraju....a my sme si pochutili
kavicka na lavicke....garden party :grinning: :grinning: jejeeej....to je moje :grinning:
1. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a postara nikde.....cakame cakame :frowning2:
1. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a to tie prve cakas?
1. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si myslela, ze si dnes k netu ani len nesadnem a prave naopak....mam furu casu a nic na robote....len byt mam plny vulgarnych chlapov, ktori pridu, odidu, zase pridu, zase odidu... uz tu boli asi siesti....delim ich na robotnikov a doktorov, lebo dvaja chodia v bielych kombinezach...ti robia s niecim nebezpecnym, lebo maju aj masky...tak ti su doktori :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti asi zvaraju ...ci co robia?
1. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ci zvaraju, lebo oni behali este ako prví...je to podozrive :grinning:
1. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda je podozrive ...velmi podozrive :grinning:
1. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripadam si obcas ako v scifi...tie skafandre, masky, pristroje v rukach....uz len nech lietat zacnu :grinning: :grinning: :cry:
1. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chod do kuchyne a zacni vyhadzovat taniere zo skriniek - a budu aj lietajuce taniere :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude asi ten 1. april.....uz su v kupelni napchati piati a rehocu sa doumretia....a ja v obyvacke z nich :grinning: - chytilo ich to nejak, haha...ale z doktorov su vojaci - v maskacoch :dizzy_face: ...mojmu srdcu blizke :dizzy_face:
1. apr 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj my sme este ani vonku nebioli...simka sa rozhodla ze posedi na nocnicku,...no aspon to malo ten spravny vysledok,,, :sweat_smile: este som ju okupkala....aj obed jej dam a az potom ideme... :sunglasses:
stretko treba treba...adky a mozes dojst este s malou v brusku :wink:
monky pofot ich :grinning:
1. apr 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, ty ma vzdy tak rozosmejes :grinning: ...a ako im to zdovodnim, ha? jedno foto do albumu? ci na pamiatku? :grinning:
ja cvakam len bordel a prepad k susedom, aby som vsetko ukazala mojmu Džovanymu, ked sa vrati :grinning: :grinning: :grinning: ...ze o co vsetko prisiel
1. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka je sikovnica, ked uz pouziva nocnicek :dizzy_face:
1. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj budem musiet, lebo WC mame odstavene :grinning: :grinning: :grinning: a neviem, ako dlho sa este zdrzia....ale vidavam ich odchadzat o 16.30 :astonished:
1. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ano....pisala ze v pondelok posiela...
uz by mali byt nie....? :confused:
1. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme prisli dnu,varime na rychlo spagety
a oci sa im zatvaraju uz teraz....a ja si kludne porobim doma
aj pradlo mam vyvysene na susiaku vonku :grinning:
1. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presovske zenicky a deticky krasne popoludnie :grinning:
1. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky? Ja som si akurat spravila moj prvy fotoalnumik a pridala som si tam fotky :grinning:
1. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups....ved vy ste tu-asi sa mi sekla stranka :grinning:
1. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adky moje cicky spia...tu som ale iba jeden mrk :grinning: a palim,lebo by som sa zasedela
a roboty veeela
:confounded:
1. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, adky, krasne brusko...ani velke, ani male...take akurat...aj ja chceeeeeeem :grinning:
1. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze Vaneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude kocka k nam do partie :dizzy_face: vsak monky :wink:
1. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale si sikovna s tym albumom....mne to trvalo podstatne dlhsie, kym som sa k tomu dokopala :grinning:
1. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ja som uz taka hladna ze dovidenia :frowning2: este som nejedla, len vianocku rano o 7h...ale zato kaveja som uz stihla dve....aj cokoladku :sunglasses:
1. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za pochvalu bruska:slight_smile: Ja som opat odbehla-dostala som sialenu chut na zmrzlinu tak som sla do obchodu a uz sa napchavam karamelovou zmrzkou s objemom 1000 ml:slight_smile:) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sa mi zda,ze som vonku videla Danku so Simonkou,neviem to sudim len podla jej fotiek z fotoalbumu :sunglasses:
1. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianka....to je super,ze spinkaju:slight_smile: ja mam tiez ten problem-uz som sa tu zasedela a to som prisla len vcera :grinning:
1. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adky, pozor, to je ako droga :grinning: ...aj mna to chytilo...a dnes zvlast, lebo prcka nemam doma...joj, moje zlaticko, ale mi chyba :dizzy_face:

len co to bude, ked sa mi manzel vrati.....uz nebudem moct tak vysedavat po veceroch, lebo sa so mnou rozvedie :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky....ale ked dnes je tak uzasne pocasie....tak ma to chytilo :sunglasses: ale nerozvedie ved aj ty mas na to pravo-raz za cas :grinning:
1. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adky a co si do danky nedrgla? :grinning:
1. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok