Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

monky1
1. apr 2009

u nas sa uz zvara ... brrrrrr

adrianamickova
1. apr 2009

no tu je ale rusno,len som odskocila....
zahradka pocka...prisla kamaratka s malou dievcata sa akoze hraju....a my sme si pochutili
kavicka na lavicke....garden party 😀 😀 jejeeej....to je moje 😀

adrianamickova
1. apr 2009

a postara nikde.....cakame cakame ☹

monky1
1. apr 2009

adi a to tie prve cakas?

monky1
1. apr 2009

ja som si myslela, ze si dnes k netu ani len nesadnem a prave naopak....mam furu casu a nic na robote....len byt mam plny vulgarnych chlapov, ktori pridu, odidu, zase pridu, zase odidu... uz tu boli asi siesti....delim ich na robotnikov a doktorov, lebo dvaja chodia v bielych kombinezach...ti robia s niecim nebezpecnym, lebo maju aj masky...tak ti su doktori 😀 😀 😀 😀 😀

ivana82
1. apr 2009

ti asi zvaraju ...ci co robia?

monky1
1. apr 2009

neviem, ci zvaraju, lebo oni behali este ako prví...je to podozrive 😀

ivana82
1. apr 2009

tak to teda je podozrive ...velmi podozrive 😀

monky1
1. apr 2009

pripadam si obcas ako v scifi...tie skafandre, masky, pristroje v rukach....uz len nech lietat zacnu 😀 😀 😢

ivana82
1. apr 2009

tak chod do kuchyne a zacni vyhadzovat taniere zo skriniek - a budu aj lietajuce taniere 😀 😀 😀

monky1
1. apr 2009

to bude asi ten 1. april.....uz su v kupelni napchati piati a rehocu sa doumretia....a ja v obyvacke z nich 😀 - chytilo ich to nejak, haha...ale z doktorov su vojaci - v maskacoch 😵 ...mojmu srdcu blizke 😵

danielkapo
1. apr 2009

joj my sme este ani vonku nebioli...simka sa rozhodla ze posedi na nocnicku,...no aspon to malo ten spravny vysledok,,, 😅 este som ju okupkala....aj obed jej dam a az potom ideme... 😎
stretko treba treba...adky a mozes dojst este s malou v brusku 😉
monky pofot ich 😀

monky1
1. apr 2009

dani, ty ma vzdy tak rozosmejes 😀 ...a ako im to zdovodnim, ha? jedno foto do albumu? ci na pamiatku? 😀
ja cvakam len bordel a prepad k susedom, aby som vsetko ukazala mojmu Džovanymu, ked sa vrati 😀 😀 😀 ...ze o co vsetko prisiel

monky1
1. apr 2009

simka je sikovnica, ked uz pouziva nocnicek 😵

monky1
1. apr 2009

asi aj budem musiet, lebo WC mame odstavene 😀 😀 😀 a neviem, ako dlho sa este zdrzia....ale vidavam ich odchadzat o 16.30 😲

adrianamickova
1. apr 2009

monky ano....pisala ze v pondelok posiela...
uz by mali byt nie....? 😕

adrianamickova
1. apr 2009

teraz sme prisli dnu,varime na rychlo spagety
a oci sa im zatvaraju uz teraz....a ja si kludne porobim doma
aj pradlo mam vyvysene na susiaku vonku 😀

adrianamickova
1. apr 2009

presovske zenicky a deticky krasne popoludnie 😀

adky
1. apr 2009

Kde ste vsetky? Ja som si akurat spravila moj prvy fotoalnumik a pridala som si tam fotky 😀

adky
1. apr 2009

ups....ved vy ste tu-asi sa mi sekla stranka 😀

adrianamickova
1. apr 2009

adky moje cicky spia...tu som ale iba jeden mrk 😀 a palim,lebo by som sa zasedela
a roboty veeela
😖

monky1
1. apr 2009

jeeej, adky, krasne brusko...ani velke, ani male...take akurat...aj ja chceeeeeeem 😀

adrianamickova
1. apr 2009

ze Vaneska 😀 😀 😀 😀 to bude kocka k nam do partie 😵 vsak monky 😉

monky1
1. apr 2009

ale si sikovna s tym albumom....mne to trvalo podstatne dlhsie, kym som sa k tomu dokopala 😀

monky1
1. apr 2009

dievcata, ja som uz taka hladna ze dovidenia ☹ este som nejedla, len vianocku rano o 7h...ale zato kaveja som uz stihla dve....aj cokoladku 😎

adky
1. apr 2009

Dakujem za pochvalu bruska🙂 Ja som opat odbehla-dostala som sialenu chut na zmrzlinu tak som sla do obchodu a uz sa napchavam karamelovou zmrzkou s objemom 1000 ml🙂) 😀 😝 Tak sa mi zda,ze som vonku videla Danku so Simonkou,neviem to sudim len podla jej fotiek z fotoalbumu 😎

adky
1. apr 2009

adrianka....to je super,ze spinkaju🙂 ja mam tiez ten problem-uz som sa tu zasedela a to som prisla len vcera 😀

monky1
1. apr 2009

adky, pozor, to je ako droga 😀 ...aj mna to chytilo...a dnes zvlast, lebo prcka nemam doma...joj, moje zlaticko, ale mi chyba 😵

len co to bude, ked sa mi manzel vrati.....uz nebudem moct tak vysedavat po veceroch, lebo sa so mnou rozvedie 😀 😀 😀

adky
1. apr 2009

monky....ale ked dnes je tak uzasne pocasie....tak ma to chytilo 😎 ale nerozvedie ved aj ty mas na to pravo-raz za cas 😀

monky1
1. apr 2009

adky a co si do danky nedrgla? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre