Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

monky1
5. apr 2009

dakujeme, ivana, obed uz mame hotovy - uz len rezance do polievky vyvarit a ryzu k stehnam a len pustit sa do toho
joooj, chyba mi doma taky sikovny manzel 😀

ivana82
5. apr 2009

viem si predstavit, ze to musis mat tazke ked ste len dve doma ... tak prajem, nech vam to rychlo zleti...ved kolko este pokial sa vrati?

monky1
5. apr 2009

ale da sa to zvladnut...tazsie je hlavne vtedy, ked je chora.....ale uz len par dni - 13.6. je doma ako na troch konoch 😀 😀 😀 😀 😀

ivana82
5. apr 2009

akurat na meniny mojich chlapov 😀 to je naozaj co nevidiet...tak vela sil, my mame obedik navareny a asi sa pojde pozerat velka cena malajzie, sa tesim... 🙂

adrianamickova
5. apr 2009

ja som,od vcera som mala pc.....v oprave

monky1
5. apr 2009

cau adi, mi bolo cudne, ze sa neozyvas
a uz ok?

adrianamickova
5. apr 2009

chybal velmi velmi,ale som postopkala dierky na puncoskach,ponozky,urobila som presuny v skriniach
a pozdravujem vsetky...pisatelky 🙂

monky1
5. apr 2009

nevies nieco na bolest hrdla? idem sa zblaznit....nieco, co rychlo zabera ☹

adrianamickova
5. apr 2009

ze ano.....mam tu nejake novosti,kym do toho pridem.... 🙂

adrianamickova
5. apr 2009

krasny den sme dnes mali 🙂

tinika
5. apr 2009

ahojte, aj ja som mala pekny dnik, sme boli na opekačke a varili sme aj gulašik, mnam mnam, sezona otvorena 😀

monky1
5. apr 2009

halooooo...

adrianamickova
5. apr 2009

este mam detske povinnosti,vana kupel vecera....ale vecer...som tu ako na koni...musim dohnat zameskane 😵

monky1
5. apr 2009

berie ma tu niekto na vedomie?

alebo mam presedlat inde?

adrianamickova
5. apr 2009

🙂 monky....len pis
ja docitam,

adrianamickova
5. apr 2009

uz mas Hanu doma?
my sme uz komplet 🙂

monky1
5. apr 2009

mam ju doma....kde by mala byt? 😨
uz spi, chcem si pozriet film a nieco vygooglit na tu hnusnu bolest hrdla

klobucik
5. apr 2009

Cafte kocky. Poslusne sa hlasim....Boli sme ceeeely vikend prec na Cingove. Vcera som zdolala 4 hodinovu turu . 😵 😵 😵 Tohto roku moja posledna.... 😀 😀 😀
Tini uz si zverejnila hej? Ti skarednica jedna... 😀 😀 😀 Teraz cakaj na ohlasy a to co ti ma niekto vratit ti uz nikdy nevrati... 😀 😀 😀
No co JOzino sa neozyva? Ta co co? Nedari sa mu v biznise na koniku? Ta sere na to? HM HM ..... 🤐

tinika
5. apr 2009

klobucik neozyva a ci vrati neviem ☹ ale ja si to poriesim inou cestou

klobucik
5. apr 2009

Nevadi hlavne ze reklamaciu vkladu na ucet riesi cez banku uz mesic a furt nic a tak to riesil aj cez riaditela....Hm v tom bude nejaky hacik .... V presove a v Poprade su neschopne pracovnicky.... Ma ten chlapec smolu v zivote... No bude mat este vacsiu.... Len dufam ze mu uz nikto nenaleti. ☹

adrianamickova
5. apr 2009

tak...som preletela temy...a tu sa asi spi 😔

adrianamickova
5. apr 2009

dobru noc 😔

ivana82
6. apr 2009

Bre ranko 🙂 ako sa mavate?

ivana82
6. apr 2009

tak som tu este tak dlho sama a prva?

adrianamickova
6. apr 2009

ivana....tonko
dobre rano,vy ste tak skoro hore 😵

danielkapo
6. apr 2009

Ahojte
Monky,. uz je to s hrdlom lepsie? Inac moja rada, ak ti tie klasicke recepty na hrdielko nepomahaju, tak sa netrap a chod radsej k Dr....vcera sme boli veeela vonku a kacicky sme stretli aj tu na svaboch v takom mini potociku 😀 hodim ich do albumu ochvilku....
klobucik ahooooj 😵 no konecne ze sa aj ozves 😉 turu ti zavidim, by som isla na nejaku...ale s kocikom sotva 😅
my dnes ideme na poradnu, som zvedava na vahu....lebo uz je to riadna tazoba... 😀

ivana82
6. apr 2009

adi, my sme hore od 4-tej rano, kedy papal a potom nechcel zaspinkat, zaspal az o piatej a spal este hodinku, ale ja som odvtedy hore a fungujem ako s vrtulou v zadku, uz som toho dost postihala a drobec nechce spinkat, uz by mohol treba mi oprat v rukach a ked je hore, tak to nejde... 😒

klobucik
6. apr 2009

No caute kocky.POzeram ze som vam chybala. 😀 😀
Dani tu turu mi nezavid lebo trepat sa 4 hodiny do kopca (obrovskeeeeeho) s deckom a so psom nebola ziadna vyhra. 😀 😀 celu cestu som nenavidela kamarata ktory ju vymyslel. 😀 😀 😀 Drzim palce na poradni nech mate aspon 12 kg. 😉
Ivi prid aj k nam ked mas dnes tu vrtulu v zadku robia nam vodu v kuchyni 😀 😀 😀 😀

monky1
6. apr 2009

...dani, ani nie, pisem o tom "vedla"
...ja stale tak spociatku statocne bojujem a aj tak vzdy skoncim u lekara na liekoch, lebo mne tie domace medicinky nezaberaju

ivana82
6. apr 2009

Klobucik, dakujem za pracovnu ponuku, ale uz aj ja sa dopujem cokoladou pre energiu a to neviem ako vydrzim este asi 10 - 12 hodin na nohach, pokial dame spat maleho a pojdeme spat aj my a to este nemyslim na to, co vsetko potrebujem este urobit, aj ked som toho dost postihala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre