Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
7. apr 2009

a dosli nam saty tie co som drazila...krasne su,ako site na mieru pre sonicku
hned sme skusali,aj vonku v nich bola ja vesala pradlo a ona si chodila ako princezna 😀 😀 😀

adrianamickova
7. apr 2009

na konci mesiaca sa to nuluje,a potom zas nejak pripocitava,ale som neprisla na to ako 😠 😖

dada27
7. apr 2009

ako stými topánoćkami,zastavíte sa niekedy?Dnes v centre sme sa dohodli,že keď bude na ďalší utorok pekne tak sa tam stretneme a zoberieme deti do panskej záhrady,lebo dnes tam bola zima a vonku bolo fajne 🙂

dada27
7. apr 2009

a kde sú ostatné dievčence? 😀 asi spinkajú 🙂

dada27
7. apr 2009

Adi a za koľko si vydražila tú somarinku na nohy 🙂

adrianamickova
7. apr 2009

prideme dadka...dobry napad 🙂
za 14eur 🙂 vela?v reklame to stoji viac... 😝
ci som zas somarinu urobila 😖

dada27
7. apr 2009

tak sa majte všetci pekne a dobrú noc 😀

adrianamickova
7. apr 2009

spia uz,bola kamoska s dvomi dievcatami...+nase dve,
vybehali sa,vsetko co sa dalo doniest na dvor...tak mali,hojdacky, hojdacu siet,kolotoc mame
a stenata...a piesok...
aj vsetko zjedli aj zaspali...parada 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
7. apr 2009

ahojky,dobru noc.... 😔

ivana82
8. apr 2009

jozino, ze by trafena hus zagagala? nepotrebujem ziadny cestak, viem, co som videla a koho som videla a aj manzel videl, nerob zo mna hlupanu, nepodari sa ti to...

ps: spoznala som ta podla fotiek co si mal v albume...ak chces klamat, klam...mne je to jedno...len davaj si trochu vacsi pozor, ked si s dcerou, niekto nemusi byt taky ohladuplny, ze ta pusti autom mimo prechod pre chodcov a trochu zodpovednosti voci dcerke by neuskodilo 😉

klobucik
8. apr 2009

Dobre ranko mamicky a deticky.... 🙂
Strateny syn sa nasiel 😀 😀 JOzo ty mas normalne odvahu este sem aj zavitat hej ? A zasa tu bludy vypisovat .... PO tom ako si sa zachoval tak predpokladam ze ti tu uz nikto neuveri .... A KEd sa dozviem este o jednej jedinej babe ktoru si odrbal o peniaze tak aj osobne sa postaram o to aby ti tu zablokovali nick a tvoje IP sa pouziju ako dokaz k trestnemu oznameniu .... Mas n a male tak sa spamataj a vyrovnaj si dlhy.....Rozmyslal si nad tym ze ty ludia od ktorych si si peniaze napozical teraz nemaju na najom ? Alebo v ten mesiac nemali SVOJIM detom za co kupit nove topanky? Neviem kde v sebe beries tu drzost vyhovarat sa na malu a hrat ludom na city aby ti pozicali peniaze.... Ani jedno dieta sa na svet nepytalo samo... A ked sme ich uz na ten svet priviedli tak kazde jedno z nich ma pravo n a plnohodnoty zivot co k tomu patri... A TY? TY TO SVOJE ZNEUZIVAS NA TAHANIE PENAZI Z LUDI..... NEviem no ci ti to velmi pomoze na sude s tvojou zenou pri rozvode a zvereni malej do opatery.... Prosim ta Vstup si do svedomia....
A co sa tyka tych dokazov ako je potvrdenie z banky o vklade n a ucet a cestak z prace tak to uz prosim ta neponukaj nikomu pretoze aj tak to nemas.....To je ako keby ja som povedal ze tu mam v sufliku venovanie so slovami MILUJEM TA TVOJ BRAD PITT..... 😉 Tot vsio

ivana82
8. apr 2009

inak baby dobre ranko, prepacte, ale nedalo mi nereagovat...dnes bude asi zas pekny den, takze sup - sup vsetko doma rychlo pochystat a ide sa von s detickami ... 😀

klobucik
8. apr 2009

Ahoj Ivi ako? 😉 Auticko sluzi? BY sme mohli dat stretko vsetky napriklad niekedy zajtra co vy nato? 😉

ivana82
8. apr 2009

klobucik, auticko sluzi, no uz ho stihol niekto na parkovisku poskriabat...ludia su obcas protivni, co uz, nie je to nic strasne, ale malo este iba prenosnu znacku... ja som za stretko vsetkymi desiatimi a aj palce a prsty na nohach pridam... velmi rada...

k jozinovi - klobucik, zbytocne si budes nicit svoje nervy, komu niet rady, tomu niet pomoci...nechaj tak...

ivana82
8. apr 2009

..inac akosi zahadne zmizli fotky...nemyslite?aby sme ho nespoznali, myslim, ze na to je trosku neskoro ... 😒

danielkapo
8. apr 2009

Ahojte 😉
Dobre ranko....
my sme tiez za stretko velmi velmi 😀 Aj dnes mozme 😉
Adi keby sme byvali v dome tak steniatko hned beriem....ale keby keby 😀
ivana ake auticko ste vlastne kupili hm?
nuz my dnes trosku upraceme a sup vonku

jozino24
8. apr 2009

fotky nezmyzli zahadne... ale vymazal som ich... a navyse je to moja osobna vec...

mimochodom...

Tini... ty vies aka je situacia... plati to co sme pisali vcera...

a ostatne... majte sa tu pekne... tak skoro tu nepridem... nedostanem sa k netu... takze ma mozte ohovarat ked nemate nic lepsie na praci... 😀

ivana82
8. apr 2009

ahoj dani, kupili sme seat cordobu a stare auticko je kdesi v humennom na srotovisku a mozno uz ani nie je v celku...nasi dali takisto srotovat v pondelok tak mamka si aj poplakala, take dojemne bolo zbavit sa auticka, ktore mas skoro 22 rokov...a volas ho, ze nasa barborka 🙂 😀 😀 😀

ivana82
8. apr 2009

jozino, toto je forum, kazdy si tu moze pisat co chce, tak sa maj pekne...nemusis sa hned urazat, ked je pravda vsetko, co baby napisali ... ale tiez je pravda, ze pravda kazdeho boli... prajem vela stastia do dalsieho zivota

...tymto pre mna tato tema konci...nebudem sa k nej vyjadrovat...spokojny?

danielkapo
8. apr 2009

Jozino no esteze teba mame, kebyze niet teba asi aj konik zrusia... 😠
Tini pevne nervy, snad sa raz dockas 😉
Ivi juuuj barborka 😅 no ale tak peklne, mozte sa vyvazat 😉

jozino24
8. apr 2009

ivana .. a ked ti chyba moja fotka kludne ti jednu mozem poslat mailom... na pamiatku

zuzla2
8. apr 2009

bre rano...
no jozino ja k tebe uz len tolko...ak si taky zodpovedny a nemas sa coho bat,tak neviem preco si tak rychlo vymazal fotku v pase a albumy...co asi tak za tym bude,ha????? uz len to svedci o tvojej neserioznosti....

ale teda dnes nevyzera tak krasne ako vcera 😒

ivana82
8. apr 2009

my hej, nasi musia cakat este asi do konca jula, tak neviem ako si zvyknu, pretoze neboli tak dlho nikdy bez auta...my nase mame, my sme stihli este prvu vlnu, nasi pridlho vahali, akurat chceli ist, tak sa minulo... 😖 mali smolu trosku...ale dockaju sa aj oni, ale akurat ked im ho dovezu, tak budu na dovolenke s nami, tak budu musiet odbehnut do presova... 🙂

dada27
8. apr 2009

Ahojte dievčatá,nám od rána hućí práčka,uź sme po raňajkách a asi pôjdem sadiť 🙂 do záhradky

ivana82
8. apr 2009

jozino: fotka mi nechyba, nemal si nahodou skoncit s chodenim na konika? ci som zle precitala ako som aj zle videla?

jozino24
8. apr 2009

ja neprestanem chodit na konika... nemam dovod... len nebudem chodit casto... aspon zatial... nemam doma funkcny monitor takze sa na net nedostanem... a ani neviem naco ti to vysvetlujem...

dada ahoj... daj mi vediet ten termin kedy sa bude konat ten bazar

ivana82
8. apr 2009

ani ja to neviem... 😝

ivana82
8. apr 2009

baby, neprida sa niektora na zmysluplnejsiu debatu? dakujem...o comkolvek

jozino24
8. apr 2009

zuzka...

neboj ja tam fotky dam nazat.. ale uz novsie... neviem preco vam naraz tak chybaju... za tym nebude vobec nic... len to co si vy ponamyslate...

tak sa majte.. niekedy nabuduce... urcite vam napisem ked sa dostanem k netu... 😎

ivana82
8. apr 2009

klobucik, tak kedy a kde dame stretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre