Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

dada27
15. apr 2009

Ahojte aj my sem už povstávali a vyzerá to pekný deň,tak budeme asi stále vonku 🙂

monky1
15. apr 2009

dobre ranko,
aj my sme hore uz od 6h.....dakujeme vtacikom a inym operencom 😠
...ale aspon ze je vonku pekne......chystame sa aj my, len neviem, na ako dlho, lebo Hanke sme kupili 3 pary novych topiek - na jar a leto a jedny ju tak velmi otlacili, ze ma az krvavy otlak 😢 😢

ivana82
15. apr 2009

juuuuj, tak to hanke nezavidim, muselo ju to velmi boliet? neplakala? hrala hrdinku?

monky1
15. apr 2009

neplakala, nepovedala jedine slovko, len som si vsimla, ze naslapuje na spicku...a az doma som objavila tu hrozu....ale uz to liecime

ivana82
15. apr 2009

takze hrdinka moja zlata 🙂 aspon si nemala urevane dieta cestou...bolo by to inac o nervy, ne? 🙂

monky1
15. apr 2009

kupila som jej jedny cestou k nasim este tu v PO u Batu a uz som jej ich nechala obute, ale to sedela v aute...vacsie zlo narobili v sobotu, ked sme sa vybrali s kosickom do kostola ☹ , ale hoji sa to, nastastie, len ona to kazdemu hovori, ukazat chce 😀

adrianamickova
15. apr 2009

ranko...
jake to prislivie..kto rano skoro vstava....
my sme sa daco pred 8,zobudili...svieti slniecko,krasny den
od rana rozmyslam,co varit...ale nie masko ,nie zemiaky,
navnadte ma nejak....co vy varite?

ivana82
15. apr 2009

sa chce pochvalit,...ze ma nove a aka je hrdinka 😉

dada27
15. apr 2009

Ja sa chystám urobiť cestoviny so šampiňónovou omáčkou 😝

monky1
15. apr 2009

my si dnes ideme spravit mačanku, stale robim, a stale inu, nemate nejaky dobry recept?????? prosiiiiiim

yaotzin84
15. apr 2009

Monky mala je hrdinka, zlata a sikovna.

danielkapo
15. apr 2009

Ahojte
n o ja uz hodinu to moje dieta uspavam a vzdy ked uz uz spi tak hodi kukuc na mna a sa rehoce... 😅 skolabujem 😀
no nech sa vybuvka a ideme vonku, neprida sa niekto na prechadzku? 😉 a co to nase stretko hm?
yaotzin a uz si spominam, tvoja manz. mala tiez nick daniela, ze? a emmku mate 😵 a na svaboch byvate 🙂
monky hanka je zena 😅 vydrzi vsetko pre krasu 😀

zuzulik
15. apr 2009

ja sem sice nepatrim, hoc mam v Presove svokrovcov...ale dobry recept na macanku by som vzala 😵 😀 monky, porad 😉 mam to velmi rada, ale neviem to robit 😒

monky1
15. apr 2009

no prave som hovorila s manzelovou mamou - ta robi vynikajucu...zavisi od toho, ci robi s masom, kur. pecienkou, al. len cistu s hubami

...ja idem skusit s udenou sunkuo - mame jej pozehnane, tak nech sa spotrebuje
takze -
1. sunku pokrajanu na kocky dat varit vo vode - ak je tvrda - moja je makka, tak necham len prevriet
2. pridat vopred namocene a uvarene huby - prip. sa mozu varit aj spolu so sunkou, ak je tvrda a musi sa varit, ale treba ich najprv namocit a prvu vodu vyliat
3. pridat k tomu juchu - podla chuti, 2 pretlac. struciky cesnaku, sol-ak je sunka malo slana a ml. cierne korenie
4. zvlast rozmiesat mlieko s hl. mukou - vliat do macanky - leje to cez sitko a ma to stiahnute z plynu
5. nechat prevriet a nakoniec pridat na oleji oprazenu slaninku.....prip. cibulku s troskou cervenej papriky ----svokra nema rada biele omacky
6. mozem povedat, ze je jedna z najlepsich, ake som jedla

zuzulik, snad som pomohla

ivana82
15. apr 2009

monky, vyzera to na prvy pohlad jednoducho, snad to niekedy vyskusam, dnes bude masko na stavicke bud so zemiacikmi alebo s tarhonou, este uvidim co sa mi bude chciet a co mi maly dovoli, kedze sme akurat prisli od lekarky z ockovania proti pneumokokom... a spinka teraz

yaotzin84
15. apr 2009

Ahoj Danka ano uhadla si moja manzelka je Daniela, no uz sem nechodi zacala trosku podnikat tak je na nete pomenej ja ju zastupujem 🙂
Otvorila si ten detsky obchod co tak chcela.

ivana82
15. apr 2009

yaotzin a kde ma ten obchod s detskymi vecickami, je dobre vediet, kde mozeme chodit nakupovat...urobime biznis aspon dakomu koho pozname, nie?

yaotzin84
15. apr 2009

No tak budeme radi, snazime sa mat ceny na urovni aj ked slovensky dodavatelia su drahsi, ivka napisem ti do ip kde ho ma, aby som nerobil reklamu a neprekazalo to.

ivana82
15. apr 2009

ok, inac nahaname sa podvoch temach o tej istej teme, takze sa dohodnime v ktorej ostaneme, ok?

danielkapo
15. apr 2009

no yaotzin tak si prebral stafetu 😉 nech sa manzelke dari...

monky1
15. apr 2009

ivka fakt, az teraz som si vsimla, ze sa pise o tom istom, haha... 😅

ivana82
15. apr 2009

dani, uz pripravujes malu nejaku oslavu na prvy rocik? aky darcek dostane?

danielkapo
15. apr 2009

no ivi uz rozmyslam nad tortou 😀 teda takou aby z nej aj ona mohla.... 😅 a oslavu spravime doma klasika, potom este mozno nejaky "piknik" u nas na chate aj s kamoskami s detickami, podla pocasia 😉
a darcek...no babiku velku s kocikom ma slubenu a najma take potrebne vecicky, sandalky nejake, saticky....a taaak

ivana82
15. apr 2009

a aku tortu budes robit? ze piknik, to znie dobre...tak si to uzite, my si ideme v maji uivat takisto ideme s tonovou firmou do tatier na vikend, tak s atesime, ze niekde vypadneme...

yaotzin84
15. apr 2009

No ivka ozaj...aj my uz chystame oslavu pomaly, maminka nasa vymysla, zatial sme ostali pri klasike , akurat darcek co uz dostala bol novy sportak....ja som si vybral :DDDD

ivana82
15. apr 2009

a darcek to dostala ako mala emka, hej a ocko si ho vybral...dobra kombinacia 🙂

no nic, zatim sa lucim, idem nakrmit toho mojho hladosa...majte sa

danielkapo
15. apr 2009

nasla som jeden recept, klasika piskotka, jablcka....no este pohladam cosi....a babka spravi nejaku taku aj pre maminku 😀 cokolada, slahacka a taaak 😀 😀 😀
no piknik hej, teda take posedenie niekde vonku ked bude pekne...
no do tatier super 😉 idete na viac dni?
No ja idem malu na nocnik posadit a ideme vonku....tak pekny dnik zatial

yaotzin84
15. apr 2009

no tak prajeme prijemnu prechadzku ja si skocim na obed a skontrolovat manzelku telefonom 🙂 🙂 🙂
no ivka jasne ze pre nu darcek, aby s ajej dobre hopkalo lebo chodit sa nam este nechce a ja aby som bol pekny pri nom tak trosku 🙂

zuzulik
15. apr 2009

monky dakujem, az sa mi slinky zbiehaju 🙂 mnaaaaaaaaaaaaaaaaam, urcite vyskusam !!! 😵

monky1
15. apr 2009

zuzulik, skus, moja je uz uvarena...je to fakt rychle jedlo a aj sa podarila 😵 😵 😵 😵 😵 😵
uz len pockat, kym vychladne a pustime sa do toho 😉
potom daj vediet, ci chutila, ok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre