Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
15. apr 2009

dnes je skvely den,prisla babka aj dedo 😀
obedovali sme na cerstvom vzduchu,1 hod.spania.3x pracka,deti lezia v piesku 😀

danielkapo
15. apr 2009

deti lezia v piesku ? 😀 no komu lepsie ako im.-...

monky1
15. apr 2009

adi, 3x pracka??????? to ty peries celej sebastovej? 😀 😀 😀

monky1
15. apr 2009

dani, aky ste maly den? boli ste kačkovat? 😀
my sme boli na prechadzke a aj na nakup, lebo po sviatkoch sme doma okrem sunky a syra nemali nic 😀 ...ale uz mame vsetko - a hl. pudingy, kt. by hanka jedla na kila 😅

danielkapo
15. apr 2009

monky, sunka a syr je zaklad 😀 dnes sme len kocikovali, nekackovali 😅 neviem ci mam alergiu nejaku alebo co, ale vzdy ked vyjdeme von, tak mam plny nos a slzim 😠
ale inak fajne...

dada27
15. apr 2009

už sme prišli z kniźnice,Danielka si vyberá knihy na večerné čítanie 🙂 Posadili sme cibuľku a ešte sa chystáme na mrkvu a ostatnú zeleninu 🙂 a zajtra ideme na gastro uź sa teším 😒

monky1
15. apr 2009

juuj, to su znaky alergie....ja mam tiez parkrat za den plny nos - nic nic nic, krasne volne dycham a zrazu neviem sa dofukat 😀 ...ale ja to vnimam ako dozvuky po chorobe - teda aspon dufam

a ze sunka a syr su zaklad 😀 😀 😀 - ale ked nemas doma ani jeden zemiak, ani jedno vajce, ani zeleninu, ani chlieb....tak ti je aj sunka na figu 😵 lebo hanka to papala len minimalne a aj ja uz ju nemozem ani vidiet - dnes som znacnu cast spotrebovala v macanke - tak tam mi fest zapasovala, len sme sa tak s hankou olizovali...aj na zajtra mame

monky1
15. apr 2009

dada, s kym na gastro? a preco? a kam chodite?

mukky
15. apr 2009

Ahojte mozem sa pridat? 😀 Monky kde sa robieva taka macanka s pecenou?To som este nepocula,preto sa pytam,u nas doma sa robieva s hubami a slaninkou,a tiez sa pridava cervena paprika.Dedko bol rusnak a babka je ukrajinka ale o tej s pecenou ci masom som este nepocula...a v presove som 1 krat videla aj v jedalnom listku macanku 😀 ,my chodime do presova na bryndzove halusky a pirozky 😵

danielkapo
15. apr 2009

no ja som si najprv myslela, ze to slzenie je od novej maskary....ale tu som uz prestala pouzivat, zmena ziadna 😖 tak fasa...nevadiiii 😎
my sme dnes sunku spotrebovali vo francuzskych zemiacikoch, mnamky, vyborne to bolo 😉

monky1
15. apr 2009

mukyy ahoj,

manzelova mama robieva roznu macanku - ako som pisala, ale nepytala som sa, ako sa robi ta s pecienkou...viem len, ze ked robi cisto hubovu so slaninkou, tak zacina tym, ze vo vode najprv uplne rozvari najemno postruhany zemiak a az potom pokracuje juchou a vsetko to ostatne

mukky
15. apr 2009

mon ahoj,dik ..a je z presova?V presove sa bezne robieva macanka v rodinach?Lebo tu v ke to malokto pozna..

monky1
15. apr 2009

mukky - IP

klobucik
15. apr 2009

Dobry vecer damy. AKo? Kedy dame stretko? Co tak zajtra? 😉

yaotzin84
15. apr 2009

No tak uspesni den za nami, ako ste sa mali

monky1
15. apr 2009

jej, danka, nove foto v albume....no rozkosna je simonka, uz sa tesim, ked sa znova uvidime 🙂 🙂

ahoj yaotzin, den celkom fajn, este davam malej pol hodinku a ideme sa ulozit do postielky....snad aj zaspi 😒
...ozaj, nehodis si sem nejake Emkine fotecky?

danielkapo
15. apr 2009

monky dik 😉 ona je maska riadna 😀 no vsak mozme stretnut..by sa patrilo uz aj nejake to PO stretko, ze klobucik? 😉 my mozme aj zajtra....

danielkapo
15. apr 2009

yaotzin, pytal si sa k akej dr. chodime....Karabinosova. A vy?

mukky
15. apr 2009

monky dik 🙂 ,a nedate tip na nejaku dobru restiku na hlavnej,a hlavne kde necitit ze sa fajci?Koli drobcekovi?Do slovenskej uz nechcem ist,casnici su ako z cias komunizmu niektori a aj obsluha,a uz 2 krat nam tam dali studene halusky 😠,alebo aj pizzu dobru kde robia...dik 🙂

monky1
15. apr 2009

muky, s restikou ti ja nepomozem, ale pizzu robia vynikajucu v La cucaracha na Hlavnej 131 a Hlavnej 72 - v tej, co je blizsie k staremu divadlu je aj nefajciarska miestnost...a je to verna sestra vasej kosickej Cucabamby

dada27
15. apr 2009

Monky nás poslala detská doktorka s obidvomi,ći náhodou nemajú problém s refluxom,lebo sú často zahlienené ,ale teraz je dobre tak neviem 🙂
O ktorej a kde by ste sa chceli stretnúť,neviem ako sa vybavíme v meste,ale pridali by sme sa ,ak nie zajtra ,tak v piatok 🙂

yaotzin84
15. apr 2009

No kedze ja som vyrastal na visnovej pod nami byva dokina Mrovahova...chodil som k nej ja, moja segra a traz aj mala, sme spokojni zatial.
No po case ich sem urcite nahadzem a pochvalim sa mojou malou neplechou aj krasnou manzelkou

dada27
15. apr 2009

danielka na stránke diteroku.cz je odkaz na súťaž o ksichtík roku skús ju prihlásiť,vyzerá super a ten jeden zub 😀 😀 😀

monky1
15. apr 2009

dada, v piatok uz ma prsat

potom daj vediet, ako ste dopadli a ako to prebiehalo...a dievcata su zahlienene aj cez den, ci len v noci im zatekaju sopliky

yao - tesime sa ....prepac za tu skratku, asi ju pouzijem castejsie 😵

dada27
15. apr 2009

aj cez deň aj v noci,len nevime či to nebolo len kôli tým zmenám poćasia ,no veď uvidíme 🙂
yao -asi sa táto skratka ujme 😀 prosím ťa napíś aj mne stránku vášho obchodíku,ďakujem 🙂

mukky
15. apr 2009

monky dikes,ja som este v tej nasej cuca... nebola....

monky1
15. apr 2009

mukky, tak zato ja ked som v KE, tak jedine tam...dokonca aj ked som lezala vo vojenskej leteckej, tak som si dala priniest....bolo mi luto, ze by som si nedala pizzu z takej super pizzerky...ale to bolo uz daaaavno, este som nebyvala v PO....a ta pizzerka je blizko pri nemocnici, tak este dosla aj tepla

zade
15. apr 2009

Ahojte - a co tak Red Pizza - len tam sa neda sadnut tak v klude, i ked na poschodi som este nabola.
Kazdopadne sa tam nefajci a pizza je skvela 🙂
A este k tomu aj lacna 🙂 🙂 🙂

mukky
15. apr 2009

monky a kde v ke to je presne? 😀 zade,je tam vela ludi,preto sa neda v klude sadnut?

zade
15. apr 2009

mukky - nie je to skor ako rychle gastro... Neviem ato inak definovat. Da sa sediet aj dole, na "barovcaku" alebo na poschodi v boxoch. Sidlia na Weberovej, v ulicke pod Kenvelom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre