Prešovčanky II

Baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎
drobcek2007
26. apr 2008
ta my sme kupili umyvacku riadu 😃 😃 😃 😃
konecne bo uz na vianoce sme chceli :-N :-N :-N dojde nam v pondelok 😉
drobcek2007
26. apr 2008
ta sa taaaaaaaaaaaaaaaaak strasne tesim 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
zuzla2
26. apr 2008
jaj..a ja,ze daco Barborke 😃
i my sa na nu xystame v buducnosti..ale kedy to bude ta neznam...bo momentalne mame dolezitejsie veci :-S 😎
capricieuxautor
26. apr 2008
on je este stupel na lizatko 😃
drobcek2007
26. apr 2008
sak to aj prenu no ne 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dnes bola taka nuda v robote -konecne 😃
zuzla uz mate nove okno =-)
drobcek2007
26. apr 2008
capri sak cim skor zacnes........tym lepsie :-p :-p :-p :-p 😃
capricieuxautor
26. apr 2008
a do mesta chodite kam baby?
drobcek2007
26. apr 2008
capri vsade 😃 🙂 😉
capricieuxautor
26. apr 2008
ta moj maly je vymyselnik, on ani cumel nechce, nic 😃 😃 😃 len didku 😃 😃 😃
drobcek2007
26. apr 2008
sak vie co je dobre :-p 😉
capricieuxautor
26. apr 2008
tak jak zuzla hovori, na dlhsie trasy sa s nim nepustim este, neskor sa k vam rada pridam, ale aspon kus by som s vami potiahla 😉
zuzla2
26. apr 2008
tak tak capri..este ma na lizatko cas..aj moja samozrejme..ajj ked minule som si vypocula,ze muz vo veku nasej uz vsetko jedol 😎 do mesta xodime na zmrzku,ja na bagetu a poprexadzat sa 😃
a neboj nic..aj moja len didu..teda cumel vezme,ked xce spat..inac s nim hodi o zem...
len toto co teraz robi,ta to uz i na kona velo :-| normalne mi uz zacina vyhrnovat triko,cim mi dava najavo,ze mama davaj jest 😃
drobcek ta najprv,ze o 3-4tyzdne bude..a potom,ze asi uz tento tyzden..ta sa nexame prekvapkat 😃
zuzla2
26. apr 2008
inac..dnesna noc baby...som myslela,ze malu zahlusim od zlosti ]-(
zaspala pred pol 9tou..o 10tej uz hore...o 12tej isiel muz spat,samozrejme ju zobudil,bo zhykol,ze jej isto musi byt zima :-|
no a pred 3tou sa predviedla..za pana sme ju nemohli uspat..to som ju dala medzi nas..vkuse vstavala, rehotala sa, cosi kecala..potom sa zacala hrat s cumlikom asi takym stylom ako ked macka xyti mys (neviem ci ste to dakedy videli) 🙂 my s muzom nexapali..ta som isla po jedlo, sme sa najedli..este som rozmysala,ze aj book prinesiem,si posurfujeme 😃 zaspala daco po 4tej..muz samozrejme nevydrzal a zaspal skor :-S nastastie potom potiahla do 8ej..
ja myslela,ze susedia zavolaju na nas socialku :-p 😃
capricieuxautor
26. apr 2008
no ved uvidime ako to pojde, no najmenej vas chcem vidiet neeeee? 😎 😃 😃 😃
capricieuxautor
26. apr 2008
heeeej, zuzla ja som myslela ze deti v takom veku bez problemu spia, a som kazdu noc prekvapena jakto ze toten moj chrobak furt chce este v noci jest ]-( 😃 😃 😃
drobcek2007
26. apr 2008
dlho som uz nepocula ze socialku 😃 😃 😃 😃 😃 😃
inac aj baska dnes spala prinas bo sa budila :-|
to by az tak nevadilo len si namna povykladala vsetky koncatiny a potom aj hlavku a tak jej bolo dobre a ja som sa ani nepohla zeby som princeznu nahodou nezobudila ta som vstala taka doooolaaaaamanaaaaaa ze az ]-( ]-(
drobcek2007
26. apr 2008
capri mne sa baska do 4-roch mes.budila raz za noc 😉 |-| |-| |-|
ale mam pocit ze cim je starsia tym castejsie sa budi ]-( ]-( ]-( ]-(
capricieuxautor
26. apr 2008
drobcek 😃 😃 😃
capricieuxautor
26. apr 2008
mne ked mal 4 M spal celu noc a potom sa zas zacal raz alebo dvakrat budit ]-(
drobcek2007
26. apr 2008
snad do puberty prespi aspon jednu noc 😉
zuzla2
26. apr 2008
hehe.tak mne nikdy nespala celu noc..dobra noc je u nas vtedy,ked sa budi kazde 2hodiny 😃 aj ked v poslednej dobe uz obcas potiahne aj 4 😉
ale capri nase sa preto tak casto budia,lebo kojime..plus u nas samo aj zubky...

akurat dnes v noci,ci rano ci co to u nas bolo, mi muz hovori,ze on je zvedavy jak ju odstavim od kojenia..ta hovorim nijak..budem kojit do 18tky 😎 a on,ze hej, pride z didziny a povie mama daj cicu 😃
drobcek2007
26. apr 2008
😃 😃 😃 😃 😃
capricieuxautor
26. apr 2008
inak to som aj ja zvedava ze ako odstavim, a dokedy chcete kojit?
drobcek2007
26. apr 2008
zuzla sa jake zubky sak vy uz skoro mate vsetky 😃
drobcek2007
26. apr 2008
este aj nitku predbehnete 😃
zuzla2
26. apr 2008
ne..este len 5mame..a ten 6ty ani za pana vyjst ]-(
capri zatial mam v plane,ze v septembri zacnem odstavovat..ale som povedala muzovi,ze mi bude musiet pomahat,vstavat v noci k nej, on jej bude musiet dat mlieko a podobne...jedine,zeby mala dostala rozum a sama sa odstavila..ale v to neverim 😃
drobcek2007
26. apr 2008
tak aspon dufaj 😃
capricieuxautor
26. apr 2008
😃 😃 😃
capricieuxautor
26. apr 2008
ja chcem prestat uz do brunovho roka, takze niekedy do konca roka, uvidime 😉 bude to este zabavne 😃 😃 😃
zuzla2
26. apr 2008
😃
ta to veru bude 😎