Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
21. apr 2009

dobru

ivana82
22. apr 2009

Bre ranko, prijmite nase ospravedlnenie, ale na stretko neprideme ☹ nechcem malemu narusit system, lebo o pol jedenastej ma papat zemiacik (dnes prvy krat) a tak neviem kolko po nom vydrzi, aby zas mal dostat mliecko. Je mi to luto, ale naozaj teraz s nim skoro nikde nechodime a ked tak, tak iba k znamym, kde viem, ze nam zohreju mliecko, a tam kde??? v tom je nevyhoda UM ☹ ale ked sa zabehneme s prikrmami, velmi radi s vami niekde skocime...

Adi - vidis, vravela som ti, ze dobri ludia existuju 🙂 a uz ho mas?

MOnky - budeme na Hanku mysliet, ze drzime palce, aby ju to co najmenej bolelo 🙂 ved je hrdinka, ked aj otlaky na nozickach vydrzala, vydrzi aj toto ...urcite...potom dajte vediet ako ste dopadli

Klobucik - Tebe takisto vela zdaru u zubara, aj ja sa ich mimochodom bojim ako cert kriza a vyhybam sa im pokial mozem 😀

sisi1
22. apr 2009

Ivanka: do termosky das horucu prevarenu vodu, osobitne do flase das prevarenu studenu vodu, do davkovaca nadavkujes mliecko, na mieste si do dojc. flase narobis vodu, dosypes mliecko a mozete chodit kam len chcete... 😉

ivana82
22. apr 2009

Sisi, zatial to tak robime, ale maly dokaze dost vystrajat, ked je hladny a nechcem aby vystrajal po autobusoch, ked dnes dostane prvy krat zemiacik a este nam idu zubky, tak aj z toho je dost rozladeny, vzdy mrnci, iba by s tulil a vsetko berie do pusy... inak by som rada sla... 🙂

adrianamickova
22. apr 2009

dobre ranko...
aj my sme tak s termoskmami ...chodili...
ivana...som velmi rada,a tonkovi dobru chut 😝

ivana82
22. apr 2009

adi dakujeme 😀

danielkapo
22. apr 2009

AHojte, tak ja sa ospravedlnujem,ale anpokon ani my dnes nedojdeme ☹ otec si vzal dovolenku a idu na stavbu vyuzit pekne pocasie a tak o pol jednej musime vyzdvihnut brata zo skoly, tak len tu po okoli sa budeme motkat, simonka az teraz zaspala, tak o 11-ej asi este len vstane, tak by sme to nestihali, kedze cesta od nas busom asi piol hodiny trva,..fakt ma to mrzi, no ale pevne verim, ze vy sa zabavite 🙂 a ze coskoro bude dalsie stretko s vyssou ucastou 😉

adrianamickova
22. apr 2009

no skoda,my sa už chystame ☹

danielkapo
22. apr 2009

adi naozaj mi to je luto.... ☹

tina_
22. apr 2009

aj my sme pri prvej chodili s termoskami, este vo vlaku Horehronci som narabala mlieko, aj ju prebalovala...

Adi, hej chodime do tam, vola sa to Kidfit, ale je to vlastne to povodne bczuzi,...

Momentalne mam pocit, ze tych "aktivit" mam uz nejako vela, ale aspon sa nenudim... 😉 Stale som sa bala, ze co bude na materskej, lebo som taky "akcny typ", pri Vivi som si materskej zial vela neuzila, musela som do prace, nebolo ine vychodisko...a tak som sa bala,ze co bude teraz, ale je to fajn...Este ked mi pojde lepsie soferovanie, tak uz budem aj od muza "nezavisla"... 😀

tinika
22. apr 2009

ahojte, ja som konečne doma, tlačim do hlavy zapekane cestoviny a idem si lahnut bo som hotova z tej nadchy ☹

monky1
22. apr 2009

hlasim, ze odber zvladnuty na jednotku - zlata instruktaz 😀 ....ani len nepipla

a mame dvoje nove rifl. satocky, tak sa vytesujem 😵 😵 😵 😵 😵

tinika
22. apr 2009

monky ahoj, tak to je super a nemas fotky saticiek?
ja som akosi nezaspala tak uz som pri pc

monky1
22. apr 2009

tinika, v jednych som ju dnes vonku nafotila, ale nahodim to tam az zajtra, lebo dnes som naumretie

a co, bolo stretko? ako ste sa mali? kto bol?

my sme dnes prezili nadherny den, dosli sme poobede na hodinku domov a isli aste ku kamoske, kt. sa narodilo dievcatko..... nedavno sme dosli domov a Hana odpadla do postele ako drievko 😀

tinika
22. apr 2009

monky tak zajtra pozriem na princeznu ak stihnem bo idem ku klientke a jaksi tam uz net nemaju
no ja som behala po meste a tiez som potom odpadla ale som nezaspala akosi ta som len polezala

zade
22. apr 2009

Tak vecernicek princezna sa aj nam paci. Sice dnesna cast o pavucikovi sposobila plac, lebo sa zacala bat, ze k nej pride do postielky... nastastie sa nam podarilo vyhovorit jej to 😉

adrianamickova
22. apr 2009

iba my sebesanky sme boli,dievcata sa vyskakali,vysmykali,my sme si posedeli na slniecku,
tak akurat sme prisli nebolo tam vela deciek a aj potom odchadzali na obed...
s dadou sme pozerali ale nikoho sme nespoznali ani sa k nam nikto neprihovoril....

adrianamickova
22. apr 2009

tina.....aj ja som chodila s dievcatami plavat 🙂

dada27
22. apr 2009

Ahojte mali sme stretko síce sme boli len mi a Aďka s dievčtami,ale bolo super a bolo tam len pár detí 🙂
Monky malá je hrdinka,keď vôbec neplakala 😀

adrianamickova
22. apr 2009

dada....no ako ?danielka nezaspala?
moje zjedli polievocku,a okamzite postel spali 2a pol hodiny

sasasx
22. apr 2009

ahojte
tak nam sa tiez nepodarilo zorganizovat sa na stretko... i ked sme boli na sidliskuIII kontrolovat klbiky a jadierka - vsetko ok, ale ledva sme stihli to🙂, takze o hodinu a pol skor by som sa asi z domu nedostala

dada27
22. apr 2009

nakoniec Danielka zaspala ,ale ešte hodinu vymýšľala,že je unavená,no potom odkvecla 😀

tina_
22. apr 2009

tak vam prajem dobru noc, ja idem este zehlit, mala som uz pred hodinou a pol, ale furt tu este sedim, nahadzovala som fotky na facebook,...pocetovala s kamoskou...
Ja som tiez stravila popoludnie len na lavicke na dvore, mala spala v kočiku, neskutocne dlho, staršia sa hojdala, kreslila na chodik a ako počuvam ešte stale nespi, bo moj drahy manzel si akurat teraz musi pustat stareho indiana jonesa 😠

adrianamickova
22. apr 2009

dobru noc aj ja už koncim 😔

ivana82
23. apr 2009

Tak prajeme Vam dobre ranko, nas maly si uz dava ranneho slofika, kedze vstal o stvrtej rano a odvtedy spal mozno 5 minut v kuse...ja uz mam za sebou kavu, ale akosi nepomohla a nepomohlo ani pociasie coje vonku, a to ako naschval som snim chcela ist dnes na trosku dlhsiu prechadzku po okoli ...ach, jaj, clovek mieni, Pan Boh meni...neva, aspon obchod zvladneme dufam, dnes sme do siestej sami doma, nepridete niekto na kavicku? 🙂

klobucik
23. apr 2009

Babky ahojte. ja sa len tak ohlasim kedze vcera som prezila a podstupila chirurgicku extrakciu 8. Ako sa nam tu mavate?
A ak Vas mozem poprosit tak zahlasujte z a nas. http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/4258

ivana82
23. apr 2009

Klobucik, zahlasovane... 😀 co porabate? ako sa mate? Velmi to boli po tej extrakcii? Dufam, ze nie a ked ano, tak zelam, nech to rychlo prejde ... pekny den

klobucik
23. apr 2009

DAkujeme Ivi . Ale mame sa celkom fajn v poslednom obdobi sa na nas lepia choroby ale uz je to vsetko ok. dnes je to uz celkom ok ale vcera som zomierala bolestou. Az mi zle bolo. Ani vodu som nemohla. A ked si predstaim ze este aj stehy pojdem dat vyberat uz treraz mi je zle. A vy ako? Pozeram ze uz sa prikrmujete. Dnes ma co Tonko na obedik a ako to znasa? 🙂

ivana82
23. apr 2009

Ano, uz prikrmujeme, je to velky jedak a kedze je na UM, tak preto lekarka dovolila zaviest tuhu stravu o mesiac skor. Mame za sebou viac - menej uspesne mrkvicku, uspesne jablko a vcera a dnes mal zemiacik, vcera velmi nechcel, lebo dostal iba popuceny, ale dnes som ho rozmixovala s trosilinkou masielka (dufam, ze z toho nebude nejaka paseka) a zajtra este zemiak a potom nastupuje na rad asi bananik, este sme sa nerozhodli, ale chcem striedat zelenina - ovocie, aby to nemal jednotvarne 😀 Znasa to celkom fajn, nemusime nic prat, teda okrem podbradnikov, ani malovat, nevypluva, takze som rada 🙂

danielkapo
23. apr 2009

Ahojte...
klobucik, tak uz to najhorsie mas snad za sebou 😉 prajeme skore zlepsenie
Ja som bola u zubarky dnes, ze preventivka, napokon mam dve nove plomby.... 😒 jednu mi tak divne spravila, ze sa mi hnusne hryzie teraz.... 😕
vcera podvecer sme boli s kamoskou aj jej syncekom hore na solivare v ozexe, celkom fajn tam vyzera, je tam aj ihrisko pekne, aj ked sa plati cosi...a da sa aj prijemne posediet.
Taka som dnes "otapena"...uz som aj s malou spala, nejak zacala pokaslievat... 😕
Tak pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre