• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
klobucik,..posnazim sa :grinning:
25. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani jak tri, sak ty, tvoj drobec, klobucik, jej drobec ja a moj drobec :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babky. Stacia mi rifle a tricko hej? Nebudem sa extra vybliekat sak ideme s detmi . Ja len aby ste neboli prekvapkane. :grinning: :grinning: :grinning: DAni ako? Pisala si Ivke? :slight_smile:
25. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si beriem teplaky, bo uz dva dni ma tlačia rifle hihi ta nebudem trapit fazulku sak aj tak to ma tazke
a ja beriem aj mikinu bo som bola s havou von a občas zafuka a ja taka zamrznuta :grinning:
tak idem odviezd mm a este sem kuknem ze kedy sa stretneme
25. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobu pisala som, ale nereagovala ivka, tak zrejme ma nejaky lepsi program :wink:
teraz som doupratovala...fuuuu
a jasne, ja tiez len rifle a tricko beriem :grinning:
idem malu ulozit, nech pospi...my tak o tretej-pol4 by sme tam mohli byt...
25. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, prisli by sme velmi radi, ale maly sa o jedenastej zobudil s tym, ze je zachripnuty, tak ho nechcem velmi nikde tahat. Ak by mu bolo lepsie, tak by sme dosli :slight_smile: Neviete mi poradit, ked ma na jazyku biely povlak a teraz sa zobudil zachripnuty bude to naznak nejakej choroby :confused: napiste mi , ze nie...ale radsej pravdu a neklamte...cakam...
25. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi ale ved ked nema teplotku tak mu nijako neublizis. A to z e ma bieli povlak tak to nemusi znamenat priznak ziadnej choroby. To moze mat z mliecka. :slight_smile:
25. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papal pred spanim mlieko? alebo nieco take?
25. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte tak aj my sa pridame uz som pisala aj Danke....kym sa nic nezomelie, a to ten ozex je plaza beach dobre sme to pochopili.
25. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda pisala manzelka, zle som sa vyjadril
25. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej Dani konecne uvidim malu . Uz ma rok ze? Ved len nedavno sa narodila zabka mala. Aj my prideme :slight_smile: :wink:
25. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred spanim mal bananik...teplotku nema,mal 36,9 C - taku ma stale, ked mu ju meriam :frowning2: bojim sa, aby to nebolo daco horsie, dufam,ze nie...je pravda, ze uz rozprava trosku lepsie ako predtym, tak uvidime, ci nas manzel a ocko pusti :slight_smile: a ked tak ho mozeme vziat so sebou? :confounded:
25. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru uz bude mat rok za par dni ta nasa neplecha.....NO to sa tesime a zoberes aj Mateja aby tam nebol Bohusko sam, jak si vedela, ze pisam ja za Bohusa
25. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ivka zober si manzela aby tam Bohus nebol sam, inac za manzela sa hlasi na konikovi manzelka Danka
25. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yao ano to je to plaza beach :wink:
25. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj ta ja Mateja neberem bo on sa bude hrajkat a bude rad ked sa nas na chvilu zbavi bude mat pokoj. :grinning:
Doslo mi ze je to kryci manever koli vieme komu :wink:
A IVi kludne ho zober aspon tam nebude Bohus sam . To sa ti len mozno zda nasa mala tiez ked sa zobudi tak rozprava tak zachripnutejsie. A nic to neznamena. JE to len rozospatost. :wink:
25. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nno super tak to dorazime aj my, kolo pol stvrtej sa stavime nakolko ja idem pomahat este ocovi s tovarom
25. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klobucik, ale od toho zobudenia je to uz skoro tri hodiny a stale je tam to zachripnutie, je trosku mensie, ale je tam...ale ja chcem velmi prist, no uvidim, maju dojst este svokrovci, tak uvidime ako ...
25. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAk ved uz ty vies my by sme boli s Danielkou keby ste prisli ale tak je to ujuz na vas. tak o kolkej sa stretneme? TIna o kolkej mam prist k tebe? okolo 15,00?
25. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klobucik, prave som dosla domov a o akej mame tam byt?
25. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ako vy chcete, my so simkou tam dojdeme podla toho kedy vstane...medzi tretou a pol stvrtou....ked tam budeme, tak brnknem tinike :slight_smile:
25. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak dojdeme ked dojdeme a stretneme sa tam
25. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolo pol 4. Ale my sa este ideme pozriet s Dankou na vaseho havinka. :slight_smile:
25. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: klobu na mojeho? Tak idem prave s nou von ta mozta aj hned.
25. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka sa teraz zobudila. Sa napapa a tak okolo 15,00 mozme byt pri tebe. Kde tam mam vojst medzi bloki? Tam jak minule som sla? abo kde? :grinning: Ano na tvojeho havinka..
25. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bud medzi bloky, alebo hned pri ceste pred blokom je parkovisko skoro prazdne
25. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a priprav mi fotky zo svadby cchem vidiet kedze tu si ich furt pomazala skor nez som ich videla :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze kto ide vlastne? Danka, klobucik ja a yao?
25. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak tam to zapichnem a hned tam byvas pri tom parkovisku? MA stam aj ty zaparkovane?
25. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yao s manzelkou a mozno aj Ivka s manzelom pride. :slight_smile:
25. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok