Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
28. apr 2009

ivana...no dakujem
no ale dnes si už na prechadzke,kazda svoj tlacila... 🙂

monky1
28. apr 2009

adi, musis to urobit ako kamoska - tiez ma 2 dievata a Jezisko im doniesol novy kocik aj novu babiku ....samozr. bitka ....kazda chcela novy kocik i babiku, a tak to vyriesila jednoducho - jedna mala novy kocik a staru babiku, druha stary kocik a novu babiku

tinika
28. apr 2009

Ahojte, ja som dnes bola v ke s maminou na nakupy, kupila som aj drobcovi niečo, aj neterke, aj buducemu synovcovi 😀 som prisla totalne unavena, strasne ma hlava bolela a este som dačo dorobiť musela do zajtra, ale už mam fry. A zajtra idem na utz do nemocky tak držte palce, nech je vsetko ok

danielkapo
28. apr 2009

Ahojky
my sme dnes cely den doma...simka spinka uz asi hodinu, len cakam kedy vstane plna energie a co budeme robit v noci 😅
tinika krasne vecicky 😵 tazko odolat, ze? 😉 no tak Ti zajtra drzime palce...preco ides na utz do nemocnice? Nieco sa nezdalo alebo? Drzte sa

tinika
28. apr 2009

Dani ahoj, no neda sa odolat to zrejme poznas
no fazulka je vraj dost vysoko a mam tam aj tenku stenu tak ma poslal aj do nemocky na utz ze aj nazor ineho chce počut a o tyzden znova k nemu ta uvidime

monky1
28. apr 2009

danka, to je skoda, ze ste museli byt cely den doma, lebo o par dni asi budeme vsetci - hlasia prehanky ☹

...my sme dnes zazili prekrasny den...boli sme so zade a sisou v meste pri frantiskanoch na ihrisku, deturence sa vyhral, vybehali, potom sme skocili na pirozky, presli sa cez mestoi...bolo krasne teplucko

...potom som nahanala prve volne kadernictvo, lebo som nutne potrebovala ostrihat /vcera som sa do toho pustila sama...dalej radsej nepisem, ako to dopadlo/ a zazili sme kopec srandy, lebo v prvom ma nevzali, v druhom ano, ale ked som sadla, pani kadernicka zistila, ze netecie voda ...chcela mi umyvat vlasy vodou z bandasky 😕 😨 ...tak som radsej zdrhala a v tretom ma ostrihali bez problemov....som si sice musela doma co-to upravit, ale inak som spokojna......uz aj na vojnu by ma vzali - myslim podla ucesu 😀 ....trosku som sa bala, ako to Hany zvladne, ale bola zlataaaa....len si tam zobkala tycinky a nic ju nezaujimalo 😀

monky1
28. apr 2009

tinika a ku ktoremu lekarovi chodis?

tinika
28. apr 2009

monky k ligusovi

monky1
28. apr 2009

a aky sa ti zda? mozes aj IP

tinika
28. apr 2009

prečo?
no v piatok vraj ma prsat, super, a predlzeny vikend

danielkapo
28. apr 2009

tinika jaaj, ja uz som myslela, ze pokazil ten svoj (utz) 😀 nic sa neboj, bude dobre fazuliatko...drzime palce 😉
monky odfot sa 😉 nech vidime ten army uces 😀 lebo kym stretneme, tak aj dorastu... 😅
no hej, dnes bolo pekne, ale tak este bude, vsak leto pride cochvila....
ja mam teraz taku nostalgicku naladu...zajtra bude rok co som uz sla do nemocky a kazdu chvilku cakala na tu moju princeznicku 😵 juuuj, teraz sa tu vrti, kedze spala do siedmej... 😅

tinika
28. apr 2009

dani dakujem za podporu

ivana82
29. apr 2009

Prajeme krasne ranko 🙂 nespime uz od 4:25, no lezali sme este do piatej. Yao a Danka - mikinka je super, len cez hlavicku ju predrat je kriz a to doslova - rev, krik, plač, skuvinanie - musim tam rozstrihnut, lebo inac to odmietne nosit a ja ho trapit nebudem. Pozerali sme na bundicku - viac IP.
My sme mali vcera prijemny den, stravili sme ho u nasich, kde sa moj ocino hral s Tonuskom a ja som oddychovala, aspon bol dedo v siedmom nebi ... 🙂 hrali sa spolu od siedmej rano do pol siestej vecer...takze sme ich celkom pootravovali, ale maly zaspal ako buk ...

zade
29. apr 2009

ahoj ivi - som rada, ze nie som sama, kto rano vstava. Mne to tak vyhovuje, v byte je este tichucko - moji anjelikovia este odfukuju. ja si v klude popisem, urobim ranajky a tak. Mam cas pre seba. Zato vecer odpadnem do postele uz okolo 21.00

ivana82
29. apr 2009

Ahoj zade, ale ja s muzikom by sme este spali, ale nas drobcek je uz tak skoro hore🙂

zade
29. apr 2009

a ako ti spinka v noci? Budi sa casto na papanie?

ivana82
29. apr 2009

Zaspinka vecer medzi pol osmou - osmou a spinka do piatej - max. siestej rana bez papania a zobudenia...takze sa vyspime aj my...ja sa nestazujem, napriklad teraz uz spinka pol hodinku zas... 🙂

yaotzin84
29. apr 2009

No ahojte tinikaak drzime prsty nech je vsetko v poriadku.
Ivka objednavka poctivo zapisany len objednavat budem az koncom bud. tyzdna nakolko sa trapime tento tyzden s tou objednavkou pre chicco a demu a spol, vyberame uz oblecko, preratavame a podobne.

tinika
29. apr 2009

Ahojte, tak ja som doma, utz nedobry, chceli ma poslat do nemocnice

danielkapo
29. apr 2009

Ahojky
tinika to ma mrzi ☹ co je nedobre? co budu robit? hm, hod aj do IP ak chces...velmi drzim palce 😉

tinika
29. apr 2009

dani ze doky mal pravdu ze je fazulka vysoko a ze vraj mi moze prasknut maternica tak ma chceli dať na pozorovanie, som z toho bola taka prekvapena, ze som chcela ostat doma, ale asi som mala ist. ze vraj by sa mala fazulka pekne do stredu zvačšovať, ale aj tak

danielkapo
29. apr 2009

no tini, tak len mysli pozitivne, ver, ze malinke je silne a pekne sa to upravi 😉
myslime na teba...

monky1
29. apr 2009

tini, aj ja drzim prstiky
a myslim si, ze ak treba, tak radsej do tej nemocky ist...ono to stoji za to, i ked to tam nie je ktovico v tych nemocniciach.......ale ako danka pise - mysli pozitivne 🙂

tinika
29. apr 2009

no ale ja uz sa nedovolam k doktorke, tam uz nikto neni a do nemocky uz mam ist len ked mi bude zle. a tam by ma to deptalo viac, takze oddychujem doma a uvidime

danielkapo
29. apr 2009

tinika vyhodu mas v tom, ze byvas blizko mesta, keby nieco, si tam do 10 minut..psychika robi vela a ja si myslim, ze doma to bude lepsie 😉

tinika
29. apr 2009

dani ja tiez myslim ale zase čo ak... hoci aj v nemocke ma nemozu obskakovat kazdych 10 minut ta čo a utz som uz mala 2x dnes tak si myslim ze stači

yaotzin84
29. apr 2009

Tinika drzime prsteky, vsetko bude fajn neboj sa, myslim, ze vsetly sme tu s tebou. Len pekne doma odychuj.

tinika
29. apr 2009

yao dakujem za podporu 🙂

yaotzin84
29. apr 2009

Nemas za co aj manzelka pozdravuje, a odkazuje ze nemas vela plakat, a stresovat sa, staci sa usmievat a pomysliet si , ze bude dobre, aj ked to su slabe slova utechy. Ale treba verit, my sme mali problemy tiez nakolko manzelka mala nizko posadenu maternicu a malz nej skoro vypadlo doslova, a zvladli sme to .....pobedali sme si musime a hotovo, a kazdy vecer sme malej dohovarali.
A to sme sa este v 36 tyzdni stahovali a manzelka so svokrou riadili cely byt.

dada27
29. apr 2009

Ahojte,dievčatá aspoň takto nachvíĺku sa ozvem 🙂
Tini neboj všetko bude dobré,vyloź si nohy a oddychuj,zober si k sebe taký zvonček,a keď budeš niećo potrebovať,tak zazvoníś na mužíčka 😀 a čo nemusíš robiť ,tak nerob 🙂 ja som v ôsmom mesiaci zmývala izbu na kolenách a na druhý deň som išla s bolesťami do nemocnice,lebo som sa začala skôr otvárať 😒 ,takže oddychuj,oddychuj,oddychuj 😀
Naše dievćatá sú ešte stále choré ,ale zlepśuje sa to 😀
Máte nejaké plány na predĺžený víkend? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre