Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
29. máj 2009

Nooo, to je dobry plan .... asi aj my budeme lenosit alebo sa ponevierat po byte, maximalne na nakupy... tu svadbu vam normalne zavidim, aj my by sme mali ist v auguste, ale neviem ci pojdeme kvoli malemu ... 😒

yaotzin84
29. máj 2009

Ivi a maly by vam nespinkal u babky trebars, lebo nasa mala bude u mojich rodicov.
Vdaka konikovi som mala velmi milu zakaznicku s malym chlapcekom, kupili si u nas gatusky a dostali zlavovu karticku, dufam, ze sa k nam este vratia.
a aj ostatni pomaly ale iste uz k nam nakukaju aj ostatne mamicky, tak dufam, ze pomaly ale iste sa to porozbieha....a budeme mat vela, ale hlavne spokojncy zakaznicok, mame uz aj reklamu vonku na chodniku.

No az na to pocasie, v tom radsej ani nevyliezt vonku :DDDDD

ivana82
29. máj 2009

Tipujem, ze je tam Danka 🙂 svadba je v Prievidzi, a aj ked idu moji rodicia a mame kde spat, moja mamka je krstna mama nevesty a preto tam musi byt do konca, svokrovcov tam nebudeme tahat kvoli tomu.
kvoli hodine na obrad a mozno este veceri sa nam tam neoplati hnat auto, a zase na druhej strane, nechceme nechat maleho svokrovcom zhruba na dva dni, ja by som mozno aj, ale tono velmi nechce... 🙄 takze asi zo svadby nic nebude

blahozelam, ze sa vam v obchodiku tak dari a ze sa slusne rozbieha 🙂

dada27
29. máj 2009

Ahojte dievćatá 🙂 škoda,źe nás toho roku nečaká źiadna svadba,adeptov by bolo dosť,len tý mladý sa nejako dnes nehrnú do vydaja 😀
my sme dnes doma tu trošku upraceme,pohráme sa ,teraz som dovarila obed-paradajkovú polievku a v rúre sa my pečie žemľovka,som ju urobila s vanilkovým pudingom tak sa teším 🙂
Ivi ešte som katke veľmi nedávala mäsko,ale pomaly pridáme aj to 🙂

yaotzin84
29. máj 2009

Ivka ty mas teda odhad:DDDD
No ja sa na svadbu tesim, vydava sa drobce odtialto z konika sem tam sem zabludi, len teraz jej niet.
Dufam, ze sa jej nic nie je

ivana82
29. máj 2009

Dani, vies cim sa prezradila? pouzila si zensky rod... 🙂

Dadi, my masko uz mame pridavat, aspon podla lekarky, zatial ho mal trikrat spolu so zemiacikom a mrkvickou, chutil mu, no tiez to nechcem este prehanat, stacia mu jablcko, vyzivky a pod. 🙂

yaotzin84
29. máj 2009

Ivka neboj sa , pridaj ja masko aspon bude maly silak.....vychovavaj nam zatka :DDDDDD
No to je dobre aspon viete ze som to ja a potom Bobo, a co porabate , vonku je to salene normalne raz prsi potoom je fajn, ja som akurat bola po Oriflame pr segru a stretla som jednu mamicku co u mna nakupovala uz maju dcerku tak sme sa vytesovali a postazovali jedna druhej.
aj ja by som cela mat este babo

ivana82
29. máj 2009

Dani, chceli by ste za zatka takeho valibuka??? Spokojne, no len my to asi nedohodneme, na to bude potrebna trosku ina "spolupraca" 😀 😀 😀
...do obchodiku zavitam aj ja, len este neviem presne kedy, ked najdem cas a prasulky 🙂 Co porabame? ja nic, fachcim tu a na facebooku vytvaram album, aby si mojho drobca mohli pozriet aj moje spoluziacky, co su prec a maly spinka, skoro uz hodku a pol, takze o chvilu vstavame a ideme papat.
Babo by som brala aj ja, len my musime este chvilu vyckat, aj ked popravde zazivat este raz hrozu z kojenia a z toho ze to nejde, tak to by som nechcela zazit, a kvoli cisarskemu este minimalne rok nemozeme mat druhe babatko... 😔

yaotzin84
29. máj 2009

Pockaj , ale aj ja som rodila cisarakom, to musim tak dlho cakat? Och boze.....my to zariadime, neboj sa dame im obom piskotu a bude to laska:DDDD
No len zavitaj a co budes nakupkovat co vam treba....ze by som mala:DDDD
aj ja som na facebook aj s muzom ibaze tam malo chodim raz za cas.....a spoluziacky a spoluziaci co ja viem nejak neudrzujem kontakty....sice sme sa tvarili ako kolektiv, ale bavime sa spolu asi traja:DDDDD
A co sa tyka deticiek nas cakaju dve navstevy, jedna malej miskya druha malej alexandry, len sa tam uz musime vybrat.
Boze tolko roboty ako na kostole a mne sa nechce......mala by som aj popratat tu....ach jaj, ale asi idem kukat nejaky film

yaotzin84
29. máj 2009

Ivka vidis ked si tu, to kedy sa robial letne vyredaje? Ze by som vedela kedy to spustit a kedy doplnat jesenny tovar

ivana82
29. máj 2009

Dani, myslim, ze na letne vypredaje mas cas niekedy v druhej polovici augusta, tak asi august je vhodny termin, ludia este vecicky vyuziju a niektori uz uvazuju nad jesennou kolekciou a doplnenim satnika 🙂 ved pruzne zareagujes, ked niektore obchodne retazce spustia letne vypredaje 🙂 skus sledovat letaky a uvidis...
...ps: nas piskotky este nemoze, ale ked mu ju das, nepohrdne 🙂
k cisarskemu - radia pockat rok - dva, takze vy mozete zacat skusat a my si este pockame 😒

yaotzin84
29. máj 2009

No neviem co by mi na to bohus povedal, asi by som dostala totiz on chce mat doma jedinacku.
Asi tolko.....no piskotkovy cas sa vam blizi u nas je to najoblubenejsia maskrtkaa jedina vec, vdaka ktorj mala nevykrikuje z kocika na ratu ked sme v meste:DDDDD

ivana82
29. máj 2009

my chceme este dievcatko, ale ked aj druhy bude chlapcek, nepohrdneme 🙂 aj by som ti tu nieco pekne napisala, ale Bohus precita a bude zle 😖 😀 😝 no predsa len napisem: ked to uz bude na ceste, uz s tym bohus nic nespravi, nie? 😉

yaotzin84
29. máj 2009

Ivka tak teraz si trafila klinec po hlavicke :DDDDDD

ivana82
29. máj 2009

dakujem 🙂)

yaotzin84
29. máj 2009

No len naozaj neviem co by som robila, uz teraz mam pocit, ze sa maej dostatocne nevenujem.

ivana82
29. máj 2009

Asi by si sa niektorych veci musela vzdat 😒

yaotzin84
29. máj 2009

No to je jasne, aj ked niekedy mi Bophus povie , ze to robim pre malu a len sa snazim zabezpecit rodinu, ale to vies v robote od rana do vecera, sem tam volne poobedie zda sa mi to malo

ivana82
30. máj 2009

Danka, rozumiem, ze je potrebne byt zabezpeceni spolu s rodinkou, no podla mna ma mala prvy rocik iba raz a iba raz je malicka, a preto by som teraz tak skoro nesla do prace, ja rozmyslam, ze nastupim, ked najdem robotku tak ked bude mat maly dva roky, uvidime ci sa presadim... 🙂

adrianamickova
30. máj 2009

ahojte spisovatelia....
🙂

ivana82
30. máj 2009

AHoj Adi, citala som na Sekcovcankach, ze co vcera vystrajali tvoje dievcatka 🙂 no to bola odvaha 🙂 ani ja by som urcite neodolala takemu lakadlu sa postriekata hadicou - "hadicova vojna" - joj, stare dobre casy, co uz, ked uz musime byt tie zodpovedne maminy 😀 😀 😀 😝 prajeme krasny vecer, a aby bola Amka v poriadku...pocuj, zo Sonicky sa stane chvilu Sekcovcanka ako repa 🙂

adrianamickova
30. máj 2009

na toto boli sikovne,len kavu som isla zaliať
a boli mokre od hlavy až po päty 😨 😨 ,a studena voda,ale amalka sa boji a place ked umyvame vlasky,a tepla voda 😉
zaujímave 😀,veru na sekčove sa jej pači a aj dnes povedala,že tam má kamaratky,ale to je pravda,že doma ich tolko nemá,alebo lepsie povedané ma ale nie sme tak často v kontakte,na sidlisku detí ako smeti 😀

adrianamickova
30. máj 2009

akurat rozmyšlam ako by sme boli už na svadbe vytancované,tak prajem všetkým čo sa dnes sobášili
šťastný vstup do manželstva,veľa láský...

ivana82
30. máj 2009

Adi, dnes by ste akurat boli na svadbe??? tak to mi je luto, mali ste sa s dievcatkami vyobliekat akoby ste isli a urobit si svoju oslavu, tancovat 🙂 konecne by ukazali aj ockovi ako sa im tocia saticky a ake viete byt kocky 🙂

ja uz idem robit spolocnost mojmu drobcekovi do hajan a snad nam bude hrat skupina sen, aj ked pri nasich zubkoch...co ja viem?

prajeme dobru nocku a krasne snicky 🙂

adrianamickova
30. máj 2009

dobru nocku,aj vám,no zubky zubky,rýchlo von a netrapte TONIKA 😉
posielam boštek na noštek,pomojkajte sa a sladke zaspávanie 😔

ivana82
30. máj 2009

Este som tu, uz ma tri, vyzera ako upirik, ale nevadi, teraz je taky krasny a ten ziarivy usmev co nahodi no proste sa na neho teraz neda vobec hnevat, aj ked vystraja, lebo babky a dedkovia ho rozmaznavaju a asi to uz zacina aj chapat a zneuzivat...snad ho toho zbavime co najskor... tak a teraz naozaj, dobru noc a krasne snicky...pa

adrianamickova
30. máj 2009

take deti sú najkrajšie....že upírik 😀 😀 😀 mojko
viem o čom píšeš 😀 😀 😀

adrianamickova
30. máj 2009

dobrú noc 😔

klobucik
31. máj 2009

Dobry den Presov. 😉 Ako ? 🙂

ivana82
31. máj 2009

Ahojte, no dobre sa mame, a co vy dve? ako sa mavate? co robievate? pochvalte sa, dlho ste tu nezavitali, chybali ste nam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre