Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

yaotzin84
5. jún 2009

NO Dadi tak to ti nezavidim velmi, ale je pravda ze nemusite nikde chodit:DDDDD

sasasx
5. jún 2009

ahojte, pekny vecer
yao, ci vlastne asi danka,ze? teplaciky su este trosku velke, ale ja som ich s tym aj kupovala, nech vydrzia🙂na leto budu fajn,lebo su tenulinke...
dani - nikde sme neboli - dva krat sme sa obliekli a zacalo prsat...

yaotzin84
6. jún 2009

Sasasx to je jedno komu napises baby si tu uz na to aj zvykli:DDDD
Nam sa vcera vecer stal riaden prusvih doslova, skusal som si koselu na dnesnu svadbu tak som zistil ze je mala, tak sme leteli do MAXU ze v Koseliach kupime no zial ako na potvoru ziadna fialova.....a moje cislo, ostavalo uz len ze si Danka kupi saty zlte a ruzove lebo tie kosele mi boli dobre no jedine saty co sme nasli stali 136 eur, parada , na to sme streli znamyc tak sme ufujazdili do Kosic a nasli koselu aj saty.....a to vo Vincenze.
Takze vdaka bohu katastrofa zazehnana

yaotzin84
6. jún 2009

A inac zelame pekny den aj ked so zlym pocasim

yaotzin84
6. jún 2009

A este dodavam ...co sa tyka obchodiku mame vypredaj bodyniek a duiek za tri eura ...a krataskov za 4

adrianamickova
6. jún 2009

cau upršaný Prešov 🙂
pozerám poštu...Sabinov,prešovčan 😕 😕
dnes sme boli celé dopoludnie v meste 😀 zažitok,príjemné stretnutie s kámoškou z inej témý 😀 😀
ale aj také flákanie po meste vie unaviť 😖 ,sonka zostala ešte u babky,amálka mi spí a zaspávala s plačom
pri kúpaní a umývaní vláskov jej šampon do očiek,a este sa aj s mojim mazala 😝 ,štipi štipi štipi....
slzili jej očičká,podráždené...dúfam,že ráno bude dobre 🙂
prajem krásný večer 😉

dada27
7. jún 2009

Dobré ránko všetkým,vyzerá to na pekný deň.Síce dosť fúka ,ale hádam nebude pršať 🙂
Aké máte dnes plány?Naśe kukučky sú hore uź od šiestej a momentálne raňajkujeme 🙂

adrianamickova
7. jún 2009

ahojte...nedela deň pokoja pc sa nezapína?
dnes celkom super deň.....doobedu sme boli v meste,včera dostali dievčata taku rolničku,ako prívesok...ked boli
v meste šatríky,od deda v kroji čo predávali takú ľudovú tvorbu,a sa sonke zlomila,dnes sme sa išli pozrieť ale mesto prázdne....tak sme sa prešli a dali sme si fajnovú čokoládovú zmrzlinu...na trojici,vyše kostola,no ale mňam,
mňam asi najlepšia čokoládova v meste 😝 😝 😝

adrianamickova
7. jún 2009

víkendove dopoludnia v centre,to sa mi už dlho nestalo 😀 😀 😀 😀 😀

ivana82
8. jún 2009

AHojte, tak cely den nikto? co to? co to? uz je pekne vonku a tak ste uz tam, co??? tak prijemny den vam zelam 😀

drobcek2007
8. jún 2009

yaotzin84 tebe a bohusovi posielame jedno velke DAKUJEM bez vas by sme to asi v sobotu nezvladli dakujeme 🙂

yaotzin84
8. jún 2009

Drobcek nemate zaco robili sme to pre vas a s radostou, ved naco su priatelia....xi xi pozdravujeme Basinku

drobcek2007
8. jún 2009

dakujem odovzdam 😉 inac foto uz mam na FB

adrianamickova
8. jún 2009

spoluobčania,dobrú noc 😔

yaotzin84
9. jún 2009

Co je to FB? Adka bru noc a yaroven aj pekne ranko, vsetkzm mamickam a detickam, dnes to vypada na krasny den tak sup sa vonka

ivana82
9. jún 2009

Prajeme vsetkym krasne ranko - FB - facebook.com...vonku je naozaj krasne, tak sup sup von by aj slo, keby moj truhlik prave nezaspinkal 🙂

yaotzin84
9. jún 2009

Ej Ivka to neva aj nasa mala uz spinka, ale pootm obliect a vinka, my urcite pojudeme aspon za blok trosku poskusat chodit mimo kocika, kedze po byte behame ako sip.
Dakujem za vysvetlenie, drobce ty mas FB? No toto ale ta o tom neviem

yaotzin84
10. jún 2009

Ahojte maminy tak ako sa mame, co mate nove, rozmyslala som tak na ako dlho dopredu planujete dovolenku?

ivana82
10. jún 2009

Ahojte, my sme si dovolenku naplanovali este v januari, kedze sme vedeli, ze s drobcom nikde do zahranicia nepojdeme, tak tono prisiel s napadom na DOmasu - mal aj iny dovod - cely tyzden bude chodit na rybky...jooooooooj, Boze...to je chlap... a dalsi dovod - berieme na dovolenku aj rodicov z oboch stran... No povedzte, nie som ja sprosta...vlastnych rodicov a svokrovcov na dovolenku... 😠 😠 😠 😠 ako som na to mohla pristupit???

A vy kde chcete ist na dovolenku, raz by som chcela vyskusat last minute ten adrenalin...lebo stale som mala dovolenku aj k moru planovanu aspon 4 mesiace dopredu... 😅

yaotzin84
10. jún 2009

No ved toto ze my netusime chceli sme tu prahu skusit ale nevieme ci nam tolko mala vydrzi v aute....takze je to na vazkach akurat teraz na vikend ideme do spiskej.

klobucik
10. jún 2009

Ahojteeee 🙂 Mi dovolenku neplanujeme . Tatko povie zajtra odchadzame a ide sa 😀 . Ivi No ved lepsiu dovolenku si si zariadit nemohla. O maleho Ti bude postarane a vy si mozte vecer s Tonom vyrazit na disku 🙂
Dani a keby ste sli v noci? MI ked sme sli na dovcu tak sme odchadzali s Prešova o 12tej mala akurat zaspala a potom nevieme ani ako a uz bola noc a to spala celu 🙂 A naspat to iste . Pekne vydrzala 13 hodin . Musela 😀

yaotzin84
10. jún 2009

Ta aj ja som na to myslela ale uvidime

ivana82
10. jún 2009

Ivi, no konecne ze ste sa tu ukazali s Danielkou ukazali 🙂 ako sa mate? No uz len s mojim Tonom na disku, toho by som tam musela dokopat, ved ani na svadbu sesternici nejdeme, lebo on nenecha maleho v presove svojej mame ☹ co uz... k dovolenke a rodicom - vsetci si ho radi ponosia, pohraju a potom ked zacne mrncat a byt zly, tak mama na...tak sme dopadli... 🙂 ale nestazujem sa, ja len tak, aby rec nestala 🙂 lebo v poslednom case tu to kazdy flaka a to aj vteddy ked bolo skarede pocasie 😠

yaotzin84
10. jún 2009

No veru......aspon niekto tu nas sem tam vymenil. Ivi mi planujeme cechy , bystricu a krtis a co z toho vyjde uvidime.
My sme sa na svadbe zabavali tak ze ma vyrucal kamos a Bohusko sedel a papkal

klobucik
10. jún 2009

Ivi tak mi sme vkuse vonku. Ja na zadku neobsedim 😀 To s tym popodavanim a naslednym mrncanim poznam. Na mamicka ber si ju 😀 😀 Inak sa mame celkom fajn ale uz ma zacina chytat stereotyp, kazdy den to iste. ranajky, upratat, vyprat , povesat, navarit medzitym potom ideme vonku prideme domov naobedujeme sa Danielka ide spinkat ja zatial dorobim to co treba nestihnem si ani na zadok sadnut a uz je hore. zase sa napapame a ideme vonku :D Prideme domov dame sprchu ja si kuknem telku a ideme spat. A to iste dookoloa. :D tak rozmyslam ako to zmenit. asi pojdeme zajtra do Tulcika ku kamoske aspon nejaka zmena:D 🙂
Juj som sa rozpisala. A vy co ako? Toninko uz musi byt velky.
Dani minule som ta videla asi s mamcou si bola aj s malou pri tescu . 🙂

klobucik
10. jún 2009

No ved nacerpaval energiu 😉 Pozdrav Misku . Ze blahozelame a vela stastnych rokov manzelstva a vela deti 😀

drobcek2007
10. jún 2009

danka netrep ved aj tancoval 😀 😀 😀 😀 😀
klobucik dakujem 😉

yaotzin84
11. jún 2009

No jasne tancoval tak mozno jeden tanec ked si mu nakazala inac nic :DDDDDDDD
Si videla KORA? To bolo tancovanie

drobcek2007
11. jún 2009

nebud nanho zla ved sa snazil 😉 😉 😉
danka v sobotu ideme na svadbu a v pondelok na svadobnu cestu jupiii tesiiim sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
11. jún 2009

čaves....kto je doma?
my už sme...ide burka,na večeru pečené zemiaky už nám to to vonia 😝 😝
včeara sme boli v Lubovni na vodu,urobili sme si výlet a zašli sme aj do Leluchova na jahody....cena skveláááá 😵
večer som robila dievčatám jahodovú dreň,a ešte niečo zavarím....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre