Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

yaotzin84
24. jún 2009

No aj my lebo vecicky sa nam kopia uz ich nebudeme mat kde davat, ozaj neviete o niekom kto by chcel choditko a takmer cistonovy sportak Cam?

dada27
24. jún 2009

Ako vyzerá ten sportak?

adrianamickova
24. jún 2009

ahoj babuchy
dnes sme boli v cirkuse,ale som s toho sklamamá,deti zadara a dospelá osoba 9 eur
ešte z detstva si pamatám cirkus slovan,to som mala zážitok ale toto za veľa nestálo 😎 😎
zajtra idem k zubárovi,a možno aj k lekárke s detmi sme nachladené,ale slnečné pocasie dnes popoludni nas potešilo 😀 😀

yaotzin84
25. jún 2009

Dadi nemam ti sem ako poslat foto ale ak kuknes na nete tak ho najdes pod nazvom cam pretty evolution , alebo ho mam nahodeny uz aj tu v inzeratoch

ivana82
26. jún 2009

Prajeme krasne ranko 🙂

dada27
26. jún 2009

Dobré ránko všetkým,katka začala v noci s teplotami,tak s me sa veľmi nevyspali,ráno zase mala 38,5 tak neviem,či to je zo zubov,či z čoho 😒
a danielke som pred chvíĺou zbalila hraćky,že ich idem akoźe vyhodiť do bedne,lebo si ich nechce upratať 🙂

dada27
26. jún 2009

dúfam,že to zaberie 🙂

ivana82
26. jún 2009

Dadka, kolko zubkov ma Katka, nasmu sa teraz derie naraz piaty a siesty zubok, co je dost skoro sa mi zda, no tak tiez sa velmi nevyspime, ale jedine pozitivum je, ze nemame teploty...na Danielku snad zaberie tento pedagogicky tah, drzim palce 🙂

dada27
26. jún 2009

Katka má len dva spodné 🙂

yaotzin84
26. jún 2009

Dadi tak dufam, ze to zaberie.....to upratovanie

dada27
26. jún 2009

Aj ja 😀
Tonko bude šelma zubatá 😀

ivana82
26. jún 2009

Dadi, uz teraz je ako upirik, lebo ma dolne jednotky a horne dvojky a az teraz mu idu horne jednotky, tkaze smejka sa naozaj ako upirik 😀 😀 😀 😀

yaotzin84
26. jún 2009

No sak co ved to je zlate.....taky strbavy usmev je najkrajsi rano, vtedy su nase deti asi najzlatsie, teda aspon ta nasa

yaotzin84
26. jún 2009

kde ste vsetkyyyyyyyyy....asi vonku na hlavnej je nejaka akcia

tinika
26. jún 2009

ahojte kočky,
yao ako sa ma mala? ešte je v nemocnici?

yaotzin84
27. jún 2009

Nie uz sme doma, bola tam len chvilku, ako sa mate_? My sa dnes chystame kupkat na solivar a zajtra ideme na Spisske slavnosti mame listky
Drobeck uz ste doma z dovolenky? ako bolo?

ewelyne
27. jún 2009

ahojte baby, chcela by som sa opytat, moja sestra je s malym na navsteve u tety od vcera a nevie kam s malym ist - mam na mysli, nejake pekne detske ihriska, herne , centra, al. nieco pre deti v okoli, nie vsak velmi daleko. Prosim, poradte, kde mate na sidliskach aspon pekne ihrisko. Vdaka a pekny dník 🙂

drobcek2007
27. jún 2009

yaotzin84 co bolo malej?????? ☹ 😕 😕 😕
dnes rano o 4tej sme dosli 😉

ewelyne
27. jún 2009

Baby prosím, nikto nič?

ivana82
27. jún 2009

Ewelyn, nech skusi kupalisko s detskym ihriskom na Solivare - Plaza beach...prepac, ze az teraz, ale necitala som to skor...

ivana82
27. jún 2009

este pre adrianu - vsetko najlepsie k vcerajsim meninam...prepac, ze az teraz, ale vzdy ked som tu zabludila, tak mi to vyfucalo z hlavy ... tonko posiela pusinky na licko 😀 😀 😀

yaotzin84
27. jún 2009

Ewelyne aj v meste pri frantiskanoch je krasne ihrisko pre deti, ale inac uz nevie velmi o nicom blizsom.
Drobcek stale je to o tom nepeknom fucani doslova av utorok ideme este ockovat ta to bude placu.
Ta znas nemoze ist vsetko podla planu, hlavne ze ste vydovolenkovani.
Zavolam ti pootm ohladom siat aj pre malu a plienociek

tinika
28. jún 2009

Este na sidl. II na Bajkalskej pri techn,. službach je detske ihrisko

ivana82
29. jún 2009

Prajeme Vam mamickam, oteckom a detickam konecne krasne slnecne ranko 🙂

yaotzin84
29. jún 2009

Ahojte aj my sa pripajame k Ivke, zelame krasny slnecny a teply den.

ivana82
29. jún 2009

Danka, mozem sa opytat tie bodynka s napismi ze lubim mamimku a ocinka su s dlhym ci kratkym ruzkavom? Poradte mi nejaky darcek pre mojho velkeho Tona, zajtra mame vyrocie...a ja nemam inspiraciu...to sa mi dlhop nestalo...asi som uz dlho doma...🙂

yaotzin84
29. jún 2009

Ivka tie bodynka su s dlhym rukavikom takze skor na jesen alebo na trosku chladnejsie dni v lete.
No ja som mojmu manzelovi dala robit postupne od salky az po podlozku pod mys veci s nasimi foto alebo s foto nasej malej a pootm som mu objednaval tricka s veselymi napismi. To sa cekom ujalo ale naposledy dostal telku

yaotzin84
29. jún 2009

Ahojte aky ste dnes maly den

ivana82
30. jún 2009

Tak aj dnes ako aj po ine dni prajeme krasne ranko, asi nebude az tak pekne ako vcera ci v nedelu, no aj tak je potrebne to vyuzit... 🙂 tak sup sup vonku...
Dani potrebovala by som dva kusy z lubim mamku a dva kusy z lubim ocka, take napisy ako lubim babku a dedka, prip. starych rodicov nemas? Neponahla to...Dakujem...

adrianamickova
30. jún 2009

ahoj pisateťky ako?
boli ste niektorá na farfeste v nedelu?bolo pekne,mi sme si to užili,atrakcie pre deti,hudba otlaky na nohe a nové
sandále 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre