Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Prešovčanky II

Baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎
nitka
13. máj 2008
halo halo kde ste kto?
zuzla2
13. máj 2008
cavce...ste tu vcera este popisali 😃
gabi,takze 440??super cena..tak sa tesim,ked tam pojdem kupovat..uz som malej vyhliadla aj cizmicky 😃
nitka len mala mi vstane, sa naje..a ideme do het..bo tu sa neda existovat..vrtaju do stien,ta to katastrofa.aj sa cudujem,ze mala zaspala...
ale od rana nespala..lebo sme bol na krv a pri dr...tak vsetko je ok..nenadarmo som jej v nedelu a vcera davala cucoriedkovu vyzivu 😃 a,ze vraj jej ide aj stolicka prava..ta ja osalejem..zeby to vsetky isli zaradom??? =-)
nitka
13. máj 2008
ta ideme von?ci co ci jak ci co?
zuzla2
13. máj 2008
sak som ti pisala,ze sa musi mala najprv zobudit a najest..a az tak...
nitka
13. máj 2008
oki oki nekric co obliekas malej?
nitka
13. máj 2008
a kde pojdzeme?
zuzla2
13. máj 2008
neznam a este raz neznam 😃 asi do mesta...bo tu nit dze sednuc..
nitka
13. máj 2008
a coobliekas malej?zuzli idem odnest staremu jest keby daco ta mi volaj oki?
zuzla2
13. máj 2008
sak to,ze neznam col...ci suknu alebo nohavice...a ja idem v kratkyx nohaviicax..naj ludze na mne kukaju..ale ta sa neroztopim...
mne uz mala vstala..sak to bolo jasne..idem jej dat varit jest a potom sa zacneme xystat..
nitka
13. máj 2008
oki ja dovtedy snad pridem
nitka
13. máj 2008
no ja uz tu ta daj znac o kolkej na krizovatke,obliekam malej nohavice dlhe triko a klobuk a berenm so sebou mikc a ciapku keby nahodou
zuzla2
13. máj 2008
ked pojdeme,ta ti napisem..akurat som este len malej dovarila jedlo...
zuzla2
13. máj 2008
co myslis,kelo capkox mam zobrac malej??? 😃
nitka
13. máj 2008
zuzla ta zimusnu i s rukavicami 😃 potom dajaku tensiu na viazanie potom satku totu co vcera aj totu hackovanu aj tu bekovku s tou macickou a nemam ti este ja dajaku pozicat? 😃 😃
zuzla2
13. máj 2008
ne..este najdem dajake doma 😃 ja len,ze ked mi bude zas zhadzovat,ta ma urve...
nitka
13. máj 2008
ta to ver tomu ze bude bo to maly dablik,ale podarena bola normalne mala z nas srandu a este sa ti aj do ksichtu skeri 😃
zuzla co povies na 4 izb byt za 8 000 mesacne?su porobene stierky a plastove okna je to na svaboch-stary sa chce stahovat...
zuzla2
13. máj 2008
dobra cena podla mna...
za 10-15minut ideme..
nitka
13. máj 2008
oki tak na krizovatke
capricieuxautor
13. máj 2008
ahojte, ako bolo v meste? 😉
zuzla2
13. máj 2008
caf capri...
dobre..len som unavena,ze nevidim dobre na obrazovku...a sme sa dnes s nitkou zhodli,ze nemozeme xodit do mesta, bo furt popustame kopu penazi :-S |-| :-N
nitka
13. máj 2008
😃 😃 😃
capri zajtra ceme ist na solivar,pojdes?
nitka
13. máj 2008
ja idem dat poprat biele skusim tam hodit tu mikcu zuzli a uvidime co to zrobi sa na.erem a ju rucim do bedni 😃
me dajak na spanie berie,mala nedavno vstala ta neznam kedy chce ist spat...zuzli m kupil zmrzku? 😃
zuzla2
13. máj 2008
jasna vec,ze kupil..dve jak som mu nakazala.. 😉
capricieuxautor
13. máj 2008
a kedy planujete? 😉
capricieuxautor
13. máj 2008
dame si kafco na solivar plaza beach 😃 😃 😃
zuzla2
13. máj 2008
capri ne..bo sme sa dohodli,ze dame pivo 😃 😃 😃
este neznam,kedy pojdeme,bo mi muz dnes zahlasil,ze mu volali, ze nam zajtra pridu namontovat zaluzie...
capricieuxautor
13. máj 2008
odkial ste kupili zaluzie zuzla?
capricieuxautor
13. máj 2008
ok ta pivco 😉
nitka
13. máj 2008
capri mi chodime s mojim starym na ihrisko stale ale akoze to ihrisko 10 Sk na hodinu ta pekne sa zachovali a ten bazen je prilis mini pre tak velikanske sidlisko takze ziadna vyhra s tym nie je...bude to vyzerat ako na kupku na trojke hlava na hlave 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli