Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

janulqa07
25. mar 2010

baby kam chodite s detmi k lekarom? potrebujem detskeho lekara a ocneho

olienka12
25. mar 2010

janulqa07 my mame p.dr. na Sekcove asi daleko pre Vas co? ale je super Dr.Mrouhauova dufam,ze som jej zasa neskomolila meno. Tina inak v piatok by sme sa mozno pridali po obede ked nebude prsat

janulqa07
25. mar 2010

hmm no nielen daleko ale nic tu nepoznam 😖 tak kuknem tu lekarku, dakujem

jaj trochu vam zavidim, date deticky do kocikov a mozete si uzivat slniecko, prechadzku... ja som rada ze este stiham chytat maleho 😒

tinika
25. mar 2010

janula neboj aj na nas dojde 🙂)

leni no ked nebude prsat 🙂) takze sme zvladli dnes dvakrat vonku byt tak ked bude pekne mozme ist aj zajtra. rano budem asi okna umyvat a upratovat

zade
26. mar 2010

Dr. Jurigova na zeleznicnej ul. 🙂

janulqa07
26. mar 2010

tinika ja dovtedy budem kocikovat aj nahanat 😖 ale deti su prijemna starost

zade dakujem ale to mam trosku viac od ruky 😒

jarimka
26. mar 2010

j tiež chodim k dr. Jurigovej

janulqa07
26. mar 2010

a aka je??

tinika
26. mar 2010

janulka pravdu mas 🙂 a ja chodim k dr. smolkovej do centrumu a tiez som spokojna

tinika
26. mar 2010

kocky a ide sa poobede vonku? a kedy bo mam rozbity byt, som sa dala do upratovania a este mastne vlasy hihi takze musim dačo so sebou urobit tak aby som stihala

janulqa07
26. mar 2010

tinika a doktorka je aka?

tinika
26. mar 2010

janulka ved vravim ze som spokojna 🙂 či mas na mysli niečo ine?

janulqa07
26. mar 2010

no ci je mlada, stara.... aky ma vztah k detom a tak
ja som mala jednu staru, zakomplexovanu doktorku, co sa spravala akoby som uz vychovala najmenej 4deti a po kazdom vrieskala ze akoto ze nevie co robit s dietatom ked mu napr nieco je a odchadzala som od nej s hrbou receptov

olienka12
26. mar 2010

janulqa ku komu chodite? nasa je uplne super,vsetko vysvetli prezrie maleho od hlavy po paty, ide na vsetko so zdravym rozumom a pokial mam info od ludi co k nej chodia nedava zbytocne antibiotika skor poradi co robit bez nich taktiez po telefone je velmi mila a nema problem aj na dialku navigovat 😉

tinika
26. mar 2010

no je taka mladsia je to nevesta povodnej smolkovej a je strašne zlata, vzdy si najde čas sa s kazdym drobcom aj porozpravat, vsetko vysvetli čo treba

tinika
26. mar 2010

janula tak take doktorky "milujem" hned by som odisla

janulqa07
26. mar 2010

no my sme v po kratko, zatial mame doktorku v nasom starom meste, ale je to sto km a je cas najst tu nejaku,
tu staru som hned vymenila, niektore kamosky mi rozpravali ako mohli zavolat doktorke a ona im poradila, po porode prisla sestricka pozriet deti , ja som to nepoznala a kedze potrebujem doktorku pre tri deti tak uz nech stoji za to nie 😎

tinika
26. mar 2010

no ja som sice tiez musela ist po porode k detskej s malym neprisla sestrička ale od vtedy som len spokojna

jarimka
26. mar 2010

janulqa tak jurigova navštevuje detičky domov je strašne zlate so všetkým pomože a vyhoda je že byva v rod dome a ked potrebuješ neiečo aj mimo ordinač. hodin tak nemusiš ist na pohotovosť ale ideš k nej a robí aj stretka mamičiek v máji v prirode aj detičkami fakt je super ja som začala chodit k smolkovej a nebola som spokojná len s toho dôvodu že na poradni sme do ambulancie chodil naraz 4 mamičky to sa mi nepáčilo a osobne mojmu malému sa nevenovala ale nemôžem povedal žeby k nemu nebola milá ale jurigová sa mu venuje o 100% lepšie

janulqa07
26. mar 2010

tak som bola kuknut kde robi a nemam to az tak daleko a aj tak ked tam budem musiet ist s detmi tak tazko sama 😒

tinika
27. mar 2010

jarimka no ja čo tam k nej chodim tak sa venuje kazdemu drobcovi tak neviem ... ja som spokojna a čo ja viem aj led som bola dieta, aj teraz k svojim lekarom, vzdy okrem zubara chodime aspon traja pacienti takze ta tvoja je asi vynimka ze berie len po jednom. a ked si zoberiem ze kym oblecies babo ta tie mamicky čakaju dlhsie a my sa aspon pripravime medzitym a ide to rychlejsie podla mna. ale kazdy je spokojny s niečim inym

jarimka
27. mar 2010

tinka ako mne sa nepačilo to že ked som bola posledna tak dietatko vyzlečene dlho čakalo ale neodhováram od smolkovej ja som len napísala svoju skusenost s nou

tinika
27. mar 2010

ved ja sa tiez nehadam, a zase ma tam az podla mna prilis teplo takze si myslim ze sa nenachladia a ked tak ho prikryvam plienkou ale fajn hlavne ze si spokojna so svojou doktorkou 🙂

tinika
27. mar 2010

a kde ta tvoja ma ordinaciu v dome?

jarimka
28. mar 2010

hej v dome na železničiarskej a ma tam hned aj detsku zabnu a dentalnu ambulanciu takže super všetko po kope 🙂
a kedy dame stretko hmm???

jarimka
31. mar 2010

nikoho nikde tak kde ste maminky ???

janulqa07
31. mar 2010

ahojky nejako sa to tu seklo koli mne a lekarom 😲

jarimka
31. mar 2010

no neviem ale v našj teme nikoho nikde a co už si poriešila doktora?

janulqa07
31. mar 2010

jaaaj rada by som len sa tam nemozem dostat maly mi strajkuje tak sa doobeda nikam nedostaneme 😒
a vy ako?

jarimka
31. mar 2010

a celkom to ujde trapime sa už týždeň so zúbkami radko vôbec nechcel papat tak som ho len kojila ale už sa to lepší ale zubky nie a nie sa prerezat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre