Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

jarimka
7. apr 2010

no tak to je asi v takom období tak to ti verím ved už asi nevládzeš za ním behat tak to je veru stres

janulqa07
7. apr 2010

a ked bol maly som si myslela kolko prace s nim mam, ale to bude tak stale cim bude starsi tym viac budem spominat

na presove sa mi nepaci, ze tu ani nie kam ist s detmi

olienka12
7. apr 2010

kuk kocky skocim vam do debaty 😉
janulqa vacsi vyber tehu podprseniek maju v aladinovi ale nie na trojici ale na tej ulici ked prejdes popod branku smerom k vezi obchodik je medzi kvetinarstvom a cristaluxom 😉 v podstate je to to iste,ale maju viac vzorov a ochotnejsiu predavacku 😝

olienka12
7. apr 2010

janulqa akoto,ze nie je kam ist s detmi? ved su ihriska, ekopark, cyklistak, na cemiate naucny chodnik v lesiku, rozne materske centra a kluby... len treba fantaziu 🙂
inak bude ti niekto pomahat aspon zo zaciatku? mat male sidlo a dvojky k tomu fuuuuuhaaa 😀

janulqa07
7. apr 2010

olienka diky, pokusim sa to najst, neviete ci tam maju aj tehu pas?

olienka12
7. apr 2010

hmm tehupas asi ee ten som kupovala v ke v HM a potom v obchodiku v aque ale ten uz asi zrusili.
No na stanici ako je Diego zo zadu OZKN je na poschodi novy obchodik www.best4baby.sk mozno by ti vedeli oni objednat,alebo www.bess.sk 🙂

janulqa07
7. apr 2010

nechcem objednavat , radsej vyskusam, predsa len dvojicky tak aj brusko mam vacsie, ale asi mi neostava nic ine len to vsetko obehnut 😒

olienka12
7. apr 2010

janulka ja som taka vacsia baba a ked som dostala pas Lko bolo mi velke az posledny mesiac som ho vyuzila naplno 🙂

jarimka
7. apr 2010

no tam v aladine je super ale pisala som ti o tom na hlavnej lebo som si myyslela že ten nenajdeš inak janka ja by som ti mohla dat tehu pas keby si si vyskušala lebo ja som si kupila ale vobec som ho nevyužívala ked chceš mam taky ružový

janulqa07
7. apr 2010

jarimka mne je jedno aky bude, pri prvom tehu som nemala, ale teraz sa mi zda tazke brucho, chcela som kupit pouzivany ale neviem odhadnut velkost, preto chcem najprv niekde v obchode vyskusat, aky mas?

jarimka
7. apr 2010

ale ja mam taký latkový co sa dava ma tričko neviem či ti to podrží bruško počkaj poslem ti link ak najdem

jarimka
7. apr 2010

s napisom tu bývam ja

janulqa07
7. apr 2010

jaaj no na ten som sa lakomila aj ja ale neviem ci by mi pomohol, hladam skor nieco na suchy zips

jarimka
7. apr 2010

no tak to je na trojici obchod mamina tam maju taký na suchý zips ale možem ti dat aj ten moj ked chceš lebo ja ho nechcem a nepotrebujem vieš

jarimka
7. apr 2010

a číslo je L-XL tak to by ti mal byd dobrý

jarimka
7. apr 2010

ono to trošku drží bruško ale nie velmi

janulqa07
7. apr 2010

ved uvidime, ked budem v predajni a budu mat aspon vyskusam aku velkost a aky tip by bol naj , potom ked dame stretko tak sa dohodneme 😉

olienka12
7. apr 2010

janulqa este ma napadlo taky ten pas aky si davala obrazok v KE v maderne maju na 100percent a skus na trojici je obchodik mamina alebo tak nejako sa vola je to v tych miestach ako csob ide sa do dvora,tam by to mohli mat 😉

tinika
8. apr 2010

neviem či este je ale v aque na posch. kde je internet maju aj detske oblečko a mali aj tehu pasy

olienka12
8. apr 2010

tini ta baba rusila predajnu tusim je len na mimibazari

jarimka
8. apr 2010

baby ta predajna tam uz neni

janulqa07
8. apr 2010

ahojte baby, vyzera to ze by som musela ist s mapou do mesta 😀 pojdem to dnes okuknut, dufam ze uz sa dostanem do mesta, lebo maly mi vcera strajkoval 😠
asi na mna dolahla jarna unava ale nic sa mi nechce 😒

jarimka
8. apr 2010

no jani požičam ti navigačku 🙂 ??? nie nemala by si zabludit no mozno je nieco vo vzduchu aj môj malí je zlí no dnes si urobime výletik ideme do KE lebo kamoška tu s konika ale s inej temy do ktorej prispivem tak ma ročného synčeka a ma vecičky po nom take ktore nemal ani na sebe co jej manžel nosí s anglicka tak mam ist ku nej ich omrknut ci nechcem

janulqa07
8. apr 2010

tak to je super, idete ho paradit, 🙂 ja som si pripravila maleho veci ze sa ich zbavim, ale nakoniec budu dvojicky a zrazu je ich malo 😒
no ja som teraz ako mechom ovalena, nedokazem sa ani na nic sustredit, vcera som varila na trikrat a nic mi nevyslo tak som sa na to vykaslala
nas maly je zly lebo sme cele sviatky boli u starych rodicov a oni ho poriadne rozmaznali a teraz to skusa na nas doma, potrebuje este tak jeden dva dni aby pochopil ze doma je prisny rezim 😎

jarimka
8. apr 2010

tak to ano u rodiny každy na ruky a potom my doma peklo lebo ich musíme ukludnit

janulqa07
8. apr 2010

nasi vzdy hovoria ze oni su na rozmaznavanie, ked tam ideme na vikend tak sa to este da, ale teraz 5dni a to je uz na neho vela, aj na mna , vcera som uz vecer nevydrzala a vybuchla

jarimka
8. apr 2010

ani sa ti nečudujem je to na teba vela v cudzom meste s dietatom a s bruškom a tomu ešte jarná unava asi by som nebola ina

olienka12
8. apr 2010

no nas ma sice len 3 a pol mesiaca ale viem o com hovoris 🙂)) bol u nasich 5 hodin a na druhy den len na rukach chcel byt 🙂))
este janulqa v meste ako je lifeline a ten podchod volaju to kramiky je obchodik s detskymi vecami maju dobre ceny veci su polske 🙂 ja sa tam chystam v tyzdni kupit nejaku tenucku ciapku,lebo nas maco je stale spoteny. a tinika by ti poradila este tu zelenu budovu vedla kauflandu,tam maju tiez detske veci 🙂)

janulqa07
8. apr 2010

stve ma ze som zavisla na priatelovi, musim cakat pokial pride z prace aby som mohla niekde ist, s malym sa bojim ist viac ako par metrov od panelaku, no na nervy to je a este tu nemam nikoho na stretko a ani rodinu na pomoc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre