Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

olienka12
11. júl 2010

mna sa nepytaj 😀 ale asi preto aby ju nezrusili adminky,kedze tu uz presovskych tem bolo vela a katka chcela zastresit vsetky aby sme nechodili do milion tem,ale len do jednej

katka22r
11. júl 2010

@andrea48792 noo aby nas nikto nemohol citat 😉

olienka12
12. júl 2010

@katka22r ved davas kazdemu pristup 😀 😀 😀

katka22r
13. júl 2010

skoro kazdemu..asi pred 2 tyzdnamy som polku vymazala

jarimka
13. júl 2010

ahojte baby ja som tu už stráááááášne dlho nebola ale akosi to nestíham pri mojom hncútovi ktorý už bude mat o mesiac rok 🙂 tak mame sa celkom fajn malému idu zúbky už ma 6 prekonal pred týždňom šiestu chorobu tak to sme celé noci nespali neviem či viete o tejto chorobe ale priebeh je pre mamičku aj dietako vyčerpávajúci .dočítat vás už nemám šancu ale pozerám že detičky rastú a robia pokroky 🙂

murinka
19. júl 2010

daju sa kupit v tescu plienocky do vody?pripadne kde by som ich kupila?

drobcek2007
19. júl 2010

@murinka
@murinka v DM drogerii kupis urcite

katka22r
20. júl 2010

@murinka aj v zdrav.potrebach pokial nechces vela predavaju na kusy

murinka
20. júl 2010

a v tescu musim brat cele balenie? 😅kolko je tam kusov? 😕

olienka12
20. júl 2010

@murinka neviem ako tesco,ale v dmku ich maju stoja cca 8e neviem presne a je tam 12 alebo 14ks cca

anibas
20. júl 2010

čaute - máme dve témy ???? súkromnú a verejnú ? či čo ? 😅 😨

katka22r
20. júl 2010

anibas hej

marcelecka
21. júl 2010

Dievčatá Prešovčanky,ešte som neišla s kočíkom v MHD,tak mi prosím poraďte aký lístok kúpiť?Potrebujem sa dostať zo stanice na Sekčov ku poliklinike.Ďakujem

katka22r
21. júl 2010

@marcelecka na kocik nepotrebujes ziadny pokial je v nom dieta a pre teba staci 40 centovy

marcelecka
21. júl 2010

@katka22r ďakujem krásne 🙂 🙂

katka22r
21. júl 2010

neni zac

blsicka
22. júl 2010

ahojte. Chcem sa opytat, ake vysetrenia vam robili v nemocnici / monoblok / od 36 tyzdna. Ja som bola minuly vikend, / tak sme sa dohodli s porodnikom / asistentky mi urobili CTG, potom zavolali lekaraa a ten ma vysetril na koze 🙂 Tehu knizku ani necital, to som tam bola 1.krat... nerobil zatial ani SONO, Takze som sa nic nedozvedela ake je baby velke,atd. Lebo doteraz na vs. ULTR.bolo otocene opacne, KP, a doktori mi hovorili ze asi cisarsky, lebo sa neotaca, pretoze mam menej plod vody. Teraz som v 37 tyzdni a neviem nic..... ako casto sa robia napriklad tie CTG a Sona ?? diik

katka22r
22. júl 2010

ctg sa robi kazdy tyzden a mne napr sono robili v 38tt a tk az pri prijme do porodnice a zo spodu ma nevysetrovali vobec...mas svojho porodnika?

olienka12
22. júl 2010

@blsicka zalezi od doktora,ctg sa robi kazdy tyzden,ked uz si v termine tak 2x do tyzdna pokial je babo KP upozorni ho. Moj dr.vedel vsetko dopredu som mu povedala a robil mi sono za kazdym razom...

daniela1902
22. júl 2010

Tinika no zdravim mamicka, jak sa mame? Teda ako sa mate vsetky presovcanky na konikovy som nebola ani nepamatam. Ked ja uz Kosicanka skor jak Presovcanka

zade
25. júl 2010

Ahojte, pripadavam sa po dlhsej odmlke. Opat ako tehotka 🙂 🙂 🙂

dasim
28. júl 2010

Ahojte, tiez sa pridavam k vam po dllllhej dobe🙂

janulqa07
28. júl 2010

Prajem pekny neskory vecer....
dllllllho som tu nebola, uz som sa len posledne dva mesiace dogulavala, ale stalo to zato ...........
Tomáško 3620g a Deniska 2610g

olienka12
28. júl 2010

@janulqa07 jeeej gratulujem,som rada,ze vam vsetko dobre dopadlo 🙂 rodila si normalne ci sekcia? ako to zvladas troch drobcov?

zanna28
29. júl 2010

@janulqa07 blahoželám, prajem hlavne veeeeeľa zdravia a trpezlivosti 😉

janulqa07
29. júl 2010

Dakujeme 🙂
akutna sekcia 😒 porod nepostupoval takze som po druhej sekcii............ som zatial uplne znicena ale snad sa to upravy casom, musime si zvyknut

juliap
29. júl 2010

@janulqa07 tak gratulujeme, uz som pozerala, ze nejako dlho si nepisala, tak ale som si aj myslela, ze si uz v nemocke, tak sa drzte, vela mliecka, spokojne deticky, no a potom uz sa mozno aj stretneme niekde na spacirke ... 😉

janulqa07
29. júl 2010
janulqa07
30. júl 2010

Nemate niektora na predaj detsku digitalnu vahu, ohrievac flias a elektricku odsavacku mlieka?

juliap
31. júl 2010

@janulqa07 a ty nemas pristup do sukromnej temy? tam su aj holky so starsimi detickami, co by mozno mali ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre