Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

daniela1902
19. okt 2010

@dalle no sleduj ci ti nepribudnu aj bolesti alebo ci ti az prilis casto netvrdne brusko, to by som naozaj uz isla radsej k doktorovi

dalle
19. okt 2010

@daniela1902 dnes som akurat bola..neotvaram sa..a nemam robit stresy :D :D

daniela1902
19. okt 2010

@dalle to je super aspon mas predsa len istotu

juliap
19. okt 2010

@andrea487 od 21 do 24 bude v ekocentre pod kalvariou vystava vtakov a plazov, malo by tam byt az 100 roznych papuchov, je tam aj pekna zahrada, neviem, ci si tam uz bola s deturencami ... my sa chystame

tina_
20. okt 2010

@andrea487 ,
ahoj,
centrum funguje už dlhšie, my s malou tam chodíme už cca 1,5 roka. Je to na Sekčove, v budove Centra voľného času (foto), otvorené je utorok-streda-štvrtok od 9,30-12,30, v stredy poobede býva predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou a cvičenie pre tehotné mamky.
Dá sa prísť len tak do herne, okrem herne sú takmer vždy aj nejaké aktivity popri, do ktorých sa môžete/nemusíte zapojiť...
Čo sa týka propagácie, je to škoda, lebo mesto sa o to (na rozdiel od iných miest ako PP, BA, KE, BB...) nestará, i keď už by mal byť čoskoro program aj na stránkach mesta (aspoň to), a ako občianske združenie na to asi veľké prachy nemá, aby dalo na nejakú veľkú reklamu, kedže to funguje skôr na nekomerčnej báze spôsobom "mamy pre mamy", 99% vecí sa robí dobrovoľnícky...
Ale organizovali sme na jar veľkú akciu Míľu pre mamu, bude opäť aj tento rok.
Program je vždy zavesný na webe aj na Facebooku (www.facebook.com/emerka.presov)

bmmz
20. okt 2010

viem ze okrem emerky na sekcove vraj funguje materske centrum na svaboch a aj u salezianov na bottovej v meste

andrea12737
21. okt 2010

@zanna28 ahoj, menila som dr. Odisla som od Frankovskeho a presla k Pallovi. Uvidime ako u neho pochodim. Je sympatak,len na moj vkus straaasne vela keca 😝 😅

olienka12
21. okt 2010

@andrea12737 na moj vkus ma nemiestny humor...

andrea12737
21. okt 2010

@olienka12 no mozno ho ma, len ja som ten jeho humor nejako nepostrehla, teda neviem ci vobec ´vtipkoval´ 😅 lebo teda nebolo sa na com zasmiat 😝 mne sa jedna o odbornika, nanho som si po tu na konikovi nejakych referenciach urobila nazor ze mohol by ´stat za to´ 😒 preto som si prave jeho vybrala.. jeho zvlastne reci okolo ma vobec nezaujimaju. Dolezite bolo ze ked som sa ho na nieco opytala bol mi ochotny vsetko dopodrobna opisat, vysvetlit.

ewkaewka
21. okt 2010

ahojte, ja tiez chodim k dr. pallovi na prvykrat mi pripadal trochu divny, ale je v pohode, velmi dobre vie poradit, vsetko pekne vysvetli.a ten jeho humor...no...kazdy je nejaky 😅 😀 ale po predchádzajúcich skúsenostiach s exgyn. som rada ze chodim k nemu.

olienka12
21. okt 2010

@ewkaewka kam si chodila predtym?

ewkaewka
21. okt 2010

k ochtinskej 🙄 🙄 🙄 😠

ewkaewka
21. okt 2010

@olienka12 k ochtinskej 🙄 🙄 🙄 😠

olienka12
21. okt 2010

@ewkaewka no ze som si netipla 🙂)) ona este ma nejake pacientky ved vsetky od nej utekaju mimochodom ja tiez 😀 😀

ewkaewka
21. okt 2010

@olienka12 no to netusim, zdaleka obchádzam jej ambulanciu 😀 ona je katastrofa v priamom penose, mali by ju zrusit 🙄 ešte som nepočula pol slova na ňu dobré.arogantná, protivná, žiaden odborník. ak je všetko v poriadku, tak je ako tak,a le ak vyskočí nejaký problém, samozrejme je na vine pacientka, a ešte si to aj zlízne, nedajbože si otvoriť ústa. 😖 😠
Palla môžem chváliť do nebies 😉

tinika
21. okt 2010

aj ja od nej utiekla, mna zabila hned prvykrat, ked som mala asi 21 ta som sla prvykrat reku uz na čase a ona ze načo ste prisli???? no ta ako ona nevie ze sa ma chodit od 18tich pravidelne?? a potom ten pristup a ked zmenila sestričku tak uz vobec som nemala zaujem tam chodit

olienka12
21. okt 2010

od prvej menstruacie by sa malo

juliap
21. okt 2010

joj babulky, ochtinska, moja zlata, vdaka nej mam svoj pokladik uz na svete ... 😀 ... bo moja dr mala dovcu a som mala brat este 3 mesiace hormony, a ona ju zastupovala , ale mi ich odmietla predpisat, aj ked som to mala uvedene v karte, ze ma musi dokladne prezriet, tak, ze mam cakat az na mna pride rad. samozrejme som cakat nemohla, vysrala som sa na hormony, bo moja bola prec 3t a fuk a uz bolo ... 😀 😀 😀

ewkaewka
21. okt 2010

@tinika presne tak, sestričky tiež robia veľa a o tých dvoch čo som pri nej zažila tiež pomlčím 🙄 u palla sú strašne zlaté, úplne iný prístup.ja by som sa na tvojom mieste otočila na päte a išla by som preč keby mi toto povedala 😠 tu vidno charakter človeka.

@juliap aj tak sa da 😀 ale ochtinsku by som " moja zlata" nenazývala.
to bolo pri ktorom baby? pozerám že máš 3, pri poslednom? 😕 😅 😀

tinika
21. okt 2010

@ewkaewka ja ale taka bola vystrasena ta som bola rada ze to mam az sebou, potom som tam bola asi dvakrat kvoli mocovym cestam a ona to hodila ze na urologa ta sa ohadzovali obaja, tak som si zobrala kartu a hajde k lekarovi a mam skusenosti aj zo zubarom a zubarkov a su chlapi lepsi podla mna

juliap
21. okt 2010

@ewkaewka hej pri poslednom, vsak ja ironicky, ze moja zlata

ewkaewka
21. okt 2010

@tinika no jasne typicka ochtinska, ona keby mala nieco riesit tak radsej to hodi ne niekoho druheho. ja som najprv chcela len k zene ist, by som sa prepadla od hanby v 16tich keby som isla k chlapovi, ale po tych problemoch co mi ta zenska narobila mi to uz bolo jedno, a veru dobre som urobila, mala som to uz davno urobit. 😨
@juliap no myslela som si ze ironicky 😅 😀 ale dieta je dar, tak pre toto by som sa na nu "nehnevala"

juliap
21. okt 2010

@ewkaewka a ty ako, snazilkujete? tak drzim palceky, nech cim skor budu // na teste ...

ewkaewka
21. okt 2010

@juliap ano ano snazilkujeme uz rok 😒 len to je trochen komplikovane. a dakujem snad sa dockam este toho roku tych dvoch ciarok

juliap
21. okt 2010

@ewkaewka mozno na vianoce, ako pekny darcek to bude, vytuzeny pod stromcekom 😉

ewkaewka
21. okt 2010

@juliap no tak to by ma potešilo. buduci tyzden mam mat MS, ak vydrzim do stvrtka a mrcha nepride urobim si test.aj ked uz moj manzel je zufaly ze robim najvacsi obrat v lekarni na testy 😅 ale 2 mesiace som tam uz ani nepachla, tak mozno teraz budem mat dovod. No , nechajme sa prekvapkat 😉

juliap
21. okt 2010

@ewkaewka tak budem drzat prsteky, nech je to tam, silno 😉

ewkaewka
21. okt 2010

@juliap ďakujem veľmi pekne 😉

vytrvalec
22. okt 2010

Ahojte Prešovčanky, zoberiete ma do " partie ". 🙂 ?
Rád by som pomenil nálepky Animal Kingdom.
Jano

juliap
22. okt 2010

@vytrvalec ahoj, povacsine maju mamicky v tejto teme male deturence, co ja viem, tak ziadna nezbiera tie nalepky, ale skus napisat IP na mony_ke s nou som menila nalepky, je z PO tiez zo sidliska III.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre