• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
mamicky neviete o obchode kde možno kupit v presove takéto sanky,v resp.od tej firmy?? :slight_smile:
4. dec 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea487 skus ci nebudu mat v best4baby obchode, v byvalom OZKN ... inac maju vsade klasicke sanky a boby take tiez, ale bez rucky ...
5. dec 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Tak sme boli vcera na tych Troch tucniakoch, super to bolo..velmi mile a pekne predstavenie, malicka bola nadsena, v pohodke vydrzala, velmi sa jej pacilo...na konci bol aj mikulasko, takze pekne nam to vyslo :slight_smile: Inak odporucam to predstavenie, fakt pekne :slight_smile:
6. dec 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkapo tak sa tesim... dakujem za tip, mozno niekedy na jar pojdeme uz aj my. :slight_smile:
7. dec 2010 o 02:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: prepacte ze vyrusujem ale chcela by som sa vas opytat ci neviete v presove o nejakom bazari kde predavaju bicykle?chceme kupit malej pod stromcek ale za prijatelnu cenu...viem ze ceny su prijatelne aj v polsku ale kvoli jednemu bicyklu sa nam tam neoplati ist :sweat_smile: a teda ma tu byt ta odstavka stranky takze ked budete vediet nieco blizsie tak piste mi na facebook-maťa čechova hojsakova:slight_smile:vdaka
7. dec 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, viete mi poradiť, v ktorej prešovskej lekárni dostať ten nový Vigantol?
8. dec 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka821 mali by ho mat vsade
8. dec 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 na sekcove bude az o 2tyzdne..
8. dec 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka821 hore na sekcove sme kupovali
8. dec 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murinka bazar je na slovenskej myslim 20, maju tam vsetko mozne pre deti, v lete tam boli aj bicykle, tak skus, alebo na www.bazos.sk si skus pozriet, ci niekto z PO neponuka bicykel ...
8. dec 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 v maxe? pojdem zajtra kuknut
8. dec 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka821 nie hore neviem ako sa vola ta ulica ako ide 4 na kopci je tam schneider lekaren
8. dec 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tam som este nebola ale v maxe ani naproti bille este nemaju..
9. dec 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahojte chcem sa spytat........som z presova..........robila som upratovanie a mám veľa vecí na vyhodenie........pánske dámske, aj po sebe........neviete mi poradit, kde sa toho dá zbavit tu v presove? nejaka charita........alebo co, dakujem..............nechcem hadzat do kontajnera lebo tí sprostí cigáni to porozťahujú po celom sekčove :confounded:
23. dec 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliakocka myslím, že na bajkalskej beru aj oblečenie, že som videla cedulu, je to na konci sidl. 3 ako je veterina a oproti, Technické služby mesta Prešov, tam kde je aj detske ihrisko
23. dec 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliakocka greckokatolicka charita berie urcite potom tusim este ako je divadlo duchnovicove tak zo zadu je jedna charita
23. dec 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kočky potrebujem poradiť nejakú firmu na rekonštrukčné práce v byte, nemáte skúsenosť alebo známeho???? Vďaka :wink:
2. jan 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dakujem kocky
3. jan 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata neviete znahody odkedy ordinuje rano Olexova?
12. jan 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mamičky z Prešova,môžem sa k Vám pridať ? Som taktiež z PO mám dve krásne dievčatka... :o)
13. jan 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky, mate niektora zaujem o dvojkocik - takmer nepouzivany - je to nas cestovny. Maclaren Twin Techno - je vo vynikajucom stave, s nanoznikmi...

My zijeme v USA, ale v maji cestujeme na slovensko a tento kocik berieme so sebou a planujeme ho nebrat naspat. Nase dvojicky maju 3.5 roka a kocik uz viac menej nepouzivaju a ak tak jogger, Maclaren sme pouzili len na cestovanie, kedze je velmi spratny :slight_smile: Takze ak mate niekto zaujem, napiste mi IP a poslem viac detailov a dohodneme sa na cene - na sk budeme prve dva majove tyzdne...diky..

15. jan 2011 o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daszka1 ahoj, tu skoro nikto nechodi, ak tak skus napisat zvonkohra aby ta pridala do sukromnej temy z presova a nech ti da aj link na temu
15. jan 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siravka skus napisat IP pre janulqa07 , ona je z PO ma dvojicky male a pokial viem, tak zhana kociar sportovy ...
15. jan 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap - diky moc julka! napisem jej :slight_smile:
15. jan 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Predaj kociku patri do bazaru”
15. jan 2011 o 18:25 • cucumix
@juliap si ma obehla som si tiez na nu spomenula .)
15. jan 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jan 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika Aha a preco sem nikto nechodi´, a ako sa mam dostat k tej zvonkohre ? :o)
15. jan 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap @tinika :grinning: pekne od vas :grinning:
17. jan 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky vo velkom sarisi v galegii je super vystava pre decka Bibiana Cirkus, deticky si vsetko mozu vyskusat.
vstupne rodinna vstupenka 2dospeli + 2 deti je 2e
otvorene utorok-piatok od 10-13 a 14-17 v nedelu od 13>30 do 17:30 aj moj drobec rocny sa tam vysalil, no vhodnejsie pre vacsie deti,ktore viac vnimaju...
17. jan 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok