Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

denne73
17. jún 2011

@zade my začiname až od 6.m lebo ju stale iba kojim

denne73
20. jún 2011

dievky kedy ma kalokova poradnu???

jana86
10. aug 2011

baby ktore ste rodili v starej presovskej porodnici,co vsetko si musim zobrat so sebou do nemocnice?myslim pre seba aj pre male?

olienka12
10. aug 2011

@jana86 https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnice-v-presove/ tu je tema porodnice PO je tam vsetko napisane par stran dozadu 🙂

jana86
10. aug 2011

@olienka12 akurat som si to citala,ale dakujem 😉

nikus5
19. aug 2011

baby - Prešovčanky, poraďte, prosím. Vyšli mi v tehu nejaké zlé výsledky so štítnou žľazou a súrne potrebujem ísť na endokrinológiu - kam chodíte vy alebo kde máte info, že je dobrý lekár/ka. Vďaka za všetky rady. 😔

zanna28
19. aug 2011

@nikus5 Dr. Hrabčaková 051/7721868

lucinocka
19. aug 2011

hrabcakova stoji za prd, k nej som chodila par rokov.. take vysetrenie si viem spravit aj sama..v cakarni som cakala aj 5 hodin!!! a zbavila sa ma za minutu a pol !!! v presove neni schopny endokrinolog..

nikus5
19. aug 2011

@lucinocka tak to si ma nepotešila ☹ , stále netuším kam pôjdem

lucinocka
19. aug 2011

@nikus5 do lubochne najlepsie, tam su odbornici 🙂

zanna28
19. aug 2011

@nikus5 skús sa spýtať svojej obv. lekárky, nech ti niekoho odporúča, alebo gynekologičky.

nikus5
19. aug 2011

@zanna28 veď práve, že obvodná má dovolenku a gynekológ tiež 😔

olienka12
20. aug 2011

@nikus5 kludne pockaj na obvodnu cakacie doby u endokrinologov su pol roka ... teda pokial si nezaplatis prednostne...

mandm
20. aug 2011

@nikus5 dr. tomkova na levocskej. ja som s nou spokojna a v ambulancii ma aj sono takze nemusis behat nikam inam 😉 ale cakacia doba je hrozna. Teraz uz objednava az na buduci rok.

nikus5
20. aug 2011

@mandm Dík, aj švagriná mi ju spomínala, len mne to trošku súri,tak snáď sa bude dať dohodnúť 🙂

myer
20. aug 2011

Skús Dr. Oliver Kríž (hore v nemocnici ma ambulanciu) a sestričke povedz, že ti to súri, možno ti dá skorší termín 70 11 724

nikus5
20. aug 2011

@myer dík skúsim - on je vyslovene nemocničný lekár, či má aj svoju ambulanciu?

myer
20. aug 2011

on je internista, ale má svoju endokrinologickú ambulanciu (viem, lebo pracujem v nemocnici), tehotné uprednostňujú, tiež som k nemu chodila...

myer
20. aug 2011

má aj svoje sono

nikus5
20. aug 2011

@myer Ty si zlatá - kde presne ho nájdem /ja sa v tej nemocke veľmi nevyznám - som taká privydatá Prešovčanka 😉

myer
20. aug 2011

opýtaj sa na vrátnici alebo nejakého zdravotníka v areáli nemocnice na interné A-čko (je tam aj biochemický labák) a v tej budove - dole v suteréne sú ambulancie a tam "sedí" aj Dr. Kríž. Ale určite predtým zavolaj, lebo sa objednáva a sestričke povedz, že si tehotná - lebo v gravidite je potrebné riešiť takýto problém urgentne.

nikus5
20. aug 2011

@myer Dík ešte raz, hneď v pondelok ráno volám, snáď to dobre dopadne. Dobrú noc. 🙂

myer
20. aug 2011

OK, tak nech ti naozaj dobre dopadne...veľa šťastia, dobrú nôcku... 😵

mimca20
20. aug 2011

Ahojte baby. Mozno hlupa otazka ale predsa: V MHD sa plati za dieta a kociar?? Som cerstvo pristahovana (cca mesiac), tak sa pytam a nikoho v PO nepoznam. Tak to mame s malym drobcom miestami tazke, hlavne ked je tatino v praci cely den a my dvaja sami ako kol v plote 🙂. Dufam, ze sa to casom zmeni.

zanna28
21. aug 2011

Čaute baby, keď už tu riešite doktorov, neviete mi poradiť dobrú hematologičku v PO?

olienka12
21. aug 2011

@mimca20 nie neplati len ty cely listok platis

olienka12
21. aug 2011

@mimca20 a odkial si? baby su tu z roznych kutov mozno sa najde nejaka na kocikovanie v tvojej blizkosti

mandm
21. aug 2011

@nikus5 da sa zaplatit za prednostne osetrenie 😉

mandm
21. aug 2011

@zanna28 ja chodim k MUDr. Mertenovej. Ambulanciu ma v nemocnici na geriatrickom oddeleni alebo sukromnu amb. v centre hemostazy a trombozy (oproti detskej nemocnici). mam cislo len na tu druhu ambulanciu t.c. 051/749 50 50

zanna28
21. aug 2011

@mandm ďakujem si zlatá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre