• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
@stazina1 sidlisko 3 je nudneeeeeeeeee :D:D:D sekcov je fajn mame tu vsetko je nas tu vela :D:D:D
14. aug 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka12011 mne tam sibe po 2 hodinach ciste mravenisko, kus kludu clovek nema
14. aug 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 no na sidlisku 3 je to detto klud je tak na 2jke a to tak nuda asi :D jedine
15. aug 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stazina1 urcite S II alebo S III. Ja osobne by som na Sekcov nesla, na Svaby ani tolko. Pre mna malo zelene, privela betonu. Dvojka a Trojka su pre rodinu s detmi uplne super.
15. aug 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamicky presovcanky kde kupujete detickam topanocky? chcem malej kupit na prve krociky len nemam velmi casu hladat a chodit po celom meste. chcela by som nejake kvalitne, na cene nezalezi..poradte...dakujem
16. aug 2012 o 13:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievčata. Mám znameho ktorý ruší značk.predajnu cocobello na Florianke tu vPO. My sme si tam super včera nakupili a chystame sa aj dnes.Potrebuje nakupujucich tak vám píšem. Máte záujem . Skoro všetko po 5eur. (Trička, kraťasy, komplety, šatičky na prijimanie, svadby, zimne supravy su po 30. Má ma ešte kontakt. pred 18h či predajnu aj dnes otvori. Píšte ak máte záujem stretneme sa tam. Pište mi do IP ak máte záujem
24. aug 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mal uz niekto svoje dieta v jaslach stvorlistok Presov alebo ci o niekom nepozna zaujimalo bi ma ci ste boli s nimi spokojny alebo nie zaujimaju ma vase nazori vopred vam dakujem za radu
6. sep 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana86 ak ti na cene nezáleží vyskúšaj topánočky pediped.. tie sú na prvé kroky ako stvorené. Alebo superfit, geox, primigi.. ale tie teda pod 40 Eur nekúpiš.. inak v PO je to s detskými topánkami dosť blbé.. teda ak hľadáš kvalitu a pekný dizajn :slight_smile:
6. sep 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek55 ahoj, ja uz som na ne pozerala na nete ale skoda ze ich nepredavaju u nas :unamused: daju sa objednat len cez internet co? a tie pediped myslis na pŕve krociky by boli vhodne originals alebo ake? emka uz sama prejde par krocikov tak preto sa pytam
7. sep 2012 o 07:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana86 ja som začínala s originals.. ale ak ti už malá bude úplne sama chodiť tak potom by som už prešla na pevnejšiu podrážku.. Tie flex som už nekupovala, lebo teraz na jeseň som chcela už vyššiu kotníčkovú topánku a oni majú len také tie nízke.. ale myslím, že pre dievčatká majú lepší výber, majú tam aj také čižmičkové. Takže ja som v lete tie originals max využila a bola som veľmi spokojná. Dokonca som to objednávala z jednej stránky, kde som ich potom aj posielala späť, lebo boli moc velké a v pohode mi ich vymenili a myslím, že ani s vrátením by problém nebol. Teraz už idem objednať primigi..
7. sep 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata ak máte niektorá záujem o avon píšte. O hodinku posielam objednávku:D
19. nov 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodite niekto k doktorke zacharovej? ako je to u nej s odmietnutim ockovania? aj do ip :slight_smile: vdaka
9. feb 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mandm ahoj,ja chodim,pomerne skoro mi prisiel vyhrazny list z uradu zdravotnictva,mesiac po odmietnuti,bolo v nom vyslovene napisane,za p.doktorka dala podnet... :unamused:
13. feb 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkasungirl aha, takze sa mozem tesit. a ako to dopadlo?
14. feb 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mandm este nijako,na ich podnet som na radu pana Filla zo slobodavockovani.sk neodpisala,takze cakam na "pozvanku" pred komisiu :wink:
14. feb 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mandm nahnevalo ma len na p.doktorke,ze mi vravela,ze ona ma nenahlasi,jedine,ze sami na to pridu,az budu kontrolovat karty...to ma fakt sklamalo... :frowning2:
14. feb 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Prešovčanky,neviete náhodou,či v Prešove je zš v ktorej sa všetky predmety učia po anglicky?,samozrejme že okrem sj :slight_smile: .Vraciame sa z írska a synom by určite taka škola ulahčila život
21. feb 2013 o 22:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte neviete poradit dobrého neurologa?Okrem Mechíra
21. feb 2013 o 22:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulena fuuu o tej skole neviem ale dobry neurolog je v detskej nemocnici dr stovcik vyborny a k detom je mily
22. feb 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra dakujem,ale toho neurologa som myslela pre mna :grinning: ,mam epilepsiu
22. feb 2013 o 10:43  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11rokov som chodila k Mechírovi,ale tesne pred odchodom ma velmi sklamal a vytočil,nechcem sa vrátit k nemu
22. feb 2013 o 10:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulena aha tak prepac som nevedela
22. feb 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zvonkohra nevadi a nepoznaš nejakého dobrého pre dospelých?
22. feb 2013 o 15:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulena nie s tym skusenost nemam
22. feb 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra nevadi mam čas do konca juna,hadam dovtedy najdem nejakeho
22. feb 2013 o 16:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tie,ktoré mate staršie deti,máte skúsenosti s policajtmi,že premeriavajú deti,či majú 150cm?Náš 9 a pol ročný má 142cm,myslíte,že ked mu nedáme podsedák v aute budú ho meriat kolko má cm?Máme totiž problém sa zmestit do auta-podsedák plus romer king a 11r syn je ,,velký,,.Zmestia sa ked ten mladší nemá podsedák,ale s podsedákom sa nezmestia.
24. feb 2013 o 13:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky chcem sa opytat ake mate skusenosti s jaslickami stvorlistok na sekcove na dumbierskej??ak mate nekae dobre skusenosti s inymi jaslami tak prosim napiste chceme ist do jasli a neviem pre ktore sa mam rozhodnut vdaka
25. feb 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulena ahoj,aj ja som presovcanka a zijem v irsku.v akom meste ste?ja som waterford a ziadnych presovcanov tu nepozname :frowning2: ,skoda ze uz odchadzate
25. feb 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej tu je aj taka pekna tema???Citam len posledne spravy tak neviem o com to tu je :grinning: ale som hrda obyvatelka sidliska 3 a na sekcov a svaby by som neisla ani keby ste mi dali milion :grinning:
25. feb 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok