Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
14. máj 2008

nitka ta tak,ze jak som jej dala travu do ruky ta bola tixo..a pred nasou bytovkou pozeram na nu a jej hlava kinka..ta som ju dala lahnut a mi pospala vo vnutri asi 30minut...

karolinkafe
14. máj 2008

Zuzla jaku travu si jej dala do ruky 😀 Jak vam fajne, ze ste boli na pizzu. Ja mam tu nasu presovsku rada, bo tu robia kusa inu. Ale je to asi sila zvyku, bo mojmu drahemu bars na SK nechutila 😅 teda az na tu z Cucarache, ta mu bola celkom po chuti. 🙂

nitka
14. máj 2008

ja uz mam teplotu 37,1 najhorsia teplota u mna 😠
dufam ze mala nic nechyti,nemala by som ju oboskovac ale ta to se neda
inac malej chytilo nos i licka 😀

nitka
14. máj 2008

datelinu kaji 😀 😀 a potichsie bo socialka pridze 😀

karolinkafe
14. máj 2008

Joj ta skoda, ze si nachladena. A jak bolo u vas dnes? Slnko asi svietilo 😎 ked vravis ze malej chytilo nostek 😵

nitka
14. máj 2008

sak raz svietilo potom zaslo zafukalo a bola kosa ale potom co sme boli posediet ta bolo fajn stale svietilo

karolinkafe
14. máj 2008

Ta to take pocasie najhorsie, ked slnko svieti ale sem tam zafuka, bo si clovek neuvedomi a rychlo prechladne. Ja to tiez neznasam 😠

nitka
14. máj 2008

to som asi vcera prechladla ale sak vcera bolo cely den teplo az potom bol dazd a to sme boli v tescu a ked sme vysli von ta zas bolo teplo ta ja nechapem ale ta som mohla lapit aj od stareho bo on tiez chory

nitka
14. máj 2008

ta mna boli dyna uz sa tesim jak lilka zaspi a ja lahnem na gauc a to mi este treba pradlo poskaladat druhe zavesit a umyt kocik a dat ho do kopy 😖

nitka
14. máj 2008

halooo kde ste?
idem kuk panelak

karolinkafe
14. máj 2008

My sme sa prave navecerali. Tu ide dnes futbal 🙄 no ale aspon stravim vecer na MK 😀

zuzla2
14. máj 2008

my uspavali malu 😠 a mozem tiez travit cas na MK...bo ide hokej

capricieux
autor
14. máj 2008

ta co kocky ako bolo? sorry ale mne bol krpec uz o druhej umrncany tak ho dedo zobral von a akurat ked ste volali ta dosli a uz by som ho do kocika nedostala
som sama tak som tiez az teraz ulozila maleho 😉

karolinkafe
14. máj 2008

Zuzla aj tvoj muz taky "sportovec" 😀 ta my mame doma zapasy obidve, aspon pokonikujeme 😉

zuzla2
14. máj 2008

kaji ta taky sportovec,ze nakoniec sa ani hokej nekona...ma vyhodil od notebooku,som musela sadnut za pc a on kuka filmy co si doniesol..ale ta si ma udobril aspon zmrzkou 😀
capri ta smola..ale nabuduce sa ja uz veruze na solivar trepat nebudem 😖 teda ne tak dookola jak dnes...naspat sme isli uz inou cestou a to sme boli raz dva..bolo dobre..dali sme si pizzu, vypili po malom pive (sak ked sme nezodpovedne,ta poriadne) a isli domov..

karolinkafe
14. máj 2008

Jaaaj ta tu u nas uz futbal v plnom prude 😅 ale MM tiez niekedy chce filmy pozriet, lenze ja som na notebooku a mame len jeden, takze smola 😀 Ale zas ma ten maly dvd co sa dava detom do auta, ta na nom pozera, ked sa mu uz velmi chce

zuzla2
14. máj 2008

ta to ten moj jak male decko..len filmy by pozeral..vcera sme isli domov..a zrazu len..jooooj som si zabudol v robote..aaa ta uz nic no..a zopakoval to asi 3x..a ja,ze co si si zabudol...odpoved: disk s filmami...ta reku ja,ze co take dolezite a to len filmy 😀
ale dnes ma prekvapil..vyniesol smeti, povysaval 😀

karolinkafe
14. máj 2008

Ta ten moj tiez koberec vyprasil 😀 sa vytesujeme ne? Ale ta obcas ked uz nic nerobi, tak len fucim a potom mu dojde, ze by sa mohol pohnut, tak najcastejsie umyje riady, niekedy aj povysava 😅

capricieux
autor
14. máj 2008

ja sa na toho mojho nemozem vobec stazovat, dokonca zehli aj kosele 😉

karolinkafe
14. máj 2008

Ja rada zehlim, ale odkedy som tu, tak uz takmer vobec nezehlim 😅 Lebo drahy kosele vobec nenosi a oblecenie je skor, ze rifle, tricko mikina. Obcas este ked nejake tricko treba, ale to je vsetko

karolinkafe
14. máj 2008

Neviem ako vam, ale mne riadne blbne konik 😠

nitka
14. máj 2008

baby ja zadrichmala...ta idem v tom pokracovat paaa
zuzla zajtra nabeh do tesca po plenky bo jked ne ta ti dam po holej 😀 😀

karolinkafe
14. máj 2008

ta si oddychni, dufam ze ti zajtra bude lepsie. Dobruuuuu noc 😵

zuzla2
14. máj 2008

mne ten kon tiez blbne..tak sa radsej hrajem 😀
nitka ja plenky mam..a ked ne,ta poslem mm naj ide kupit 😀

nitka
14. máj 2008

ta ja este tu tak ale so mnou pojdes a hotovo 😀 se ce nepytam ci chces ist so mnou alebo ne 😀

nitka
14. máj 2008

som se prebrala ta uz nemozem spac bo se rozculujem nad tym kocikom co idzem predac joooj ta ja natentovana

nitka
14. máj 2008

idzem do heeeet
tak rano paaaaa

karolinkafe
14. máj 2008

Ta konecne to ide, ale uz tu asi nikto nie je 😅

nitka
15. máj 2008

cafce ja uz hore od pol osmej,peknuko je vonku snad to vydrzi 🙂

nitka
15. máj 2008

halo halo vsetky spite?idem do obchodu a daco navarit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre