• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
Ahoj Drobcek ja som tu?
15. máj 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz si dosla z prace? Je to velmi unavne co :rolling_eyes:
15. máj 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobcek tak kde si zmizla :sweat_smile:
15. máj 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej endrixa ja furt chodzim to teho zhniteho agra :grinning:
15. máj 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku je teplo ale to asi za to ze dusno vzduch na prdja osm mala naplanovane vydrhnut kuchynu,vecko a pozametat a poumyvat dlazku,ale ta mi je tak ako keby som mala horucku a pritom moja teplota je 36,5
15. máj 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co ste boli na pive? :slight_smile:
15. máj 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ta co si kaji ja zalahla okolo jednej a vstala o pol stvrtej sak vonku tak capalo ze strach ale sa fajne spalo :grinning:
15. máj 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta to ti verim, ja tiez najradsej spim, ked vonku prsi :wink: A s nadchou ako? Uz ta to prechadza?
Ja som si teda dala pivko doma :grinning: najlepsie tak po robote si vonku sadnut s malym pivkom :wink: ale jasne ze iba obcas
15. máj 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta cosi ta nadcha este len zacina...mala som ju asi pred 2 tyzdnamiale bez toploty to bolo ok lebo ked uz mas teplotu tak to je na prd a este lietat do tretej do rana po bare ci pana...a este ako tambude nafajcene...mne inac nevadi ked je nafajcene ale ked mam nadchu tak mam hrozne citlivy nos a neznasam to
15. máj 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla dze posla do lidlu tesca maxu? :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaji viki kedy ide prec?17?ani sme sa nerozlucili
to hej, najhorsie to, ze ides do roboty akurat teraz. nejako uz predsa vydrzis. Aka je nova nahrada za stareho barmana :sweat_smile:
ta moj sef :grinning: :grinning: lebo nema koho zohnata zajtra a v sobotu diska a nema kto robit sme len mi dvaja a vzdy nas bolo aspon 4 az 5 ty kokso ja zvedava no to bude saleny dom :grinning:
15. máj 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to hej. A to normalka uz disky tam robite? to od kedy. Bude makacka teda :confounded:
15. máj 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ked dostanem dajake vysoke teploty tak nepridem ani ja takze bude sam :grinning:
ale dnes vecer ma prist na skusku nejaka kocka ktora ma 10 rocnuprax ta to bude dajaka 30 a on take nechce on chce mlade ,stihle atd takze topmodelky :grinning:
15. máj 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta jajuz ani neviem od kedy zacali :grinning:
15. máj 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nitka on ide prec v sobotu o dvanastej na obed. Dufam ze sa este rozlucite, sak ani ja som sa s nim nerozpravala, bo furt dakde beha.
15. máj 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasnacka ved topmodelke len topmodelku moze zobrat ne? :sweat_smile:
15. máj 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by bola teda sranda keby tam sam ostal. Sak by z toho asi osivel :sweat_smile: a tak by mal viac manko jak zarobok :grinning:
15. máj 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja netopmodelka neznam co se mu na mne paci asi nic iba to ze nema kto robit ta i ja mu dobra :grinning: :grinning:
15. máj 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to viki vazne ide s tou slecnou S.?
15. máj 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
no tak sa mi zda ze hej :confounded: ale ta ma tam s nim ist aj jeho kamos R. :wink: a ten ju vraj neznasa, tak dufam, ze bude posobit ako repelent :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bo ja by som braxovi naplacala po zadku tiez :grinning:
15. máj 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este mu musim zavolat, ale aj tam mu budem, tak dufam ze uz chlapec nezblbne bo to by uz bol fakt tutko :rolling_eyes:
15. máj 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bi ho bila po hlave ci je glupy :grinning: a le ta uz neriesim
15. máj 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bude jak bude, ale ta dufam ze dobre :dizzy_face: :grinning:
15. máj 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi priniesli prihlasku pre malu do skolky
15. máj 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafce...
ja tak lutujem,ze som nesla von..sak bolo celkom dobre..sice mm ked dosiel,ta ze ci pojdeme..ale ja bola taka hladna,ze som to zatrhla:slight_smile: ta som isla robit placky...predtym som pozmyvala podlahu..bo tu jak u de la moreskovskych obcanoch :angry: :grinning:
15. máj 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze idem vydrhnut kuchyni mam este hodku potom ide panelak a ordinacia a potom budem pokracovat v upratovani
15. máj 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli no skoda ze si nesla von bolo fajne ja som sice isla ba k staremu a spät bo ma bolela hlava
to skade mas taku hlasku de la moreskovskych obcanoch :grinning: :grinning: :grinning:
ci pana este mi treba kus dnu v linke upratat bo tolilka furt prerucuje graty a poriadne vydrhnut podlahu a hotovo,este dobre ze nemame dajaku velku kuchnu
15. máj 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok