• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
noooo... :wink: len u nas to bolo troxa ine...hostinu platili rodicia a svokrovci..pol na pol..u nas taky zvyk,ktory i ja dodrzim :grinning:
23. jún 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj stary tak paltil pri prvej svadbe a on platil neveste kyticu saty atd
ja nechcem od mami nic,ved sama poriadne nema a od svokry ani 50 halierov zeby mi vykrikovala jak teraz vykrikuje staremu :confounded: my si to zaplatime a hotovo a keby bolo na mne ta ju ani nepozvem bo urcite vsetko pokazi a je mi zl v jej pritomnosti
23. jún 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta u nas je aj taky zvyk,ze zenix plati aj obrucky..no,ale kedze mi uz byvali spolu,ta sme si toto vsetko platili spolocne..aj kameramana,hudbu...oznamenia..atd... :sunglasses:
23. jún 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak aj my tak tak idem uz off pokukat 112 tak paaa
23. jún 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ecce som neisla off bola si s malou voku?
23. jún 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz sa musime stretnut
23. jún 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha ty uz posla?
23. jún 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano..
vcera som bola s malou von,ale az poobede..ked tak horuco,tak xodim az okolo 3-4tej...aj to vacsinou len okolo bloku,pripadne dole smerom na billu...lebo s nou teraz dakde ist ta to katastrofa :confounded: v kociku sa furt stavia..ked ju dam xodit,tak idem vzdy inym smerom jak by mala...a v trojkolke mi tiez furt stavia...

doteraz to bolo ake take zlate decko...ale teraz je uz zle :grinning:
24. jún 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim, ze svadbu rozoberate.
Nitka krasne saty si si vybrala, aj tie druhe, co akoze mali byt... :wink: A vobec v nich nemas siroke boky. Si uz videla dakedy siroke boky? Bo ty ich urcite nemas :sweat_smile: A ak sa mozem opytat tvoj muz uz raz zenaty bol? Nejak tak som pochopila. Ja by som sa chcela vydat, ale ked ten moj bars nechce :angry:
24. jún 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj,ta ja sa chystala do mesta ale ta teraz este upratujem a asi ide burka....
jj kaji uz bol raz zenaty ale nevidalo :grinning:
zuzli ta ja by sa isla s tebou o takom case prejst,abo by sme dakde sadli naj male behaju,v stredu alebo az v stvrtok by som sla keby si isla vonku
24. jún 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz prsi :unamused:
uvidime jake bude pocasie a ci nic do toho nepride :wink:
24. jún 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha uz som posla do mesta
ta som aspon pisala kamoske ci mi nepride urobit vlasy,bo uz zas neznam s nima rady :angry:
24. jún 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla ved dnes ma vani rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tha jej odkaz ze jej s Lilkou prajeme vsetko najsamlepsie,zeby bola zdravucka a zeby este viac zlôostila mamku :grinning: :grinning: :zipper_mouth: ne ne naj je poslusna a ze ju bosame....potom pozveme na pivo a na kornutok zo zmrzky :grinning: :wink:
24. jún 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fakt zuzla vsetko najlepsie Vaneske k prvym narodkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nech vam nadalej prinasa radost a lasku do zivota a nech vas aj sem-tam pozlosti, sak musi byt kus vzruso ne? :dizzy_face:
24. jún 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to porazeny ten cas.... :grinning:
24. jún 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krasnu aj za malu :wink:
tatino akurat isiel pre tortu, som zvedava aka bude :pensive:
len mala vidno,ze si neuvedomuje,ze ma dnes sviatok,lebo je daka zla :unamused: ale na dnes ma odpustene :grinning:

nitka to je dnes pocasie co???raz prsi a raz svieti slnko :grinning:
24. jún 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli potom pofot a hod foto...uz mate aj pre malu trojkolku?uz sa tesim jak budeme chodit bicyklovat a nemiestne poznamky typu ze toto je cyklisticky chodnik si mozu hodit za klobuk lebo aj my budeme mat bicykle :grinning: :grinning: len ten nas este stoji u mamy nema ist kto pre nho :grinning:
stary asi konci v robote tak asi parem do mesta do salonu poskusat tie saty
vecer sa vam ozvem
24. jún 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj
tak ja bola kupit starkemu darcek...zajtra ho caka aj nejake prekvapko ale to nemozem napisat bo on sem pride obcas precitat co pisem :grinning:
zajtra musim ist zase do mesta lebo treba odniest ziadost na sobas....v piatok idem skusat saty a upravovat a ked to nebude tak ako cem mozem vyberat dalsie :angry:
24. jún 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky
tak mne odisiel notebook :frowning2: :angry: pri tej burke co bola, bol vypnuty ale aj tak, neda sa rozchodit
zatial pisem z manzelovho ale to len teraz a uz mi ho berie
kym ho nedame dokopy alebo mi Rado nedonesie z prace iny tak sa neozvem :frowning2:
vaneske vsetko najlepsie aj od nas s Brunom, hlavne nech je zdrava :slight_smile:
uzivajte si pekne dni
pa
25. jún 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
nitka hej uz mame dake 2-3tyzdne...
capri dikes :wink: a smola s tym bookom...aj u manzela v praci,tak viacerym odisli :frowning2: ja som ho mala nastastie vypnuty aj vybraty zo zastrcky a komp prezil tiez :sunglasses:
25. jún 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf zuzi ty mas condornet ci ne?bo odkedy bola burka neide net,vcera tam stary volal taze akurat su v nasej bytovke ze to opravuju a pritom tu vobec neboli...teraz som pripojena na dajaku bezdrotovu siet,ktoru si niekto nezabezpecil :grinning:
25. jún 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nam ide...ale mm hovoril,ze jeho kolegovi tiez nejde...
25. jún 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak do pipiny...me idze porazic z toho bezdrotoveho furt vypadava...a v condornete nedvihaju telefon... :grinning:
zuzli zajtra by som vybehla s tebou vonku keby si sla,chcem vas vidiet :wink:
25. jún 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli kedy ides von?
25. jún 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az okolo 4tej..bo akurat mala zaspala
25. jún 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kolkej budes von a kde ides?treba mi ist do hypernovy,ale ta este mam melir na hlave ta nznam kedy by som sa vytrepala...
25. jún 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla ta ty kamaratka :grinning: povypinas telefony zeby som ti dala pokoj :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mala mi zaspala po ceste domov a spi ta parada....idem robit staremu sladke prekvapko
25. jún 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf...
sorry...ale sa mi vybil telefon..a na tmobile nemam kredit :frowning2: ale i tak by som nebola isla,bo som uz bola dohodnuta s mm,ze ideme do Tesca...akurat som stihla precitat sms a prezvonit mm,ze sme uz pri robote...
25. jún 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha mas odpustene :grinning:
ja vysla von az okolo 16:45 posla som na nakup do hypernovy,mala mi pospala kus teraz reve bez priciny :grinning:
zuzli a si bola kuknut v Tescu na lachy?som dnes videla reklamu ze maju 70% zlavy :fearful:
juuuj v piatok uz do roboty...este tyzden odrobim a dam asi vypoved...sef chce zeby sme chodili neskor do roboty a dlhsie mali otvorene ale neznam pre koho by sme mali mat dlhsie otvorene ked tam nikto nechodi :grinning:
pojdem asi robit na terasu i ked tam baaaaaars horuco
25. jún 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj...kvoli zlavam sme isli :slight_smile:
uz ti ide net??bo mm hovoril,ze co jeho kolegovi nesiel,tak volal do Condornetu a oni si prosim pekne pomenili DSNL servre ci co to a nikomu ani makke f nepovedali...
25. jún 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok