• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
zuzla mas odpustene ked segra odide napis co nove...vani je uz zdrava?
kaji ta zuzla tak na kopci byva jak je konecna busu 4
ta ja tu uoratujem a upratujem a furt bordel...stary musel ist na chvilu do roboty idem za nim pojdeme do mesta,uz mame hotove obrucky ta ja zvedava potom odfotkujem a ukazem vam... :grinning:
8. júl 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ta jasne ze sa pochval :dizzy_face:
Jaaaj zuzla je na kopci, tak uz som v obraze :wink: :sweat_smile:
8. júl 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha jak vasi uz dosli ci este nie?ta ze ich pozdravuje vikiho kolegyna z oplau :grinning:
8. júl 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ze odovzdam :wink: Pridu zajtra rano. Su asi niekde v taliansku.
8. júl 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to tak dlho cest atam k vam?ved isliv noci,ze?
8. júl 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma porazi zo stareho..uz dnes neidem do mesta bo este furt v robote je a ani do cirkusu o piatej nestihame,kamoska mi volala ze ide s malou segrou ci nepojdem,ta ma porazi doraz...pride domov ta mu hlavu od krku odkrutim bo uz 2 dni chodime do mesta a este stale sme sa ta nedostali bo furt to pokazi :angry:
8. júl 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale oni sa niekde zastavili prenocovat.Ved poznas rodicov, vezmu si obrooooovsky naskok a potom radsej cakaju. Maju lod az o osmej rano, ale chcu byt v pristave dnes okolo osmej vecer, aby tam prespali a rano na lod k nam :slight_smile:
8. júl 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta preco na piatu nestihate, sak kde je ten cirkus v levoci? :grinning:
8. júl 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...
nitka zajtra ideme na kontrolu..ale ta mala by byt zdrava..uz som s nou aj isla von,bo dnu to bolo na nevydrzanie :angry:
Kaji uzi si to potom s rodicmi :wink:
8. júl 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafce mi stihli cirkus...
vstupne bolo 150 a deti do 2 rokov zadara...parada...program trval 2 hodky a 15 minut a medzi ym 15 minutova prestavka...som myslela ze mala nevydrzi pozerat ale bola hotova z toho...vsetky zvierata ci to bol kon ci medved boli hav(pes) :grinning:
na zaciatku prislo 7 levic ta sa trochu bala,mraucala,kluna ktory prisiel k nej tiez nemusela,bala sa ho,ale na predstavenie zvierat len tak kukala ani nedychala a potom aj tlieskala donemoty :grinning: bolo to dzive...kopa zvierat ale najlepsi zapich bol medved ktory sa vozil na kolobezke a na skejborte :grinning: skoro som sikla co tote zvierata dokazu ale nejlepsie co bolo medved asi so 4 kruhmi take ako maju tie gymnasticky kruzil na krku :grinning:
bolo to super...som rada ze som isla...
zajtra o druhej som objednana ku kozmeticke to je taka kozmeticka ktora pracuje iba s pripravkami,ziadne vytlacanie a podobne veci..kamoska si chvali tak idem aj ja vyskusat nech som krasna i ked mne uz nic nepomoze :grinning: :grinning:
8. júl 2008 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo...
zuzli co na kontrole?
kaji vasi dosli?
9. júl 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme zdrave..teda mala :sunglasses:
9. júl 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha parada ta nech sa drzi...segra z posla?mate nieco nove?
idem si dat pecenu klobasu,taka zdrava vecera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej segra isla v utorok prec... :sunglasses:
ani neviem co mame nove...bo si to nezapisujem :grinning:
10. júl 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta comu nezapisujes,ta pis...m slucha? :grinning:
10. júl 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo..sluxa zatial :grinning:
10. júl 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ta sak to iba zatial :grinning:
tha to nuda...
10. júl 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja se veru vobec nenudim :sunglasses: bo uz aj mala vstala :slight_smile:
10. júl 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha ja sa nudim...boli sme v hypernove na nakup,isli 2 pokladne a ludi milion :angry:
mala se bavi sama ta ja sa nudim,spat sa mi chce,jooooj nic mi nedobre... :grinning:
10. júl 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my boli vonku, potom na nakup..teraz mm uspava malu a ja idem daco porobit s ceresnami...
10. júl 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha mi spali...potom sm boli n zmrzku a zase v hypernove....
mnam ceresne by som si dala take vvelke fajne sladke
10. júl 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis a ja neznala co s nimi..bo segra mala doniest sacok a priniesla nakoniec kosik..tak sa dajake pojedli, dajake sa vyhodia bo zacali hnit a z ostatnyx som urobila dren..bo na zavaranie nem casu..
10. júl 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha ty salena neznas zavolac pric po sacek ceresnoch?ja by pozrala :grinning:
10. júl 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta keby ja bola znala :grinning: snad nabuduce...a ked ne,ta mozes ist k nasim pooberat,ze maju plno a nema kto oberat :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha toto mam najradsej kot ma po milu jarmilu ta nece...minule predasvala jedna babka tam pri bille ´fajne velke ceresne ale ju capli polisi asi nemala povoleniee ta som nestihla kupit :grinning: ta ked pojdete k rodicom ta pooberajte a ja si uz tolko k tebe pridem :grinning:
11. júl 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 16:45 mam byt v obote ta ja prestastna...teraz ked budem v robote ta budu horucavy aked mam volno ta prsi :angry:
11. júl 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj presovcanky :sunglasses:
to sme az na druhej srane? :confused: takze zas nikto nepise, no ja nemam co na to hovorit :grinning: maly je uz taky rozlezeny ze vobec nic nestiham, a stale si spomeniem na zuzline slova :grinning: :grinning: :grinning:
ako sa mate dievcata, podme dakedy na pivko spolu :wink:
dobru nocku
12. júl 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj
capri dobry napad s tym pivkom :wink: na buduci tyzden sa vam mozem venovat
nemozem vam ani napisat cez net,lebo v robote mi neide(asi ho sef nezaplatil) :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, tesim sa :wink:
14. júl 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja
akurat vcera som sa dozvedela ze to kupko co robia na ihrisku v ozexe kde sme boli minule so zuzkou na pifco otvoria dakedy v auguste...takze s kupania asi poriadne nic nebude
14. júl 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok