• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
jj ale uz len zbytky z nej
4. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute..
my boli vonku..a domov sme dosli ltt..keby bolo na mm,tak nas stihne lejak...akurat sme prisli pred vxod,len som hned brala malu a utekala dnu co tak fukalo..mm vyberal kociar z auta a vravel,ze sa bal,ze mu odtrhne dvere ten vietor :confounded:
z duhy sme cosi videli..aj som ju xcela odfotit teda hlavne krasnu ruzovkastu oblohu,ale dako blbo to fotak sfotil :angry:

heh a dnes v Maxe sme boli v obuve a zrazu len tma..asi tak na 5minut vypadol prud... :grinning:
4. aug 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam v albume dve satky co mame doma...tie druh su krasne ale uzmale je to 86 a vyzera v nich nazivo tak smiesne a tie na prvej foto sme mali oblecene nedavno na svadbe...co n nich poviete?zajtra idem kuk po meste dajake saty ale co som pozerala v motyli tak stoja okolo 1000 Sk
inac teraz maju v motyli zlavy ale kazdy den je to na iny druh tovaru.takze somarina
4. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su v albume Lilianka
4. aug 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tie druhe su fakt krasne..to su tie co si ix objednala???? :confused:
4. aug 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tie druhe :wink:
5. aug 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mala je v nich zlatucka :dizzy_face:
5. aug 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie tie druhe sme mali doma iba ze su jej tesne pod zadok,take mi pripadaju negramotne
5. aug 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam streho kym dojde od zubara a pareme do mesta..o dva tyzdne svadba a poriadne nic nevybavene...dufam ze nezacne prsat...vecer idem s kamoskou posediet,vcera mala narodky,takze zase musim vymyslat dajaky dacek ale to bude asi klasika ako vzdy...strieborna retiazka s privskom na ruku :grinning:
5. aug 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej nitka mala je rozkosna v tych satickach... :slight_smile:
5. aug 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne minutka volna aby som kukla co mate nove...po vcerajsom brutal dni a noci konecne drobec spinka.... :dizzy_face:
5. aug 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
endrixa ta co vas zase trapi?
5. aug 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nitka jak boli ste? kupili daco? hod foto ked .....
5. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som dnes bola v maxe s kamoskou na kafe a som si kupila pekne spodne pradlo, odporucam maju az 70% zlavy a satocky :wink: velmi sa tesim, jak na mna site, nikdy som saty nenosila ale teplo ma premohlo :grinning:
5. aug 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cerusss
v meste uz vsetko vybavene po obchodoch sme uz nestihli chodit ani sa nam necelo...vcera sme si v maxe rezervovali bicykle sedacku a prilbu s chranicmi pre malu a dnes by sme mali ich pre nich,bo vcera uz nevidala penazenka tolko love :grinning:
vecer som bola sadnut s kamoskou ta som sa fest zmotovala,stary naondiany bol ta len cakam kedy pride domov bo dnes sme sa este nevideli a bude do mna hustit...nedavno som sa este rozpravala so zachodovou misou... :sweat_smile:
kozmeticku som dnes musela odvolat a poobede ideme blahozelat kamoskinej sestre ta dufam ze zvladnem
6. aug 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm capri zavidim ti tie vypredaje...kedy sa ja dostanem do maxu...aby som v klude daco pokukala....ja neviem co s maxom...mne jednoducho pride strasne nenazraty...opije sa mlieka...vygrcne troska akoze ma dost...a vzapati pusti brutal rev bo chce dalej cicat a pritom je plny...a tak je z toho nervny...tak mu o pol hodky zasa davam cicu a o pol hodky zas...a furt dookola...som z toho unavena...uz aj johny vravel ze zravejsie dieta este nevidel...sme ho skusali aj cumlom okllamat...ale citili sme sa previnilo...tak sme to zrusili...ze oblbujeme vlastne decko... :slight_smile:
6. aug 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no endrixa podla mna to nie je len hladom, chce by mozno len prituleny alebo chce pohojdat, polaskat a co sa tyka cumla tak je to v pohode, ved ked potrebuje cuckat nieco tak preco nie
6. aug 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri kde si kupila spodne pradlo??bo i ja uz daco potrebujem aj ked neviem ci dakde moju velkost zozeniem :confounded:
endrixa a nemoze ho boliet brusko??? :confused:
6. aug 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
escoto alebo tak nejako sa to vola, tiez som tam bola prvy krat len :wink:
6. aug 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je to presnejsie??bo my boli v maxe vcera i predvcerom,ale dako ma nenapadlo ist tam kuknut :confounded:
6. aug 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej asik aj brusko nas bolelo...som masirovala...cvicila s nozickami a pokakal sa mi na plenu...ta idem rajbat.... :slight_smile:
6. aug 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dole to je na prizemi sa mi zda ze niekde v strede ako je dracik :wink: tak dufam ze ta nezmotam :grinning:
boli sme s brunom kuknut na plaza bic no tak pracuje sa tam odusu ale zeby to stihali :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ulozila som krpca a dala si kafejo, joj jaka pohoda :slight_smile: som zvedava ako dlho :grinning:
6. aug 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha ja sa prebrala kus k zivotu...stary ide domov od zubara ta mi pisal ze sa mu ani zit nechce jake veci mu zubar povedal ta som zvedava co mu v tych ustach nasiel
endrixa ja ti neporadim bo moje deco cucalo kazdu pol hodinu...hlavne v noci
6. aug 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a ja som zostala sama :frowning2: rado isiel s malym k rodicom na prechadzku, mama ma zas volno :grinning: dajak casto :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, no vyzerate uz tak "zohrate" ale predsa...mozem sa pridat? :sunglasses: Tiez som z PO, mam malu simonku (3mesiace) a tak obcas vas tu citam, ze co nove v PO tak som sa konecne odhodlala aj napisat :grinning:
6. aug 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj no jasne ze sa mozes pridat :wink: ja som sa tiez len nedavno :grinning: :grinning: :grinning: a z ktorej casti PO si?
6. aug 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dik:slight_smile: svaby....
6. aug 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tu hned na solivare :wink:
6. aug 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty mas cerstvejsie skusenosti mozno lepsie poradis endrixe s jej problemom :wink:
6. aug 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok