Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
7. aug 2008

stary teraz robi halusky z tvarohom...mnamky
baby ste zazili dakedy v banke ze nemali peniaze?stary prisol pred ppiatou do banky a mu povedala ze uz nema mu z coho dat...ta jej nakladol nahlasil vyber vsetkych penazi na zajtra a sme skoncili s postovou bankou...rusime ucet...zajtra ideme po peniaze a idem aj ja lebo nepovedala ze v ktoru hodinu mame prist iba povedala ze rano im vozia peniaze...cize ked nam nebude chciet vyplatit tak preleziem oblacok a ju tam tak vytriskam 😀 😠 😠 😠 😠 😀

nitka
7. aug 2008

jooj zajtra zas do roboty az do piatku...a potom 2 tyzdne volna bo svadba atd.a tak 2 tyzdne budem robit ja...porazi me

capricieux
autor
8. aug 2008

dievcata moj drobec sa dnes postavil ku stoliku zobral si do rucky krem chytil ho aj do druhej rucky a zabudol ze sa nedrzi 😀 😀 😀 normalne tam chvilu stal sam 😀

zuzla2
8. aug 2008

capri ta sikovny je 😉 ti mozno aj coskoro zacne sam xodit 😉
nitka mne sa to este nestalo..totiz ja ani nepamatam kedy sme naposledy vyberali peniaze priamo z banky...co treba platit a sa da,tak cez IB a inac vyberame z bankomatu...akurat mm bude musiet ist do tatrabanky,bo mu minule na jeho kartu nexcelo vydat...a zas co ma kartu z vub,ta nezna ani kod 😀

nitka
8. aug 2008

sak zuzi ja by tiez vyberala z bankomatu ale im sa za mesiac neuracilo dat nam bankomatove karty...najprv ze uz karty prisli ale nemaju na nich pin kody a to uz presla dost dlha doba...takze musime chodit do banky
capri sikovny je maly

capricieux
autor
8. aug 2008

neviem ako vy, ale ja som dnes mala velmi zly den 😠 vsetko sa mi kazilo ☹

gabrielkabj
8. aug 2008

čawte baby nitka maš už šaty pre malu na svadbu?

nitka
9. aug 2008

ahojte nie gabi neviem sa rozhodnut ja chcem biele a nikde neviem zohnat...
vcera sa neskutocne vliekol cas v robote az som nervozna bola jak pes...dnes krasne pocko,fajne na spanie a doraz zase do roboty a do rana do tretej uz nech to je za mnou

nitka
9. aug 2008

gabi mam vybrate tieto ale vraj su smotanove aj ked na fotke vyzeraju bielo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3663063

nitka
9. aug 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3460745

starky vybral take tak budu take

nitka
10. aug 2008

cafte kocky...
kade chodite?ja ocakavam cetku ale dajak sa jej nechce prist...

capricieux
autor
10. aug 2008

ahojte
my sme teraz dosli dom, boli sme na obede a na prechadzke a v maxe

nitka
10. aug 2008

ja som si bola po obed v maxe bo keby som pockala kym stary navari a prinesie mi tak by som sa nedockala lebo este stale spia s malou 😀

zuzla2
10. aug 2008

caute..
ja doobeda varila...predtym sme boli aj v obxode..som videla tvojho coskoro manzela nitka 😎
a poobede sme si boli sadnut na Solivare... 🙂 a zajtra neznam co na plane,bo mm ma dovolenku...

nitka
10. aug 2008

hej zuzi ta si ho mala kopnut dakde 😀
ta ja mam co robit cely tyzden...zajtra kupit spodnu bielizen k satam,v utorok do mesta kupit bizuterku a daco do vlasov,v stredu skuska siat a kozmeticka aa v stvrtok este zatial asi nic,chcem uz cim skor podokoncovat malickosti zeby sme na druhy tyzden pochodili po zoo atd.kus volnejsie zeby bolo

endrixa
10. aug 2008

ahojte....my teraz tiez domov dosli...trebalo drobca poukazovat babkam a dedkom...tazek vylet na nedelu jak vysity...zuzla nebola si dneska nahodou v maxe...pozerala som podla vanessky....pekny dnik...drobec uz chce zasa jest... 🙂

zuzla2
10. aug 2008

endrixa hej rano sme prexadzali cez max 😉
nitka ta my mali ist zajtra na Domasu, ale ta plavky nekupene...do dnesneho rana bola u nas aj tixa domacnost..ta asi doma budeme dokoncovat detsku 😔 😒

nitka
10. aug 2008

endrixa ci pana jak to leti maly ma pomaly mesiac
zuzi poziciam ti plavky svoje alebo malej tie plienkove mame pekne s nemom 😀
kamoska posla na tyzden na domasu tak jej zavidiiiiiiiiiiiiiiiiim

zuzla2
10. aug 2008

ta dik..ale znas,ze mne treba sloniu velkost 😀
pred 2rokmi,ked sme sli na dovcu,ta som si kupovala nove..ale ta jasna vec,ze horne partie mi tam nevojdu 😠
mne tam staci ist iba na jeden den..bo ja by sa aj tak nekupala...iba ked tak opalovala..na SK sa zasadne do plaviek nevyzliekam a nejdem sa kupat 😀

capricieux
autor
10. aug 2008

my sme dnes konecne kupili drobcovi vacsiu sedacku 😉 cez ebay o polovicu lacnejsie ako stoji u nas, fajne 😵

capricieux
autor
10. aug 2008

do plaviek sa ani ja nezeniem 😉

zuzla2
10. aug 2008

capri my sme kupovali z CR..a tiez nas vysla lacnejsie ako tu na SK..aj kociar mame z CR..teda ten prvy 😎
slovaci sa snazia zbohatnut ako sa len da 😠

inac my sme dnes zistili,ze malej uz vysli 3stolicky...sme to my rodicia 😀

capricieux
autor
10. aug 2008

zuzla tak to je presne 😠 u nas to uz ale vsetci prehanaju 😠
stolicky a uplne nenapadne? tak to budte len radi 😉

capricieux
autor
10. aug 2008

a to si zober ze vratane dopravy z nemecka 😉

capricieux
autor
10. aug 2008

no idem ja do hajan lebo malemu tiez idu zubadla a moc dobre nespime
dobru noc vam kocky 😵

nitka
10. aug 2008

baby sak viete jaku ja mam postavu jak zoschnuta jedla a do plaviek sa nevyzliekam...mozno sa budete cudovat ale mne je to neprijemne,hlavne ked dam vrchny diel ta nevidno na hrudniku ze som zena 😠 😀 😀
zuzi daj aspon 2 cisla z tvojich cicusiek 😀 podel sa ne? 😀
baby chceme ist v sobotu do polska ale neviem ci mi netreba pre malu pas bo este davnejsie jak sme chceli ist ta trebalo,nestaci rodny list?

zuzla2
11. aug 2008

dobre ranko..
my uz hore od 6-tej..dcera nam neda pospat 😠
nitka ta odrezem z nix a ci prinesem 😀
oficialne tym,ze sme v EU,tak uz netreba ani tebe pas, no mas sa cim preukazat OP..u dietata neviem ako to je...ja mam malu zapisanu v pase..take ked pojdeme do CR alebo niekedy do PL,tak vezmem ten...

capricieux
autor
11. aug 2008

dobre rano
ani ja nespim zuzi, bruno tiez od pol 6 😀
nitka musis mat oficialne pas pre malu ale tym ze sa na hranici nic nekontroloju tak to mozes risknut, len keby vas tam niekde kontrolovali nemas ako preukazat ze je to tvoje dieta, mozno preukaz poistenca?

endrixa
11. aug 2008

ahoj, dobre rano baby....
pre malu treba pas na 100%, no nitka v piatok uz ideme mat 4 tyzdne...tiez nechapem jak to bezi...maly akurat zaspal to zvazujem ci hodit do kocika, bo celkom pekne je abo upratovat...uz nespoznavam svoj byt...vsade kopy vsetkeho...nestihacka.. capri nejdes von?
inak moj prispevok k plavkovej debate...tiez sa drzim zasady ze na slovensku do plaviek nemusim.... 🙂

capricieux
autor
11. aug 2008

ta co dievcata kde ste rozlezene? 😀 danielka ty zijes? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre